تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

گرفتن پاسپورت

۱۳۹۸/۶/۱۴

شرایط گرفتن پاسپورت بدون سربازی

حتما شما هم این موضوع را شنیدید و یا می دانید که بدون تمام کردن دوره ی سربازی و داشتن کارت پایان خدمت ، امکان سفر به خارج از کشور برای آقایان وجود ندارد و نمی توانند بدون گذراندن خدمت سربازی از مرزهای کشور خارج شوند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸

معافیت تحصیلی برای مشمولانی که غیرمجاز از کشور خارج شدند

افراد زيادي هستند که قبل از رسيدن به سن قانوني، به‌دلايل مختلف از جمله تحصيل، از کشور خارج شده‌اند و پس از بازگشت به کشور سوالات زيادي درباره سربازي و شيوه گذراندن اين دوره براي آنها وجود دارد؛ ميزان دفعات بازگشت به کشور، سنوات تحصيلي، ... از جمله مهم‌ترين اين سوال‌ها است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱

مدارک مورد نیاز برای انواع مجوز خروج از کشور

اي بسياري از مشمولين ممکن است شرايطي پيش بيايد که بخواهند از کشور خارج شوند براي اين منظور بايد مجوزها وشرايطي را داشته باشند تا بتوانند از کشور خارج شوند. ما در اين مطلب مدارک وشرايط لازم براي دريافت مجوز خروج از کشور را اورده ايم. اميدواريم مورد توجه شما قرارگيرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱

سامانه خروج از کشور دانشجویان

در سال های اخیر بسیاری از خدمات از جمله خدمات مربوط به خدمت سربازی به صورت اینترنتی شده است مشمولین خدمت سربازی می توانند جهت جلوگیری از اتلاف وقت و تردد های غیر ضروری بسیاری از امور خود را به صورت اینترنتی انجام دهند مثلا اگر شما دانشجو یا دانش آموز و یا حتی سربازی باشید که به مجوز خروج از کشورنیاز داشته باشید یعنی وضعیت سربازی شما نزد نظام وظیفه باید مشخص باشد ؛ گذرنامه به تنهایی مجوز خروج از کشور برای شما نیست. در ادامه مطلب شرایط کلی برای خروج از کشور و نحوه ثبت نام در سامانه برای خروج از کشور دانشجویان و مشمولین خدمت سربازی را بیان نموده ایم.
۱۳۹۸/۶/۱۴

گرفتن پاسپورت برای مشمولان در سال 98

گرفتن پاسپورت برای مشمولان در سال 98 شرایط و نحوه گرفتن پاسپورت بدون پایان خدمت باید به مشمولین یاداوری کنیم که ممکن است مشمولین گذرنامه...
۱۳۹۸/۶/۱۴

مدارک لازم جهت صدور گذرنامه (پاسپورت)

براي بسياري از افراد ممکن است شرايطي پيش بيايد که بخواهند از کشور خارج شوند براي اين منظور بايد مجوزها وشرايطي را داشته باشند تا بتوانند از کشور خارج شوند. ما در اين مطلب مدارک وشرايط لازم براي دريافت گذرنامه (پاسپورت) را اورده ايم. اميدواريم مورد توجه شما قرارگيرد.
۱۳۹۸/۶/۱۴

نکات مهم برای عکس گذرنامه (پاسپورت)

براي بسياري از افراد ممکن است شرايطي پيش بيايد که بخواهند از کشور خارج شوند براي اين منظور بايد مجوزها وشرايطي را داشته باشند تا بتوانند از کشور خارج شوند. ما در اين مطلب مدارک وشرايط لازم براي دريافت گذرنامه (پاسپورت) و نیز نکاتی را در رابطه با این که عکس الصاقی به پاسپورت باید چه مشخصاتی را داشته باشد یاداور شده ایم . اميدواريم مورد توجه شما قرارگيرد.
۱۳۹۸/۲/۹

شرایط عکس پاسپورت با ریش پروفسوری

ایا قصد خروج از کشور را دارید؟ ایا می خواهید برای ادامه ی تحصیل یا سفر کاری یا تفریحی از کشور خارج شوید؟ ایا می دانید برای دریافت گذرنامه تان چه مدارکی باید داشته باشید؟ ایا می دانید چه اقداماتی را برای دریافت پاسپورت انجام دهید؟ ایا می دانید عکس الصاقی به گذرنامه تان چه مشخصاتی را باید داشته باشد؟ ایا با ریش پروفسوری می توان عکس گذرنامه گرفت؟
۱۳۹۸/۶/۱۴

مشکلات عکس گذرنامه بانوان

ایا قصد خروج از کشور را دارید؟ ایا می خواهید برای ادامه ی تحصیل یا سفر کاری یا تفریحی از کشور خارج شوید؟ ایا می دانید برای دریافت گذرنامه تان چه مدارکی باید داشته باشید؟ ایا می دانید چه اقداماتی را برای دریافت پاسپورت انجام دهید؟ ایا می دانید عکس الصاقی به گذرنامه تان چه مشخصاتی را باید داشته باشد؟ عکس خانم ها برای گذرنامه باید چگونه باشد؟ یکی از مواردی که هنگام دریافت گذرنامه ممکن است برای متقاضی مشکل ایجاد کند و دریافت گذرنامه را به تاخیر بیندازد، ارائه عکس نامناسب است. حال برای اینکه از اتلاف وقت، صرف هزینه و آمد و رفت اضافی متقاضی جلوگیری شود ضروری است تا هنگام دریافت عکس، مورد زیر کاملا مورد توجه قرار گرفته و رعایت شوند.
۱۳۹۸/۶/۱۴

مدارک صدورگذرنامه (پاسپورت) نوزاد سال 98

اين روزها سفر به کشورهاي خارجي بسيار انجام مي گيرد و افراد سعي مي کنند در اين سفرها، خانواده خود را نيز به کشورهاي مختلف ببرند، در اين ميان آنچه که سوال برانگيز است، چگونگي دريافت گذرنامه براي نوزادان است. والدين قبل از هر اقدامي تمايل دارند با مدارک لازم براي گذرنامه آشنا شده و سپس اقدامات لازم براي تهيه گذرنامه را انجام دهند. در ادامه به ارائه مدارک لازم براي گذرنامه نوزاد مي پردازيم که مطمئنا براي شما عزيزان نيز مفيد خواهد بود.