تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۳۹۲/۷/۱۵

شهریه کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

شهریه کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد -شهریه کارشناسی ارشد ناپیوسته-شهریه کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد-شهریه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد-شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد -شهریه کارشناسی ارشد آزاد -شهریه کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد
۱۳۹۵/۸/۱

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد-شهریه کارشناسی ارشد -شهریه ارشد دانشگاه ازاد-شهریه ارشد ازاد 95-شهریه ارشد 94-شهریه ازاد ارشد 95-
۱۳۹۵/۸/۲۲

شهریه دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد 95 - 96

شهریه دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد 95 – 96 ، شهریه دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد ، شهریه دانشگاه آزاد در مقطع ، شهریه دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد 95 – 96 ، شهریه دانشگاه آزاد 95 – 96 ، شهریه دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی ارشد ، شهریه دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی ارشد 95 – 96 ، شهریه دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی ارشد ، شهریه دانشگاه آزاد مقطع ، شهریه مقطع کارشناسی ارشد و دانشگاه آزاد ، شهریه مقطع کارشناسی ارشد و دانشگاه آزاد 95 – 96 ، شهریه مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، شهریه مقطع ارشد دانشگاه آزاد ، شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 95 – 96 ، شهریه دانشگاه آزاد
۱۳۹۶/۵/۱۱

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

این مقاله درباره شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نوشته شده است.
۱۳۹۷/۵/۲۳

شهریه دانشگاه آزاد اسلامی 97

شهریه ثابت دانشگاه آزاد 96-97 دانشجویان رشته های پزشکی که در سال تحصیلی 96-97 ثبت نام می نمایند نسبت به ستال گذشته افزایشی 10 درصدی خواهد داشت و شهریه متغیر آن تابع نرخ شهریه وزارت بهداشت برای رشته های خودگردان می باشد.
۱۳۹۷/۱/۱۸

کاهش 50 درصدی شهریه رشته های کم تقاضا دانشگاه آزاد

براساس مصوبه هیات رئیسه، برای برخی رشته محل های کم‌تقاضا کاهش شهریه تا سقف ۵۰ درصد در نظر گرفته می شود. تمامی واحدها در این زمینه فعال هستند و در صورت بررسی و تایید در کمیسیون های هیات امنا، از تابستان سال جاری اجرایی خواهد شد. دانشجویان می توانند با مراجعه به واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور از رشته محل هایی که مشمول تخفیف شهریه شده‌اند، اطلاع یابند.
۱۳۹۷/۴/۳۱

شهریه مهندسی متالوژی دانشگاه آزاد 97

رشته مهندسی متالوژی در دانشگاه آزاد شامل گرایش های متالوژِ صنعتی ، استخراج و سرامیک می باشد. دانشجویان می توانند برای پرداخت شهریه مهندسی متالوژِی در دانشگاه آزاد 97 از خدمات وام دانشجویی دانشگاه آزاد 97 استفاده نمایند چرا که هرساله با توجه به افزایش شهریه دانشگاه آزاد 97 ممکن است پرداخت شهریه برای دانشجو مشکل باشد. با توجه به اینکه رشته متالوژی دارای کارگاه های عملی و آزمایشگاه های کار با نرم افزار های متعدد می باشد م یتوان گفت شهریه مهندسی متالوژِی دانشگاه آزاد 97 جزء رشته هایی می باشد که در دانشگاه آزاد شهریه بالایی خواهد داشت.
۱۳۹۸/۷/۹

شهریه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد 98 - 99

به طور کلی در تمامی دانشگاه های کشور بالاخض دانشگاه آزاد رشته مهندسی پزشکی در سه گرایش بیو الکتریک ، ببیو مواد و بیو مکانیک ارائه می شود . از آنجایی که رشته مهندسی پزشکی یکی از رشته های پرطرفدار در دانشگاه آزاد می باشد یکی از بزرگ ترین سوال های داوطلبین کنکور این است که شهریه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد 97 به چه میزان می باشد چرا که با توجه به بالا بودن شهریه دانشگاه آزاد تمامی داوطلبینی که میخواهند در دانشگاه ازاد تحصیل می نمایند می خواهند بدانند که میزان شهریه رشته مورد علاقه آنها به چه میزان می باشد...
۱۳۹۸/۵/۱۹

شهریه مهندسی معماری دانشگاه آزاد 98 - 99

رشته مهندسی معماری یکی از رشته هایی که در میان داوطلبین دانشگاه های مختلف بالاخص دانشگاه آزاد از طرفداران بیشماری برخوردار می باشد و یکی از مهم ترین دغدغه های این داوطلبین این است که شهریه مهندسی معماری دانشگاه آزاد 97 به چه میزان می باشد چرا که این رشته با توجه به کارگاه های و کلاس های عملی زیادی که دارد همواره این نگرانی وجود دارد که شهریه مهندسی معماری دانشگاه آزاد 97 نسبت به دیگر رشته های مهندسی بیشتر باشد...
۱۳۹۷/۶/۳۰

شهریه مهندسی صنایع دانشگاه آزاد 97

یکی از مهم ترین سوالاتی که داوطلبینی که قصد ادامه تحصیل در رشته صنایع در دانشگاه آزاد دارند این است که شهریه مهندسی صنایع دانشگاه آزاد 97 به چه میزان می باشد. البته باید گفت که با توجه به بالا بودن شهریه دانشگاه آزاد نسبت به دیگر دانشگاه ها از قبیل پیام نور ، غیر انتفاعی ، پیام نور و ... این امر یکی از بزرگ ترین دغدغه های این داوطلبین می باشد...
۱۳۹۸/۵/۱۹

شهریه علوم کامپیوتر دانشگاه آزاد 98 - 99

پیش از اینکه در رابطه با شهریه علوم کامپیوتر دانشگاه آزاد 98یکی از سوالات عمده افرادی که در رشته علوم کامپوتر تحصیل می کنند این است که همیشه این رشته را مشابه با رشته مهندسی نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر یکسان می دانند در این مورد باید بگوییم این رشته تفاوت بسیار عمده ای با رشته مهندسی کامپیوتر دارد چرا که این رشته بیشتر در رابطه با منطق برنامه نویسی می باشد و اکثر دروسی که در این رشته تدریس می شود ریاضی می باشد...
۱۳۹۸/۵/۱۹

شهریه مهندسی شیمی دانشگاه آزاد 98 - 99

شهریه مهندسی شیمی دانشگاه آزاد 98 در دانشگاه آزاد با توجه به آزمایشگاه های متعددی که دارد همیشه این باور را در میان داوطلبین ایجاد کرده است که این رشته جزء رشته هایی از مهندسی است که شهریه بالایی دارد. در این رابطه باید بگوییم که اولا رشته مهندسی شیمی تا آنجایی که به رشته شیمی ارتباط داشته باشد بیشتر یک رشته مهندسی است و بیشحدود 40 درصد از دروس مهندسی شیمی با دیگر رشته های مهندسی یکسان است بنابراین می توان گفت شهریه رشته مهندسی شیمی با دیگر رشته های مهندسی برابر است....
۱۳۹۷/۶/۳۰

شهریه مهندسی معدن دانشگاه آزاد 97

يکي از رشته هاي دانشگاهي که سوالات متعددي در رابطه با شهرها مي‌شود رشته مهندسي معدن و شهريه مهندسي معدن در دانشگاه آزاد است. در اين مقاله ميخواهيم در رابطه با شهريه رشته مهندسي معدن در دانشگاه آزاد را در سال 97 براي شما قرار داده و توضيحي در رابطه با اين رشته در اختيارتان قرار دهيم.
۱۳۹۷/۶/۳۰

شهریه مهندسی هسته ای دانشگاه آزاد 97

سوالات متداول در رابطه با شرایط تحصیل رشته مهندسی هسته ای و همچنین شهریه مهندسی هسته ای دانشگاه آزاد ۹۷ از کارشناسان صدای مشاور می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم تا ابتدا شما را با رشته مهندسی هسته ای آشنا کرده و سپس در رابطه با شهریه این است صحبت کنیم.
۱۳۹۷/۶/۳۰

شهریه مهندسی برق دانشگاه آزاد 97

همان طور که مي دانيد رشته مهندسي برق يکي از رشته هاي پرطرفدار در بين داوطلبان دانشگاه ها مي باشد گروهي از اين افراد در دانشگاه آزاد در رشته مهندسي برق پذيرفته مي‌شوند و به دنبال شهريه مهندسي برق در دانشگاه آزاد هستند ما در اين مقاله ميخواهيم توضيحاتي در رابطه با رشته مهندسي برق و همچنين شهريه اين رشته در دانشگاه آزاد بپردازيم.
۱۳۹۷/۶/۳۰

