تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

آموزش گرفتن بورسیه در دانشگاه های خارجی


تاریخ :    ۱۳۹۵/۱۱/۲۸     بازدید :    ۵۷۴۹

آموزش گرفتن بورسیه در دانشگاه های خارجی

--------------------

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

 مشاوره دهنده تخصصی بورسیه

برای تماس با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره  9099071613  تماس بگیرید.

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

..........................................................

آموزش گرفتن بورسیه در دانشگاه های خارجی

خیلی از افراد گمان میکنند برای بورسیه گرفتن در دانشگاه های خارجی باید منتظر دریافت نامه از آنها باشد یا دانشگاه شخصا از انها دعوت کند . خیر چنین نیست شما باید خودتان بخواهید و مراحل قانونی کار را دنبال کنید. برای استفاده ازبورسهای تحصیلی کشورهای دیگر داشتن برخی از امتیازات ازجمله داشتن مدرک تافل(۶۵۰-۵۵۰) یا IEIS ( 5/6-5/5) (برای اکثر کشورها)الزامی و داشتن برخی دیگر از امتیا زات مانند: معدل الف ویا خروجی دانشگاههای ممتاز/نوشتن یک ورزومه با کمک یک متخصص/توصیه نا مه از اساتید معتبر شمارا در بدست اوردن یک بورس تحصیلی یاری می رساند . اول کشور مورد نظر خود را تعیین کنید.

روش اول: یکی از راههای استفاده از بورسها ی تحصیلی در خواست مستقیم از خود ان دانشگاه است که به صورت زیرعمل می کنید:
۱- مشاوره ی اولیه از کنسول ها ( یا کنسول مدنظر) ← مشخص کردن کشور مقصد
۲-سنجیدن وضعیت بورسهای تحصیلی آن کشور.
۳-مشخص کردن رشته به طورکامل.
۴-مشخص کردن دانشگاه مقصد.
۵-دو سایت http://www.braintrack.com و http://dir.yahoo.com/Education/Higher_Education/Colleges_and_Universities/By_Region/Countriesبه شما اطلاعاتی در باره سایتهای دانشگاهها میدهند.
۶-وارد سایت دانشگاه شده متناسب با رشته خود علاوه بر اطلاعات سعی کنید که از کنفرانسها و سمینارها اطلاع یافته در صورت شرکت در سمینارها با نوشتن Abstract شما نمره مثبت می آورید.لینکهای زیر در این زمینه به شما یاری می رساند.

http://www.conferencealerts.com

لیست کل کنفرانسها

http://www.allconferences.com/

http://globalconferencegroup.com/index.html

http://www.conferencerecording.com

———————————–

روش دوم : با وارد شدن به سایت وزارت علوم www.Iranscholarship.net  و کلیک روی بورسها ، شما ازبورسهای پیشنهادی کشورهای دیگر آگاه میشوید .اکثر کشورها وسازمانهای بین المللی بورسهای خود را در دی ماه اعلام می کنند برای در خواست این بورسها علاوه بر امتیازهای بالا آماده بودن مدارک مورد نیاز به علت محدود بودن زمان بورسها الزامی است

http://www.iranscholarship.net/scholarship/boors.htm

———————————–

روش سوم:استفاده از بورسهای تحصیلی سفارت هر کشور است .شما می توانید شماره بخش فرهنگی کنسول کشورها را از ۱۱۸ بگیریدو با تماس ، درخواست مشاوره تحصیلی نمایید برای مثال شماره تلفن بخش فرهنگی سفارت انگلستان است شما می توانید با مراجعه به سایت سفارت انگلیس www.britishcouncil.org اطلاعات بیشتری را دریافت نمایید زمان شروع بورسهای تحصیلی این کشور Sep هر سال میباشد اگر قصد استفاده ازبورسها رادارید زودتر اقدام نمایید تا در صورت نداشتن مدارکی آنرا آماده نمایید. برخی از لینکهای بورس به شرح زیر می باشد.

 

مشاورین سامانه صدای مشاور تحصیلی پاسخگوی سوالات شما پیرامون نحوه گرفتن بورسیه می باشند

 

 

کلمات کلیدی : آموزش گرفتن بورسیه در دانشگاه های خارجی بورسیه شرایط گرفتن بورسیه مشاور بورسیه ادامه تحصیل دردانشگاه های خارج از کشور شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور شرایط پذیرش دانشگاه های خارج از کشور جزییات پذیرش دانشگاه های خارج از کشور چگونگی پذیرش دانشگاه های خارج از کشور اخذ اقامت دانشگاه های خارج از کشور چگونگی اخذ اقامت دانشگاه های خارج از کشور مهاجرت دانشگاه های خارج از کشور بورسیه تحصیلی دانشگاه های خارج از کشور ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور ارشد دردانشگاه های خارج از کشور دکتری دانشگاه های خارج از کشور لیست دانشگاه های دانشگاه های خارج از کشور رتبه بندی دانشگاه های دانشگاه های خارج از کشور بهترین دانشگاه های دانشگاه های خارج از کشور بورسیه دانشگاه های دانشگاه های خارج از کشور شرط بورسیه دانشگاه های خارج از کشور شروط اخذ اقامت دانشگاه های خارج از کشور مدرک زبان دانشگاه های خارج از کشور کشور دانشگاه های خارج از کشور تحصیل در کشور دانشگاه های خارج از کشور دانشگاه خصوصي و دولتي تركيه هزینه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور دانشگاه های خصوصی دانشگاه های خارج از کشور دانشگاه های دولتی دانشگاه های خارج از کشور هزینه کارشناسی حقوق دانشگاه های خارج از کشور هزینه mba دانشگاه های خارج از کشور هزینه تحصیل مهندسی دانشگاه های خارج از کشور هزینه تحصیل مدیریت در دانشگاه های خارج از کشور

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 1 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه