تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

مراحل صدور کارت معافیت پزشکی

۱۳۹۷/۱۱/۱۳

معافیت های جدید پزشکی سربازی و شرایط و ضوابط آن

بسیاری از مشمولین خدمت سربازی به دنبال دریافت معافیت های جدید پزشکی سربازی و شرایط و ضوابط آن هستند و در این راستا با سوالات متعددی روبرو هستند.
۱۳۹۷/۱۱/۳

جزییات معافیت‌های پزشکی

بسیاری از مشمولین خدمت سربازی به دنبال دریافت جزییات معافیت‌های پزشکی هستند و در این راستا با سوالات متعددی روبرو هستند. سامانه صدای مشاور با گروهی از کارشناسان مجرب آماده پاسخگویی هرگونه سوالات در این زمینه می باشد
۱۳۹۷/۱۱/۱۳

چگونه مشمولان معافیت پزشکی بگیرند

بسیاری از مشمولین خدمت سربازی به دنبال این هسند که چگونه مشمولان معافیت پزشکی بگیرند؟؟ و در این راستا با سوالات متعددی روبرو هستند. سامانه صدای مشاور با گروهی از کارشناسان مجرب آماده پاسخگویی هرگونه سوالات در این زمینه می باشد
۱۳۹۷/۱۱/۱۳

دانلود دفترچه آیین نامه معاینه و معافیت پزشکی مشمولان خدمت وظیفه عمومی 97-98

جهت مشاوره تخصصی دانلود دفترچه آیین نامه معاینه و معافیت پزشکی مشمولان خدمت وظیفه عمومی 97-98 کافیست با تلفن ثابت با شماره 9099071611 و یا باموبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷

تاثیر بیماریهای مختلف در معافیت

تمامی مشمولینی که خواهان بهره مندی از معافیت پزشکی هستند همیشه به دنبال لیست بیماری های معافیت پزشکی 97 می باشند. باید بگوئیم که تمامی مشمولین خدمت سربازی که به نوعی می توانند از شرایط معافیت پزشکی بهره مند میگردند ، از دوره آموزش ، رزم مقدماتی و یا به طور کامل معاف از خدمت سربازی 97 خواهند شد.
۱۳۹۷/۱۱/۳

همه چیز درباره معافیت پزشکی

معافیت سربازی-سربازی-معافیت-معافیت 94-معافیت 94-معافیت های سربازی
۱۳۹۷/۱۱/۳

چه بیماری ها می تواند منجر به معافیت از سربازی شود؟

یکی از عمده ترین دغدغه های مشمولین خدمت سربازی این است که به دنبال راهی برای کاهش مدت خدمت سربازی 97 خود هستند به همین دلیل همیشه به دنبال راه حل هایی از قبیل کسر خدمت سربازی ، معافیت های پزشکی و به طور کلی
۱۳۹۷/۱۱/۲

مراحل و اقدامات لازم برای معافیت پزشکی‌

سامانه صدای مشاور با گروهی از کارشناسان مجرب آماده پاسخگویی هرگونه سوالات در این زمینه می باشد و شما می توانید در هر یک از مسائل نظام وظیفه تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید اما در این مقاله می خواهیم مشاوره معافیت پزشکی تلفنی را در اختیارتان قرار دهیم.
۱۳۹۷/۱۱/۳

معافيت های پزشكی

بسیاری از مشمولین خدمت سربازی به دنبال دریافت انواع معافيت های پزشكي هستند و در این راستا با سوالات متعددی روبرو هستند. سامانه صدای مشاور با گروهی از کارشناسان مجرب آماده پاسخگویی هرگونه
۱۳۹۷/۹/۶

فهرست بیماری های شامل معافیت های پزشکی

فهرست بیماری های شامل معافیت های پزشکی چیست؟؟ یکی از عمده ترین دغدغه های مشمولین خدمت سربازی این است که به دنبال راهی برای کاهش مدت خدمت سربازی 97 خود هستند به همین دلیل همیشه به دنبال راه حل هایی از قبیل کسر خدمت سربازی ، معافیت های پزشکی
۱۳۹۷/۵/۲۰

قانون سرباز قهرمان برای معافیت

سید نصرالله سجادی از تصویب و لازم الاجرا شدن آیین‌نامه معافیت ورزشکاران مدال آور در بازی‌های المپیک زمستانی و تابستانی، مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی از خدمت سربازی خبر داد . موضوع "سرباز قهرمان" مساله ای است که سالها ورزشکاران و قهرمانان را با چالش های زیادی مواجه کرده بود تا جایی که برخی از ورزشکاران برای اعزام به مسابقات بین المللی نگرانی های زیادی داشتند و بعضا شاهد بودیم که به دلیل عدم صدور مجوز خروج از کشور از حضور در مسابقات رسمی بازمی ماندند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷

معافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری تناسلی

معافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری تناسلیبه طور عمده شامل بیماری های خیلی خاص بدنی می باشد ولی به طور عمده معافیت پزشکی بیماری های دستگاه ادراری برای بیماری های انسداد ادراری ، سنگ های کلیه ، اهدا کلیه و ... می باشد که به تفضیل در ادامه بدان اشاره خواهیم کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۳

معافیت پزشکی بیماری های دندان و دهان و فک

شاید کمتر مشمولی بداند که می تواند اگر در دندان های خود مشکل داشته باشد برای معافیت پزشکی بیماری های دندان و دهان اقدام نماید. توجه داشته بر اساس لیست بیماری های معافیت پزشکی 97 ، مشمولینی که دارای بیماری هایی از قبیل ناهنجاری های استخوانی فک ، کام شکاف دار ، از بین رفتن دندان های دهان و ... باشند به راحتی می توانند برای معافیت پزشکی بیماری های دندان و دهان و فک اقدام نمایند.
۱۳۹۷/۵/۲۰

معافیت پزشکی بیماری های خونی و انکولوژِی – بدخیمی ها

مشمولینی که مبتلا به انواع بیماری های خون مبتلا هستند می توانند با استفاده از قوانین معافیت پزشکی بیماری های خونی به راحتی از معافیت دائم برخوردا شوند. معافیت پزشکی بیماری های خونی که در لیست بیماری های معافیت پزشکی 97 که توسط سازمان نظام وظیفه اعلام شده است می توان به بیماری هایی نظیرکم خونی های شدید ، اختلالات خونی مادرزادی ، تالاسمی و... اشاره نمود. توجه داشته باشید در معافیت پزشکی بیماری های خونی در برخی از بیماری ها ، مشمول ممکن است برای گذراندن مدت خدمت سربازی 97 خود معاف دائم شود و در برخی بیماری ها معافیت از رزم به وی تعلق می گیرد.
۱۳۹۷/۱۲/۴

لیست بیماری های معافیت پزشکی 97 - 98

فهرست بیماری های شامل معافیت های پزشکی چیست ؟؟ لیست بیماری های معافیت پزشکی ۹۷ _ ۹۸ شامل : قسمت اول : بیماریهای عمومی قسمت دوم: بیماریهای غدد مترشحه( تیرویید ، چاقی و لاغری)
۱۳۹۷/۵/۲۰

معافیت های پزشکی بیماری های عمومی

یکی از انواع بیماری هایی که منجر به معافیت پزشکی می شوند ، دسته ای از بیماری های عمومی می باشد که از این دست می توان به طور مثال به کوتاهی قد اشاره نمود که در صورتیکه قد مشمول کمتر از 150 سانتی متر باشد ، می تواند از معافیت پزشکی بیماری های عمومی استفاده نماید و معاف دائم شود. توجه داشته باشید که هر نوع بیماریی منجر به معافیت دائم نمی شود و گاه ممکن است به مدت یک یا چند سال مشمول معاف از خدمت سربازی باشد و یا اینکه در طول مدت خدمت سربازی 97 معاف از رزم شود.
۱۳۹۷/۵/۲۰

معافیت پزشکی بیماری های غدد مترشحه داخلی

یکی دیگر از بیماری هایی که برای مشمول خدمت سربازی شامل معافیت پزشکی می باشد بیماری های مربوط به غدد مترشحه داخلی می باشد. این بیماری ها مربوط به غدد هیپوفیز ، تیروئید ، فوق کلیوی و ... می باشد که به نسبت نوع بیماری ، مشمول می تواند درخواست معافیت پزشکی بیماری های غدد مترشحه داخلی نماید. البته موضوعی که مشمول باید در نظر داشته باشد این است که لیست بیماری های معافیت پزشکی هر ساله متغیر است و بهتر است در صورتیکه میخواهد برای معافیت پزشکی اقدام نماید حتما با مشاوران متخصص این امر مشورت نماید. سامانه صدای مشاور تحصیلی به صورت شبانه روزی می تواند در امر معافیت پزشکی 97 مشاوره دهنده بسیار خوبی در این امر باشد. مشمولین می توانند با تماس از طریق شماره های مندرج بر روی سایت با مشاوران در تماس باشند.
۱۳۹۷/۵/۲۰

معافیت پزشکی بیماری های پوستی

یکی از شایع ترین بیماری هایی که در بین مشمولین خدمت سربازی رایج می باشد بیماری های پوستی می باشد . بیماری های پوستی که شامل معافیت پزشکی می شود شامل بیماری هایی از قبیل انواع اگزاماهای وسیع شدید ، عفونت های قارچی ، انواع کهیر و ... می باشد که در ادامه به تفضیل بدان ها اشاره نموده ایم. موضوع مهمی که در رابطه با معافیت پزشکی بیماری های پوستی باید به آن اشاره کنیم این است که تمامی بیماری های پوستی و زیر پوستی منجر به معافیت دائم نمی شود و در برخی از آنها تنها منجر به معاف از رزم مشمول می گردد. با توجه به اینکه هر ساله لیست بیماری های پزشکی متغیر می شود بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم حتما در زمینه معافیت های پزشکی و یا کسری خدمت 97 حتما با مشاوران متخصص سامانه صدای مشاور تحصیلی در این امر مشورت نمایید . برای ارتباط با مشاوران می توانید با شماره های درج شده بر روی سایت تماس حاصل نمایید.
۱۳۹۷/۵/۲۰

معافیت پزشکی بیماری روانپزشکی

بیماری های روانپزشکی که شامل معافیت پزشکی شود بیماری هایی از قبیل اختلالات افسردگی حاد ، ضریب های هوشی پایین ، بیماری های روانی ، تیک های عصبی شدید و ...می باشد . مشمولین برای گرفتن معافیت پزشکی بیماری های روانپزشکی حتما به توضیحاتی که در ادامه ارائه شده است را مطالعه نمایند.
۱۳۹۷/۵/۲۰

معافیت پزشکی بیماری های مغز و اعصاب

بیماری هایی که شامل معافیت پزشکی بیماری های مغز و اعصاب می شود شامل بیماری هایی از قبیل اختلال های تعادلی مخچه ، اختلالات مادرزادی سیستم اعصاب مرکزی ، انواع بیماری های صرع و ... می باشد . توجه داشته باشید که در کتاب قانون نظام وظیقه 97 گفته شده است که اظهار نظر در مورد معافیت پزشکی بر اساس لیست بیماری های معافیت پزشکی برای مشمولین توسط سه نفر پزشک نیروهای مصلح در هر شهرستان انجام خواهد شد که رای اکثریت این پزشکان معتبر می باشد . با توجه به پیچیده و ابهام آمیز بودن مباحث معافیت های پزشکی به شما پیشنهاد می کنیم حتما با مشاورین متخصص نظام وظیقه سامانه صدای مشاور تحصیلی از طریق تماس با شماره های گفته شده در ذیل با انها در تماس باشید و تمامی سوالات و ابهامات خود را با آنان در میان بگذارید.
۱۳۹۷/۵/۲۰

معافیت پزشکی بیماری های ریه

یکی از انواع بیماری هایی که منجر به معافیت پزشکی بیماری های ریه و قفسه صدری می باشد. مشمولینی که میخواهند در زمینه معافیت پزشکی برای معافیت دائم و یا معافیت از رزم اقدام نمایند باید در نظر داشته باشند که بیماری های ریه از قبیل بیماری های قارچی مزمن ریه ، جراحی قفسه سینه و برداشتن بیش از یک دنده ، آسم های شدید و ... که در ادامه این مقاله بدان اشاره خواهیم کرد شامل معافیت پزشکی بیماری های ریه و قفسه صدری می شود. مشمولینی که میخواهند در زمینه معافیت پزشکی اقدام نمایند بهتر از پیش از هر اقدامی حتما با مشاوران متخصص در این امر مشاوره نمایند تا تمامی مراحل و شرایط و مدارک لازم برای گرفتن معافیت پزشکی آگاه شوند.
۱۳۹۷/۹/۶