شهریه مهندسی پلیمر دانشگاه آزاد 97

با توجه به تقاضای داوطلبی و همچنین سوالات متداول از کارشناسان صدای مشاور می‌شود می‌خواهیم در این مقاله در رابطه با رشته مهندسی پلیمر و همچنین شهریه مهندسی پلیمر دانشگاه آزاد ۹۷ اطلاعات جدیدی را در اختیارتان قرار دهیم.
۱۳۹۷/۶/۳۰

شهریه مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد 97

رشته مهندسی شهرسازی یکی از رشته هایی است که سوالات متداول ای در رابطه با آن وجود دارد بسیاری از افراد که در این رشته تحصیل کردن به دنبال آزمون نظام مهندسی ۹۷ هستند و گروهی نیز که می خواهم وارد رشته مهندسی شهرسازی در دانشگاه آزاد شوند به دنبال شهریه رشته مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد هستند از همین رو ما در این مقاله می خواهیم در رابطه با رشته مهندسی شهرسازی و همچنین میزان شهریه مهندسی شهرسازی دانشگاه آزاد صحبت کنیم.
۱۳۹۸/۵/۱۹

شهریه مهندسی عمران دانشگاه آزاد 98 - 99

رشته مهندسی عمران همانطور که از اسمش پیداست به عمران و آبادی می پردازد. این رشته در مقطع کارشناسی در بسیاری از دانشگاههای معتبر ارائه می شود و هدف این رشته تربیت نیروهای متخصصی است که بتوانند در پروژه های عمرانی در زمینه های مختلف فعالیت کند و به راه سازی پل سازی ساختمان سازی و غیره بپردازند.
۱۳۹۸/۵/۱۹

شهریه مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد 98 - 99

رشته مکانیک یکی از رشته های بسیار پرطرفدار در دانشگاه دولتی و آزاد می باشد و داوطلبانی که در دانشگاه آزاد در رشته مهندسی مکانیک پذیرفته می شوند به دنبال میزان شهریه مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد ۹۷ هستند. ما در این مقاله می‌خواهیم به توضیحی در رابطه با رشته مهندسی مکانیک و همچنین شهریه این رشته در دانشگاه آزاد بپردازیم.
۱۳۹۸/۶/۲

شهریه مهندسی مواد و متالوژی دانشگاه آزاد 98 - 99

با توجه به سوالات متعددی که در رابطه با رشته مواد متالوژی میشود و همچنین داوطلبانی که در دانشگاه آزاد قبول شدند می خواهند درباره شهریه رشته مهندسی مواد و متالوژی بدانند در این مقاله میخواهیم شهریه مهندسی مواد متالوژی دانشگاه آزاد را در اختیارتان قرار دهیم.
۱۳۹۷/۷/۲

شهریه مهندسی نساجی دانشگاه آزاد ۹۷

مهندسي نساجی يکي از رشته هاي پرطرفدار در ايران ميباشد و داوطلبان بسياري در دانشگاه آزاد در اين رشته تحصيل مي کنند گروهي از داوطلبان مي‌خواهند شهريه مهندسي نساجي دانشگاه آزاد ?? را بدانند تا شرايط خود براي تحصيل در اين دانشگاه را بررسي کنند.
۱۳۹۷/۷/۲

شهریه مهندسی نفت دانشگاه آزاد ۹۷

با توجه به اهمیت رشته مهندسی نفت در کشور ما داوطلبانه بسیاری تمایل به تحصیل در این رشته را دارند از همین رو بسیاری از داوطلبان می‌خواهند در دانشگاه آزاد به تحصیل در رشته مهندسی نفت پردازند از همین رو به دنبال شهریه مهندسی نفت در دانشگاه آزاد در سال ۹۷ هستند. ما می‌خواهیم در این مقاله در رابطه با رشته مهندسی نفت و همچنین شهریه این رشته در دانشگاه آزاد توضیحاتی در اختیارتان قرار دهیم.
۱۳۹۸/۶/۲

شهریه مهندسی نقشه برداری دانشگاه آزاد 98 - 99

با توجه به سوالات متعددی که در رابطه با شهریه مهندسی نقشه برداری دانشگاه آزاد از مشاوران صدای مشاور می شود میخواهیم در این مقاله در رابطه با رشته نقشه برداری و همچنین توضیح دهید.
۱۳۹۷/۶/۱۹

