تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

زمان برگزاری کنکور ارشد

۱۳۹۴/۱/۲۷

زمان برگزاری آزمون ارشد

برگزاری-زمان برگزاری-کارشناسی ارشد-زمان برگزاری کنکور ارشد-زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد-
۱۳۹۴/۷/۷

زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۵

زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۵-آزمون 95-کنکور95-زمان کارشناسی ارشد-کنکور-کنکور95-آزمون 95
۱۳۹۷/۱۰/۹

زمان ثبت نام کنکور ارشد 98 | زمان کنکور ارشد ۹۸

هم اکنون زمان دقیق ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ نداریم اما اگر بخواهیم به سال های گذشته نگاه کنیم باید بگوییم ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ در آذر ماه خواهد بود.پس از اعلام زمان ثبت نام کارشناسی ارشد داوطلبان به سایت سنجش مراجعه کنند و داوطلبانه دانشگاه آزاد نیز به صورت همزمان با سراسری همزمان ثبت نام می شود. اما انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد از دانشگاه سراسری جدا است.
۱۳۹۷/۷/۱۵

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

هر ساله تمامی کسانی که در کنکور کارشناسی ارشد شرکت می نمایند در صورتیکه نتوانند در دانشگاه های دولتی روزانه یا شبانه قبول شوند همواره گزینه دلخواه آنها ثبت نام در دانشگاه آزاد می باشد. البته داوزلبین باید در نظر داشته باشند که برای شرکت در ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد 98 باید شرایط لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 را دارا باشند. داوطلبین برای اطلاع از شرایط ثبت نام و هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 می توانند با مطالعه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 از تمامی شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 اطلاع یابند.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد برق 98

یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی داوطلبینی که برای ادامه تحصیل در رشته برق اقدام به ثبت نام کنکور ارشد 98می نمایند این است که اطلاع دقیقی از منابع کنکور ارشد برق 98 ندارند . همین امر باعث می شود بسیاری از داوطلبینی که به راحتی در کنکور ارشد برق قبول شوند این است که می توانند به راحتی بر اساس منابع کنکور ارشد برق یک برنامه ریزی دقیق نمایند و بر اساس آن به راحتی در این آزمون در رشته دلخواه خود قبول شوند.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 98

داوطلبینی که قصد شرکت در ثبت نام کارشناسی ارشد 98 را دارند و میخواهند در رشته مهندسی کامپیوتر ادامه تحصیل دهند می بایست در نظر داشته باشند که رشته مهندسی کامپیوتر دارای گرایش های هوش مصنوعی و رباتیکز ، معماری کامپیوتر ، نرم افزار ، شبکه های کامپیوتری ، رایانش امن و الگوریتم ها و محاسبات می باشد. منابع کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 98 برای تمامی گرایش ها یکسان می باشد اما توجه داشته باشید که تمامی این منابع در هر یک از گرایش ها ضریب متفاوتی می باشد.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد IT سال 98

با توجه به گسترش روزانه کسب و کار های اینترنتی و از این جهت که رشته IT که در دانشگاه ها تدریس می شود نسبت به رشته های کامپیوتر بیشتر کاربردی می باشد از این جهت بسیار مورد توجه داوطلبینی که میخواهند در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل نمایند می باشد. منابع کنکور ارشد IT برای این رشته که تنها دارای گرایش تجارت الکترونیک در مقطع کارشناسی ارشد می باشد نقش اساسی ایجاد میکند چرا که با توجه به رقابتی که در این رشته وجود دارد داوطلبین می توانند بر اساس آن یک برنامه ریزی مدون انجام دهند تا بتوانند قبولی خود را در کنکور کارشناسی ارشد تضمین نمایند. ضرایب دروس مختلف منابع کنکور ارشد IT 98 به طور کامل در دفترچه ذکر دشه است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 از این موضوع اطلاع یابید.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد صنایع 98

