تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

امریه گرفتن چگونه است؟


تاریخ :    ۱۳۹۴/۹/۲۶     بازدید :    ۱۳۱۷

امریه گرفتن چگونه است؟

--------------------

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

مشاوره دهنده تخصصی امریه

برای تماس با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره  9099071613  تماس بگیرید.

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

..........................................................

امریه گرفتن چگونه است؟ 

چگونه امریه بگیریم؟ طریقه گرفتن امريه سربازي در ادارات دولتی، وزارت خانه ها و سازمان ها...

این مطالب برای کسانیست که یک سری امتیازات علمی داشته یا حداقل معدل بالای 15 از یک دانشگاه معتبر کشور دارند و از بند پ بی بهره اند. این مطلب فقط برای کسانیست که بند پ را ندارند.

اگر مدرک دانشگاهی با معدل خوب و از دانشگاههای دولتی یا دیگر دانشگاههای معتبر دارید و مایل هستید خدمت ضرورت را در ارگانهای دولتی مرتبط با تخصص خود بگذرانید این مطالب را مطالعه نمایید.

1-  افکار ایده آل و آرمان گرایانه را کنار گذاشته و به واقعیت های مقطع زمانی که در آن زندگی میکنیم دقت کنید. اگر دانشجوی نخبه بوده یا به هر نحوی یک سری امتیازات علمی برجسته دارید منتظر نباشید تا از جایی برای شما نامه بیاد یا باهاتون تماس بگیرند و با خواهش و تمنا، شما را دعوت به همکاری نمایند.که در این صورت تلف خواهید شد. بنابراین چنانکه قصد دارید بعد از فارغ تحصیلی به خدمت سربازی بروید، قبل از اتمام دوره تحصیلی که در آن هستید، به دنبال اطلاعات و نحوه گرفتن امریه باشید.

2-  مرتب به ادارات و سازمان های مرتبط با تخصص تان سر بزنید. به طور معمول آن ها روی خوش نشان نمی دهند ( توصیه می کنم اگر مقدور است در این زمینه با مدیران کل و رؤسای سازمان ها صحبت کنید و کمتر به کارمندان مراجعه نمایید چون آن ها به هر دلیلی که هست ردتان می کنند).

3-  به طور معمول با یک بار مراجعه چیزی دستگیرتان نمی شود و باید پافشاری کنید. بهتر است ابتدا به ارگانهای دولتی شهرستان و استان خودتان مراجعه کنید. با چند بار سرکشی از ادارات استان، اگر جوابی هم نگیرید، یک چیزهایی دستگیرتان می شود.

4-  اگر در شهرستان و استان موفق نشدید، بهتر است از سازمان ها و وزارتخانه ها در پایتخت اقدام نمایید. و از طریق ملاقات حضوری یا نامه نگاری با رؤسا، وزرا و نمایندگان مجلس خواسته خود را دنبال کنید.

5-  از زمانی که فارغ تحصیل می شوید، چند ماه وقت دارید که خود را به نظام وظیفه معرفی کنید. در این بازه باید تمام کارای مربوط به امریه را انجام دهید. پس تا زمانی که از یک سازمان جواب مثبت واسه امریه نگرفته اید، دفترچه پست نکنید(البته می توانید دفترچه را گرفته، مطالعه کرده و کارای معاینه و مقدمات را تکمیل کنید ولی ثبت نهایی در پلیس+10 نکنید).

نکته: سعی کنید از هر کسی که قبلاً از طرح نظام (امریه) استفاده کرده، کمک و راهنمایی بگیرید.

6-  چنانکه با یک وزارتخانه یا سازمان مکاتبه کردید، حداقل یک ماه طول میکشد تا جواب بدهند.

7-  اگر جواب مثبت گرفتید، فکر نکنید همه چیز تمامه بلکه تازه شروع شده. اینجاست که یک سری مدارک از شما می­خواهند که از آن جمله برگ سبز آماده به خدمت است. ممکن است از چند جا جواب مثبت داده باشند که در آن صورت خودتان باید با توجه شرایط آنها و علاقه خودتان یکی را انتخاب کنید.

8-  بعد از اینکه شما را قبول کردند، می گویند که باید اعزامی ماه خاصی باشید بنابراین زمانی اطلاعات خود را ثبت کنید که احتمال افتادنتان در آن ماه بیشتر باشد هرچند در این قسمت هیچی قابل پیش بینی نیست. مثلاً اگر باید برج 6 باشید از اواخر خرداد به بعد باید ثبت کنید.

9-  به هر حال در صورتی که از بد شانسی در ماه مورد نظر نیفتادید، اگر اختلاف 2 ماه باشه قابل تمدید یا تعجیله اما اگر بیش از 2 ماه باشه کار خیلی خیلی سخت میشه ( ولی غیر ممکن نمیشه) اگر بد شانسی آوردید و تمدید نشد باید از هر راهی که فکر می کنید اقدام کنید. مثلاً واسطه کردن نماینده مجلس...

10-  بعد از اینکه تاریخ اعزام درست بود یا درست شد، باید در ارگان مورد نظر (ارتش، سپاه یا نیروی انتظامی) بیافتید. هر سازمان سربازان امریه خود را از ارگان نظامی خاصی می گیرد. مثلاً آموزش و پرورش از سپاه و شرکت نفت از ارتش سرباز می گیرد. بنابراین در صورتی که در ارگان مرتبط با سازمان خود نیفتادید، باید پیگیری کرده و اصلاح نمایید وگر نه امریه باطل می شود. اصلاً شاید سازمان برای شما درخواست امریه نفرستاده باشد.

11-  اگر امریه جور شد و دوره آموزش نظامی در ارگان مورد نظر هم افتادید باز هم 100% کار امریه شما قطعی نشده و متأسفانه باید تا پایان دوره آموزشی منتظر باشید. چنانکه موقع تقسیم امریه شما کنسل شده بود و به جای اداره مورد نظر در یک پادگان نظامی افتاده بودید. باید پیگیری کنید تا دلیل آن معلوم شود. در تقسیم اشتباه زیاد رخ میدهد. بنابراین در این صورت راحت درست میشه.


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 8
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه