تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

منابع کارشناسی ارشد 98

۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد برق 98

یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی داوطلبینی که برای ادامه تحصیل در رشته برق اقدام به ثبت نام کنکور ارشد 98می نمایند این است که اطلاع دقیقی از منابع کنکور ارشد برق 98 ندارند . همین امر باعث می شود بسیاری از داوطلبینی که به راحتی در کنکور ارشد برق قبول شوند این است که می توانند به راحتی بر اساس منابع کنکور ارشد برق یک برنامه ریزی دقیق نمایند و بر اساس آن به راحتی در این آزمون در رشته دلخواه خود قبول شوند.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 98

داوطلبینی که قصد شرکت در ثبت نام کارشناسی ارشد 98 را دارند و میخواهند در رشته مهندسی کامپیوتر ادامه تحصیل دهند می بایست در نظر داشته باشند که رشته مهندسی کامپیوتر دارای گرایش های هوش مصنوعی و رباتیکز ، معماری کامپیوتر ، نرم افزار ، شبکه های کامپیوتری ، رایانش امن و الگوریتم ها و محاسبات می باشد. منابع کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 98 برای تمامی گرایش ها یکسان می باشد اما توجه داشته باشید که تمامی این منابع در هر یک از گرایش ها ضریب متفاوتی می باشد.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد IT سال 98

با توجه به گسترش روزانه کسب و کار های اینترنتی و از این جهت که رشته IT که در دانشگاه ها تدریس می شود نسبت به رشته های کامپیوتر بیشتر کاربردی می باشد از این جهت بسیار مورد توجه داوطلبینی که میخواهند در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل نمایند می باشد. منابع کنکور ارشد IT برای این رشته که تنها دارای گرایش تجارت الکترونیک در مقطع کارشناسی ارشد می باشد نقش اساسی ایجاد میکند چرا که با توجه به رقابتی که در این رشته وجود دارد داوطلبین می توانند بر اساس آن یک برنامه ریزی مدون انجام دهند تا بتوانند قبولی خود را در کنکور کارشناسی ارشد تضمین نمایند. ضرایب دروس مختلف منابع کنکور ارشد IT 98 به طور کامل در دفترچه ذکر دشه است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 از این موضوع اطلاع یابید.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد صنایع 98

با توجه به اینکه کسانیکه در رشته های صنایع در مقطع کارشناسی تحصیل کرده اند قصد دارند آینده شغلی بهتری داشته اند به همین علت تصمیم دارند در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند. با توجه به رقابت بالا برای قبولی در ارشد صنایع ، تمامی داوطلبین برای قبولی شروع به برنامه ریزی بر اساس منابع کنکور ارشد صنایع 98 می نمایند. با توجه به اینکه مهندسین صنایع میتوانند در شغل هایی نظیر بانکداری ، صنعت بیمه ، خدمات مشاوره ای برای مشاغلی از قبیل شرکت ها و کارخانجات پست های مدیریتی دریافت کنند بنابراین تمامی آنها تصمیم به ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری می نمایند.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد هوافضا 98

رشته هوافضا در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شامل گرایش های جلوبرندگی ، دینامیک پرواز ، سازه های هوایی ، آئرودینامیک ، مهندسی فضایی ، سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی می باشد. توجه داشته باشید که رشته سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی ، خاص دانشگاه های نظامی می باشد . ضرایب دروس مختلف منابع کنکور ارشد هوافضا 98 به طور کامل در دفترچه ذکر دشه است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 از این موضوع اطلاع یابید.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد بیوتکنولوژِی 98

داوطلبینی که در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی شیمی تحصیل نموده اند می توانند در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در رشته مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی و داروسازی در این آزمون شرکت نمایند. منابع کنکور ارشد رشته بیوتکنولوژِی 98 برای گرایش های این رشته یکسان می باشد.
۱۳۹۷/۵/۲۲

منابع کنکور ارشد ابزار دقیق 98

موضوع مهمی که باید تمامی متقاضیان ثبت نام کنکور ارشد 98 برای شرکت در این آزمون در نظر داشته باشند موضوع منابع کنکور ارشد ابزار دقیق 98 می باشد. با توجه به اینکه کنکور ارشد ابزار دقیق در سال 98 تنها برای رشته مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت برگزار می گردد . ضرایب دروس مختلف منابع کنکور ارشد ابزار دقیق 98 به طور کامل در دفترچه ذکر شده است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 از این موضوع اطلاع یابید.
۱۳۹۷/۹/۲۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی 98

تمامی فارغ التحصیلانی که در رشته زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی ارشد قصد ادامه تحصیل دارند می توانند با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی 98 که در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 اعلام شده است در گرایش های ادبیات کودک و نوجوان ، ادبیات پایداری ، ادبیات تطبیقی ، ادبیات عامه ، آموزش زبان فارسی ، ادبیات روایی ، ویرایش و نگارش ، نظریه و نقد ادبی و ادبیات معاصر شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۹/۲۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد عربی 98

تمامی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در رشته عربی می توانند در صورت شامل بودن شرایط شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 را داشته باشند در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند . موضوع مهمی که داوطلبین برای کنکور ارشد 98 همیشه با آن مشکل دارند این است که منابع کنکور کارشناسی ارشد عربی 98 چیست و باید چه دروسی را برای گرایش مورد نظر خود مطالعه نمایند.
۱۳۹۷/۹/۲۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم اقتصادی 98

تمامی کسانی که قصد شرکت در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در رشته علوم اقتصادی هستند می توانند با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم اقتصادی 98 در گرایش های توسعه اقتثادی و برنامه ریزی ، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی ، اقتصاد انرژی ، بانکداری اسلامی ، اقتصاد و تجارت الکترونیک ، اقتصاد اسلامی ، اقتصاد نظری ، اقتصاد شهری ، اقتصاد فرهنگ و هنر ، اقتصاد محیط زیست و اقتصاد نفت و گاز در کنکور ترشد 98 شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۹/۲۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم ورزشی 98

تمامی داوطلبینی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 در رشته علوم ورزشی شرکت نمایند می توانند با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم ورزشی 98 در رشته علوم ورزشی در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۸/۳۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد تاریخ 98

منابع کنکور کارشناسی ارشد تاریخ 98 ، تمامی داوطلبینی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 در رشته تاریخ را دارند می توانند در گرایش های تاریخ ایران باستان ، تاریخ اسلام ، تاریخ عمومی جهان ، مطالعات خلیج فارس ، اسناد و مدارک آرشیوی و نسخه شناسی ، مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز ، تاریخ انقلاب اسلامی ، تاریخ تشیع ، مطالعات تاریخ تشیع در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۶/۴

منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم اجتماعی 98

یکی از بزرگ ترین دغدغه های داوطلبینی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 98 در علوم اجتماعی را دارند ، منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم اجتماعی 98 می باشد چرا که کنکور ارشد علوم اجتماعی 98 در رشته های مختلفی از قبیل مردم شناسی ، جمعیت شناسی ، جامعه شناسی ، برنامه ریزی رفاه اجتماعی ، جامعه شناسی انقلاب اسلامی ، مطالعات فرهنگی ، مطالعات جوانان ، مدیریت خدمات اجتماعی ، مدیریت راهبردی فرهنگ ، برنامه ریزی توسعه منطقه ای ، برنامه ریزی توسعه منطقه ای ، برنامه ریزی گردشگری ، دانش اجتماعی مسلمین ، فلسفه علوم اجتماعی ، گردشگری مذهبی ، مطالعات اوقات فراغت ، پژوهش علوم اجتماعی ، جامعه شناسی ورزشی ( پذیرش در این رشته تنها در دانشگاه آزاد اسلامی انجام می پذیرد ) و توسعه محلی در دو گرایش شهری و روستایی ارائه می شود و داوطلبین می توانند برای ادامه تحصیل در این رشته ها در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در صورت دارا بودن شرایط لازم برای ثبت نام کنکور ارشد 98 ، شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۶/۴