با توجه به اینکه کسانیکه در رشته های صنایع در مقطع کارشناسی تحصیل کرده اند قصد دارند آینده شغلی بهتری داشته اند به همین علت تصمیم دارند در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند. با توجه به رقابت بالا برای قبولی در ارشد صنایع ، تمامی داوطلبین برای قبولی شروع به برنامه ریزی بر اساس منابع کنکور ارشد صنایع 98 می نمایند. با توجه به اینکه مهندسین صنایع میتوانند در شغل هایی نظیر بانکداری ، صنعت بیمه ، خدمات مشاوره ای برای مشاغلی از قبیل شرکت ها و کارخانجات پست های مدیریتی دریافت کنند بنابراین تمامی آنها تصمیم به ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری می نمایند.
۱۳۹۸/۶/۵

منابع کنکور ارشد پلیمر 99 - 1400

با توجه به اینکه یکی از سوالات بسیاری از داوطلبینی که در رشته پلیمر و در مقطع کارشناسی تحصیل نمودده اند و قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 99 - 1400 دارند و با سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس گرفته اند ، منابع کنکور ارشد پلیمر 98 می باشد ما را بر ان داشت تا منابع کنکور ارشد پلیمر در سال 98 را برای این دسته از داوطلبین اعلام نماییم.
۱۳۹۸/۶/۵

منابع کنکور ارشد مکانیک 99 - 1400

داوطلبین رشته مکانیک در زمان ثبت نام کنکور ارشد 99 - 1400 می توانند در گرایش های ساخت تولید ، طراحی کاربردی ، سیستم محرکه خودرو ، تبدیل انرژی ، طراحی سیستم های دینامیکی خودرو ، سازه بدنه خودرو ، مواد مرکب ، طراحی و ساخت خودروهای نظامی و جوش می باشد. توجه داشته باشید که منابع کنکور ارشد مکانیک 98 برای تمامی گرایش ها یکسان است اما ضریب دروس امتحانی برای هر گرایش متفاوت می باشد. ضرایب دروس مختلف منابع کنکور ارشد مکانیک 98 به طور کامل در دفترچه ذکر دشه است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 از این موضوع اطلاع یابید.
۱۳۹۸/۶/۵

منابع کنکور ارشد مهندسی مواد 99 - 1400

مهندسی مواد در مقطع کارشناسی دارای گرایش های شناسایی و انتخاب مواد مهندسی ، شکل دادن فلزات ، جوشکاری ، استخراج فلزات ، خوردگی و حفاظت مواد ، سرامیک ، ریخته گری و مواد مرکب می باشد. نکته مهمی که داوطلبین در زمان ثبت نام کنکور ارشد 98 باید در نظر داشته باشند این است که منابع کنکور ارشد مهندسی مواد 98 برای تمامی گرایش ها یکسان است و تنها ضرایب دروس امتحانی در منابع کنکور ارشد مواد 98 برای آنها متفاوت است. ضرایب دروس مختلف منابع کنکور ارشد مواد 98 به طور کامل در دفترچه ذکر دشه است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 از این موضوع اطلاع یابید.
۱۳۹۸/۶/۵

منابع کنکور ارشد نفت 99 - 1400

منابع کنکور ارشد نفت 99 - 1400 برای تمامی گرایش های رشته نفت در کنکور کارشناسی ارشد 99 - 1400 ، اکتشاف ، حفاری ، بهره برداری ، مخازن هیدروکربوری و تجهیزات نفتی یکسان می باشد. موضوع مهمی که داوطلبین باید بدان توجه ویژه ای داشته باشند این است که ضرایب دروس امتحانی برای گرایش های رشته نفت یکسان نیست. ضرایب دروس مختلف منابع کنکور ارشد نفت 98 به طور کامل در دفترچه ذکر دشه است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 از این موضوع اطلاع یابید.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد هوافضا 98

رشته هوافضا در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شامل گرایش های جلوبرندگی ، دینامیک پرواز ، سازه های هوایی ، آئرودینامیک ، مهندسی فضایی ، سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی می باشد. توجه داشته باشید که رشته سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی ، خاص دانشگاه های نظامی می باشد . ضرایب دروس مختلف منابع کنکور ارشد هوافضا 98 به طور کامل در دفترچه ذکر دشه است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 از این موضوع اطلاع یابید.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد بیوتکنولوژِی 98

