تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

ثبت نام بدون آزمون فراگیر پیام نور 95 - 96


تاریخ :    ۱۳۹۶/۹/۴     بازدید :    ۴۱۷۴۳

   جهت مشاوره تخصصی فراگیر پیام نور کافیست

  با تلفن ثابت با شماره 9099071611

  و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

   تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


  پذیرش داوطلب در دانشگاه پیام نور در چند سال گذشته و مخصوصا با برداشتن شرط آزمون ورودی ، رشد قابل توجهی داشته است. یکی از انتخاب های اول داوطلبانی که وقت کمتری برای شرکت در کلاس های دانشگاه دارند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بوده است. شرایط زمانی کلاس های دانشگاه پیام نور و مقرون به صرفه بودن شهریه این دانشگاه باعث شدهه هرساله دانشجویان زیادی دانشگاه پیام نور را برای تحصیل انتخاب کنند. در سالهای پیشین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور تنها در صورتی میسر بود که در دوره های فراگیر شرکت میکردیدد که این امر شرایط خاص خودش را میطلبید اما از 2 سال پیش فقط سوابق تحصیلی برای تحصیل بدون کنکور در دانشگاه پیام نور معیار قرار داده شده است. در ذیل، زمان و نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 شرح داده میشود.


  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96


  در هر سال تحصیلی پذیرش دانشجو بدون کنکور پیام نور در مقطع کارشناسی برای ورودی مهر و بهمن در دو نوبت انجام میپذیرد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 هم مطابق سال های پیشین دوبار در سال بطور حتمی انجام می پذیرد که اولین ثبت نام 19 مرداد آغاز میشود و دومین ثبت نام در آبان ماه و مختص به متقاضیان تحصیل در ورودی بهمن 96 میباشد. متقاضیانی که میخواهند در پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور 96 ورودی مهرماه شرکت کنند میبایست ، از میان لیست رشته محل هایی که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی انجام میدهند و ازطریق سازمان سنجش آموزش کشور معرفی شده اند، نهایتاً 150 رشته محل را براساس اولویت بندی خودشان انتخاب نمایند تا پس از بررسی سوابق تحصیلی داوطلب توسط سازمان سنجش ، نتایج آن اطلاع رسانی خواهد شد.
  در مهلت دوم برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 ورودی بهمن که پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 96 می باشد ، داوطلب فقط قادر خواهد بود با انتخاب تنها یکی از رشته محلل های معرفی شده در تکمیل ظرفیت ، احتمال قبولی خود را امتحان نماید. در تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان، با توجه به نظر مرکز دانشگاه پیام نوری که در ان پذیرش یافته اند، برای ورودی مهر و یاا بهمن ( نیمسال اول یا دوم ) مشغول به تحصیل گردند. باید توجه داشت که پذیرش به روش تکمیل ظرفیت در ورودی بهمن در سالهای گذشته انجام میشده و معلوم نیست که آیا برای ورودیی بهمن 96 هم پذیرش برمبنای تکمیل ظرفیت انجام میشود سوابق تحصیلی یا تکمیل ظرفیت نحوه پذیرش بصورت  اینترنتی و از طریق وب سایت سازمان سنجش انجام خواهد پذیرفت. توجه داشته باشید در حالت تکمیل ظرفیت ، برای پذیرش میبایست پذیرفته شدگان حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند. در هر نقطه از ایران که حضور دارید قادر خواهید بود با تماس تلفنی ثبت نام دانشگاه پیام نور 96 را به مشاوران مرکز سامانه صدای مشاور تحصیلی انجام دهید. برای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور بهره ببرید.


  شرایط لازم برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور 96


  شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور 96 برای متقاضیانی که یکی از شرایط ذیل را دارا باشند انجام خواهد پذیرفت.
  1-مدرک فوق دیپلم ( کاردانی )
  2-دیپلم 4ساله نظام قدیم
  3-مدرک پیش دانشگاهی
  باید متذکر شویم تنها داوطلبانی که شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 را ندارند آخرین مدرک تحصیلی ایشان دیپلم فنی و حرفه ای میباشد و این داوطلبان فقط قادر خواهند بود در مقطع کاردانی شروع به تحصیل نمایند. همانطور که اشاره کردیم پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور فقط در مقطع کارشناسی ( لیسانس ) میسر میباشد، اگر تصمیم به تحصیل در مقطع کاردانی را دارید به شما ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را توصیه مینماییم.


                                                                              


  شرایط تحصیل در دانشگاه پیام نور


  اخیرا به موجب افزایش پذیرش بدون کنکور در دانشگاه های گوناگون، انتخاب از میان دانشگاه های بدون کنکور دشوار شده است. یکی از مورد توجه ترین و مهمترین برتری های تحصیل در دانشگاه پیام نور هزینه کم تحصیل در این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های شهریه ای دیگر می باشد. همچنین دانشجو ملزم به برگزاری کلاس های پیام نور اجباری نیست ( عدم حضور در کلاس هاا باعث کسر نمره از درس نخواهد شد ) و کلاس ها از فرم رفع اشکال خارج شده اند و آموزشی شده اند و زمان و تعداد کلاس ها کم نمی باشد. یکی دیگر از نکات بارز و قابل تامل تحصیل در اینن دانشگاه امتحانات به صورت هماهنگ کشوری برگزار میشود و استاد سوالات امتحانات نهایی راسا طرح نخواهد کرد. یعنی اگر دانشجوی هر رشته ای در یکی از مراکز پیام نور باشید ، سوالات امتحانی درس شما با سوالات امتحانی دانشجوی هم رشته شما در مرکز پیام نور دیگر در شهری دیگر، باهم یکسان خواهد بود. شاید این ویژگی از نظر داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 یکی از معایب دانشگاه پیام نور به نظر برسد ولی این موضوع باعث شده که در سال های پیشین فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور نتایج به نسبت بهتری در مقایسه با دانشگاه هایهم رده در بین رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد کسب نمایند. پیشنهاد می کنیم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 ، ابتدا از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور اطلاع یابید و در صورتی که شرایط خود را برای ثبت نام دانشگاه پیام نور 96 مناسب نمی بینید به شما توصیه میکنیم مقالات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 را مطالعه نمایید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 4
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