منابع کنکورکارشناسی ارشد زبان های باستانی ایران 98

تمامی متقاضیانی که میخواهند در رشته زبان های باستانی ایران در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 را دارند می توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم برای شرکت در کنکور ارشد 98 با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان های باستانی ایران 98 در ثبت نام کنکور ارشد 98 شرکت نمایند. توجه داشته باشید که داوطلبین می توانند در رشته زبان های باستانی ایران در دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه ، پردیس خودگردان و غیرانتفاعی در مقطع ارشد ادامه تحصیل نمایند.
۱۳۹۷/۸/۳۰

منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان شناسی 98

منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان شناسی 98 ، تمامی داوطلبینی که در رشته زبان شناسی در دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه و یا پردیس های خودگردان قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دارند می توانند در زمان ثبت نام کنکور ارشد 98 با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان شناسی 98 در رشته های زبان شناسی همگانی ، آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان ، زبان شناسی رایانشی ، واژه گزینی و اصطلاح شناسی در کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند. منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان شناسی 98
۱۳۹۷/۶/۴

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی علوم قرآنی 98

داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد 98 می توانند در رشته الهیات و معارف اسلامی در زمینه های علوم قرآنی ، فقه و حقوق و فلسفه و کلام شرکت نمایند. توجه داشته باشید که هر زمینه برای خود رشته ها و گرایش ها و منابع متفاوتی دارد. در این مقاله تصمیم بر آن داریم تا توضیحاتی را در زمینه منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی علوم قرآنی 98 ارائه نماییم.
۱۳۹۷/۶/۴

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی فقه و حقوق 98

تمامی داوطلبینی که میخواهند در در رشته الهیات و معارف اسلامی فقه و حقوق 98 در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند در صورت داشتن شرایط لازم برای کنکور کارشناسی ارشد 98 ، می توانند در رشته های فقه و مبانی حقوق اسلامی ، فقه مقارن و حقوق خصوصی اسلامی ، فقه مقارن و حقوق عمومی اسلامی ، فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی ، مذاهب فقهی ، فقه سیاسی ، فقه و حقوق خانواده ، فقه و حقوق جزا ، فقه و حقوق خصوصی در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی فلسفه و کلام 98

داوطلبینی که قصد ادامه تحصیل در رشته الهیات و معارف اسلامی فلسفه و کلام را دارند می توانند در صورت داشتن شرایط شرکت در کنکور 98 ، در ثبت نام کنکور ارشد 98 شرکت نمایند و منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی فلسفه و کلام 98 را مطالعه نمایند.
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی ادیان 98

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی ادیان 98 برای داوطلبینی که می خواهند در رشته الهیات و معارف اسلامی ادیان در مقطع کارشناسی ارشد و در رشته های ادیان و عرفان ، تاریخ و تمدن ملل اسلامی ، عرفان اسلامی ، ادیان ابراهیمی ، ادیان غیر ابراهیمی ، تصوف و عرفان اسلامی ، تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی ، عرفان تطبیقی ادامه تحصیل نمایند ، یکسان می باشد.
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی اهل تسنن 98

در رشته الهیات و معارف اسلامی اهل تسنن در دانشگاه ها گرایش های فقه شافعی ، فقه مقارن و حقوق خصوصی اسلامی ، فقه مقارن و حقوق عمومی اسلامی و فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی ارائه داده می شود . داوطلبین برای ادامه تحصیلی در رشته الهیات و معارف اسلامی اهل تسنن می توانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در ثبت نام کنکور ارشد 98 شرکت نمایند و منابع کنکور کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی اهل تسنن 98 را مطالعه نمایند.
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور کارشناسی ارشد فلسفه 98

یکی از رایج ترین سوالات تمامی کسانی که قصد دارند در مقطع کارشناسی ارشد در رشته فلسفه ادامه تحصیل دهند و با مشاوران سامانه صدای مشاور تماس می گیرند موضوع منابع کنکور کارشناسی ارشد فلسفه 98 می باشد. در همین راستا تصمیم بر آن گرفتیم تا در رابطه با ااین موضوع تحت یک مقاله توضیحاتی را ارائه دهیم.
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی 98