داوطلبینی که در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی شیمی تحصیل نموده اند می توانند در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در رشته مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی و داروسازی در این آزمون شرکت نمایند. منابع کنکور ارشد رشته بیوتکنولوژِی 98 برای گرایش های این رشته یکسان می باشد.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد ابزار دقیق 98

موضوع مهمی که باید تمامی متقاضیان ثبت نام کنکور ارشد 98 برای شرکت در این آزمون در نظر داشته باشند موضوع منابع کنکور ارشد ابزار دقیق 98 می باشد. با توجه به اینکه کنکور ارشد ابزار دقیق در سال 98 تنها برای رشته مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت برگزار می گردد . ضرایب دروس مختلف منابع کنکور ارشد ابزار دقیق 98 به طور کامل در دفترچه ذکر شده است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 از این موضوع اطلاع یابید.
۱۳۹۷/۵/۲۷

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ نیز مانند سال های گذشته از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود. تمامی افرادی که می خواهند در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کنند می خواهند از زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد در سال ۹۸ مطلع شوند.
۱۳۹۷/۹/۲۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی 98

تمامی فارغ التحصیلانی که در رشته زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی ارشد قصد ادامه تحصیل دارند می توانند با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی 98 که در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 اعلام شده است در گرایش های ادبیات کودک و نوجوان ، ادبیات پایداری ، ادبیات تطبیقی ، ادبیات عامه ، آموزش زبان فارسی ، ادبیات روایی ، ویرایش و نگارش ، نظریه و نقد ادبی و ادبیات معاصر شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۹/۲۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد عربی 98

تمامی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته عربی می توانند در صورت شامل بودن شرایط شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 را داشته باشند در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند . موضوع مهمی که داوطلبین برای کنکور ارشد 98 همیشه با آن مشکل دارند این است که منابع کنکور کارشناسی ارشد عربی 98 چیست و باید چه دروسی را برای گرایش مورد نظر خود مطالعه نمایند.
۱۳۹۷/۹/۲۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم اقتصادی 98

تمامی کسانی که قصد شرکت در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در رشته علوم اقتصادی هستند می توانند با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم اقتصادی 98 در گرایش های توسعه اقتثادی و برنامه ریزی ، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی ، اقتصاد انرژی ، بانکداری اسلامی ، اقتصاد و تجارت الکترونیک ، اقتصاد اسلامی ، اقتصاد نظری ، اقتصاد شهری ، اقتصاد فرهنگ و هنر ، اقتصاد محیط زیست و اقتصاد نفت و گاز در کنکور ترشد 98 شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۹/۲۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم ورزشی 98

تمامی داوطلبینی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 در رشته علوم ورزشی شرکت نمایند می توانند با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم ورزشی 98 در رشته علوم ورزشی در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۸/۳۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد تاریخ 98

منابع کنکور کارشناسی ارشد تاریخ 98 ، تمامی داوطلبینی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 در رشته تاریخ را دارند می توانند در گرایش های تاریخ ایران باستان ، تاریخ اسلام ، تاریخ عمومی جهان ، مطالعات خلیج فارس ، اسناد و مدارک آرشیوی و نسخه شناسی ، مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز ، تاریخ انقلاب اسلامی ، تاریخ تشیع ، مطالعات تاریخ تشیع در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۶/۴

منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم اجتماعی 98

یکی از بزرگ ترین دغدغه های داوطلبینی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 در علوم اجتماعی را دارند ، منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم اجتماعی 98 می باشد چرا که کنکور ارشد علوم اجتماعی 98 در رشته های مختلفی از قبیل مردم شناسی ، جمعیت شناسی ، جامعه شناسی ، برنامه ریزی رفاه اجتماعی ، جامعه شناسی انقلاب اسلامی ، مطالعات فرهنگی ، مطالعات جوانان ، مدیریت خدمات اجتماعی ، مدیریت راهبردی فرهنگ ، برنامه ریزی توسعه منطقه ای ، برنامه ریزی توسعه منطقه ای ، برنامه ریزی گردشگری ، دانش اجتماعی مسلمین ، فلسفه علوم اجتماعی ، گردشگری مذهبی ، مطالعات اوقات فراغت ، پژوهش علوم اجتماعی ، جامعه شناسی ورزشی ( پذیرش در این رشته تنها در دانشگاه آزاد اسلامی انجام می پذیرد ) و توسعه محلی در دو گرایش شهری و روستایی ارائه می شود و داوطلبین می توانند برای ادامه تحصیل در این رشته ها در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در صورت دارا بودن شرایط لازم برای ثبت نام کنکور ارشد 98 ، شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۶/۴