معافیت پزشکی بیماری هایی که در لیست بیماری های معافیت پزشکی اعلام نشده

در لیست بیماری های معافیت پزشکی ممکن است بعضی از بیماری ها اعلام نشده است که سازمان نظام وظیفه هر ساله این بیماری ها را در لیست بیماری های معافیت پزشکی اعلام نشده ، اعلام می نماید. توجه داشته باشید با توجه به اینکه این لیست ممکن است هر لحظه به روز شود و بیماری جدیدی برای معافیت پزشکی اضافی گردد
۱۳۹۷/۵/۲۰

معافیت پزشکی بیماری های عفونی

مطابق با لیست بیماری های معافیت پزشکی 97 ، معافیت پزشکی بیماری های عفونی برای مشمولین خدمت سربازی شامل بیماری هایی از قبیل هپاتیت ، سل ، جذام ، مننژیت و ... می باشد که در ادامه به تفضیل به تمامی آنها اشاره کرده ایم. البته توجه داشته باشید که تمامی بیماری هایی که شامل معافیت پزشکی بیماری های عفونی می شوند منجر به معافیت دائم نمی شوند و در برخی از بیماری ها منجر به معافیت موقت و معافیت از رزم می باشد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰

معافیت پزشکی چشم و عوارض بینایی

مطابق با آمارهای سال های پیشین سازمان نظام وظیفه معافیت های پزشکی گرفته شده در خدمت سربازی در زمینه معافیت پزشکی چشم می باشد. معافیت پزشکی چشم برای مشمولین خدمت سربازی شامل بیماری هایی از قبیل فقدان یک چشم ، آستیگمات چشم ، لک مرکزی قرنیه و ... می باشد. با توجه به اینکه معافیت پزشکی چشم یکی از مهم ترین سوالات مشمولینی می باشد که میخواهند برای معافیت پزشکی اقدام نمایند به همین دلیل در این قسمت به شما نمره چشم هایی که منجر به معافیت پزشکی چشم می شوند را اعلام خواهیم کرد و در ادامه دیگر بیماری های چشم و عوارض بینایی را اعلام خواهیم کرد
۱۳۹۷/۵/۲۰

معافیت پزشکی قلب و عروق

با توجه به خطرناک بودن بیماری های قلبی و با توجه به فعالیت سنگین بدنی به ویژه در دوره آموزشی خدمت سربازی همیشه این نگرانی در بین مشمولینی که مشکل قلبی دارند و می خواهند از معافیت پزشکی قلب و عروق استفاده نمایند وجود دارد که به چه صورت می توانند از معافیت پزشکی قلب و عروق استفاده نمایند. معافیت پزشکی قلب و عروق شامل بیماری هایی از قبیل نارسایی مزمن قلب ، کلیه عوارض دریچه قلب ، ازدیاد فشار خون ، واریس و ... می باشد که در ادامه به تفصیل به شرح بیماری هایی که منجبر به معافیت پزشکی قلب و عروق می شود اشاره نموده ایم.
۱۳۹۷/۵/۲۰

معافیت پزشکی بیماری های روماتولوژی

معافیت پزشکی بیماری های روماتولوژِی و بافت همبند برای بیماری هایی از قبیل انحرافات شکلی مفاصل ، آرتیریت های عفونی ، واسکولیت ها و ... می باشد . توجه داشته باشید که در بیماری هایی که شامل معافیت پزشکی بیماری های روماتولوژی می باشد ، تمامی آنها شامل معافیت دائم نمی شود و در برخی از بیماری ها شامل معافیت موقت یا معافیت از رزم هم می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۳

معافیت افتادگی دریچه میترال

شاید برای شما نیزپیش آمده باشد بخواهید بدانید معافیت های مربوط به قلب و عروق به چه کسانی داده میشود؟؟ داوطلبین کنکور سراسری به دنبال دریافت معافیت سربازی به هر روندی هستند. در این مقاله درباره معافیت افتادگی دریچه میترال نیز توضیحاتی ارائه داده ایم. تا پایان مقاله را حتما مطالعه کنید.