شهریه مهندسی شیمی محض دانشگاه آزاد 97

رشته شیمی محض یکی از رشته هایی است که در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد داوطلبان بسیاری تمایل تحصیل در آن رشته را دارند. اکثر افرادی که میخواهند در دانشگاه آزاد ثبت نام کنند به دنبال شهریه مهندسی شیمی محض دانشگاه آزاد ۹۷ هستند.
۱۳۹۷/۷/۶

شهریه مهندسی گیاه پزشکی دانشگاه آزاد 97

با توجه به سوالات متعددی که در رابطه با شهریه مهندسی گیاه پزشکی دانشگاه آزاد ۹۷ پرسیده می شود می خواهیمدر این مقاله در رابطه با رشته گیاه پزشکی و شهریه ی رشته در دانشگاه آزاد صحبت کنیم.
۱۳۹۷/۷/۶

شهریه رشته جامعه شناسی دانشگاه آزاد 97

رشته جامعه شناسی یکی از رشته های بسیار بسیار پرطرفدار است و تعداد بالای دانشجو در دانشگاه آزاد به تحصیل در این رشته می پردازند. سالی که اکثرا افرادی که در این رشته قبول میشوند از کارشناسان صدای مشاور می پرسند این است که شهریه رشته جامعه شناسی دانشگاه آزاد چقدر است؟ از همین رو ما در این مقاله می خواهیم در رابطه با رشته جامعه شناسی و همچنین شهریه رشته جامعه شناسی توضیح دهیم.
۱۳۹۷/۷/۶

شهریه رشته فلسفه دانشگاه آزاد 97

بنا به گفته دانشجویان رشته فلسفه تحصیل در این رشته به صبر و حوصله بالایی نیاز دارد اما رشته فلسفه جزء رشته هایی است که طرفداران بسیاری دارد و تعداد کثیری دانشجو در دانشگاه آزاد در رشته فلسفه تحصیل می کنند اما گروهی از داوطلبان که در دانشگاه آزاد در این رشته پذیرفته می‌شوند به دنبال میزان شهریه رشته فلسفه دانشگاه آزاد در سال ۹۷ هستند که در ادامه مقاله به آن پرداخته ایم.
۱۳۹۸/۶/۲

شهریه رشته گردشگری دانشگاه آزاد 98 - 99

رشته گردشگری یک رشته به روز است اما پس از انقلاب صنعتی می‌توان گفت رشد چشمگیری داشته است. البته باید این را بگوییم که چیزی به نام رشته گردشگری در ایران وجود ندارد و در از این رشته همان رشته مدیریت جهانگردی است.
۱۳۹۸/۶/۲

شهریه رشته مددکاری اجتماعی دانشگاه آزاد 98 - 98

برای افرادی که درباره رشته مددکاری اجتماعی اطلاعات ندارند اولین تصویر ذهنی زندان ها یا پرورشگاه ها هستند. روزانه تعداد زیادی افراد تماس گرفته و در رابطه با رشته مددکاری اجتماعی به خصوص در دانشگاه آزاد سوالات متعددی می پرسند. یکی از سوالات پرتکرار در بین داوطلبان این است که شهریه رشته مددکاری اجتماعی دانشگاه آزاد چقدر است؟ و یا سوال دیگر این است که رشته مددکاری اجتماعی چیست و بازار کار آن به چه صورت است که در ادامه مقاله به توضیح تمامی موارد خواهیم پرداخت.
۱۳۹۸/۶/۲

شهریه رشته مدیریت بیمه دانشگاه آزاد 98 - 99

همانطور که می دانید رشته های مدیریت جز رشته های پرمخاطب در بین داوطلبین کنکور سراسری هستند. رشته مدیریت بیمه نیز یکی از شاخه های رشته مدیریت است که پر طرفدار است. با توجه به اهمیت بیمه در حال حاضر ، مدیریت بیمه نیز تقریباً جای جدید برای خود در دانشگاه ها باز کردند. هدف از این رشته تربیت نیروی متخصص در امور بیمه است و بازار کار این رشته بسیار پر رونق زیرا علاوه بر بیمه های دولتی بیمه های خصوصی نیز در بازار وجود دارند.