همانطور که میدانید رشته علم اطلاعات و دانش شناسی از سال 1391 جایگزین رشته مدیریت اطلاعات و کتابداری شده است. تمامی کسانی که قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند می توانند در صورت داشتن شرایط شرکت در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 درثبت نام ارشد 98 شرکت نمایند و با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی 98 می توانند در رشته های و گرایش های ذیل شرکت نمایند :
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان فرانسه 98

تمامی داوطلبینی که در مقطع کارشناسی در رشته زبان فرانسه تحصیل نموده اند می توانند در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های آموزش زبان فرانسه ، زبان و ادبیات فرانسه و مترجمی زبان فرانسه ادامه تحصیل نمایند. در همین راستا داوطلبین می توانند با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان فرانسه 98 و در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 در ثبت نام کنکور ارشد 98 شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی 98

با توجه به اینکه اکثر کسانیکه در رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی تحصیل نموده اند قصد شرکت در آزمون ارشد زبان انگلیسی 98 را دارند بنابراین با در نظر گرفتن میزان رقابت می توان گفت که قبولی در کنکور کارشناسی ارشد زبان انگلیسی 98 برای داوطلبین دشوار می باشد .
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور ارشد علوم تربیتی 98

تمامی داوطلبینی که قصد شرکت در کنکور ارشد در رشته علوم تربیتی می باشند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 می توانند با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم تربیتی 98 در رشته های برنامه ریزی درسی ، تاریه و فلسفه آموزش و پرورش گرایش تعلیم و تربیت اسلامی ، مدیریت آموزشی ، آموزش و بهسازی منابع انسانی ، آموزش بزرگسالان ، تحقیقات آموزشی ، تکنولوژی آموزشی ، مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی ، علوم تربیتی در گرایش های آموزش و پرورش تطبیقی ، آموزش و پرورش ابتدایی ، آموزش و پرورش پیش دبستانی در ثبت نام کنکور ارشد 98 شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان روسی 98

زبان روسی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های آموزش زبان روسی ، زبان و ادبیات روسی در دانشگاه های کشور ارائه می شود و داوطلبین می توانند با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد زبان روسی 98 در صورتی که شامل شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 باشند ، در ثبت نام کنکور ارشد 98 شرکت نمایند.
۱۳۹۷/۶/۵

منابع کنکور ارشد زبان آلمانی 98

موضوع مهمی که باید تمامی متقاضیان ثبت نام کنکور ارشد 98 برای شرکت در این آزمون در نظر داشته باشند موضوع منابع کنکور ارشد زبان آلمانی 98 می باشد. با توجه به اینکه کنکور ارشد زبان آلمانی در سال 98 برای رشته های مترجمی زبان آلمانی ، آموزش زبان آلمانی ، زبان و ادبیات آلمانی برگزار می گردد توجه داشته باشید که منابع کنکور ارشد زبان آلمانی 98 برای تمامی اینرشته ها یکسان می باشد.
۱۳۹۷/۶/۶

منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی 98

داوطلبینی که میخواهند در رشته مدیریت جهانگردی در مقطع کارشناسی ارشد در سال 98 در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 شرکت نمایند می توانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور ارشد 98 ، با مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد 98 در گرایش های بازاریابی جهانگردی ،برنامه ریزی توسعه جهانگردی به تحصیل ادامه دهند.
۱۳۹۷/۶/۶

منابع کنکور کارشناسی ارشد حقوق 98

با توجه به اینکه تعداد داوطلبینی که میخواهند در کنکور ارشد حقوق 98 شرکت نمایند بسیار بالا می باشد بنابراین قبولی در این آزمون هر ساله به مراتب سخت تر از سال های گذشته می باشد بنابراین موضوع مهمی که داوطلبین باید بدان نگاه ویژه ای داشته باشند ، منابع کنکور کارشناسی ارشد حقوق 98 می باشد.