منابع کنکورکارشناسی ارشد زبان های باستانی ایران 98

تمامی متقاضیانی که میخواهند در رشته زبان های باستانی ایران در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 را دارند می توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم برای شرکت در کنکور ارشد 98 با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان های باستانی ایران 98 در ثبت نام کنکور ارشد 98 شرکت نمایند. توجه داشته باشید که داوطلبین می توانند در رشته زبان های باستانی ایران در دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه ، پردیس خودگردان و غیرانتفاعی در مقطع ارشد ادامه تحصیل نمایند.
۱۳۹۷/۸/۳۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان شناسی 98

منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان شناسی 98 ، تمامی داوطلبینی که در رشته زبان شناسی در دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه و یا پردیس های خودگردان قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دارند می توانند در زمان ثبت نام کنکور ارشد 98 با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان شناسی 98 در رشته های زبان شناسی همگانی ، آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان ، زبان شناسی رایانشی ، واژه گزینی و اصطلاح شناسی در کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند. منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان شناسی 98
۱۳۹۷/۶/۴

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی علوم قرآنی 98

داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد 98 می توانند در رشته الهیات و معارف اسلامی در زمینه های علوم قرآنی ، فقه و حقوق و فلسفه و کلام شرکت نمایند. توجه داشته باشید که هر زمینه برای خود رشته ها و گرایش ها و منابع متفاوتی دارد. در این مقاله تصمیم بر آن داریم تا توضیحاتی را در زمینه منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی علوم قرآنی 98 ارائه نماییم.
۱۳۹۷/۶/۴

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی فقه و حقوق 98

تمامی داوطلبینی که میخواهند در در رشته الهیات و معارف اسلامی فقه و حقوق 98 در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند در صورت داشتن شرایط لازم برای کنکور کارشناسی ارشد 98 ، می توانند در رشته های فقه و مبانی حقوق اسلامی ، فقه مقارن و حقوق خصوصی اسلامی ، فقه مقارن و حقوق عمومی اسلامی ، فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی ، مذاهب فقهی ، فقه سیاسی ، فقه و حقوق خانواده ، فقه و حقوق جزا ، فقه و حقوق خصوصی در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی فلسفه و کلام 98

داوطلبینی که قصد ادامه تحصیل در رشته الهیات و معارف اسلامی فلسفه و کلام را دارند می توانند در صورت داشتن شرایط شرکت در کنکور 98 ، در ثبت نام کنکور ارشد 98 شرکت نمایند و منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی فلسفه و کلام 98 را مطالعه نمایند.
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی ادیان 98

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی ادیان 98 برای داوطلبینی که می خواهند در رشته الهیات و معارف اسلامی ادیان در مقطع کارشناسی ارشد و در رشته های ادیان و عرفان ، تاریخ و تمدن ملل اسلامی ، عرفان اسلامی ، ادیان ابراهیمی ، ادیان غیر ابراهیمی ، تصوف و عرفان اسلامی ، تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی ، عرفان تطبیقی ادامه تحصیل نمایند ، یکسان می باشد.
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی اهل تسنن 98

در رشته الهیات و معارف اسلامی اهل تسنن در دانشگاه ها گرایش های فقه شافعی ، فقه مقارن و حقوق خصوصی اسلامی ، فقه مقارن و حقوق عمومی اسلامی و فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی ارائه داده می شود . داوطلبین برای ادامه تحصیلی در رشته الهیات و معارف اسلامی اهل تسنن می توانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در ثبت نام کنکور ارشد 98 شرکت نمایند و منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی اهل تسنن 98 را مطالعه نمایند.