تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97


تاریخ :    ۱۳۹۶/۶/۱۳     بازدید :    ۲۲۲۶

 جهت مشاوره تخصصی کنکور کاردانی به کارشناسی کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


کنکور کاردانی به کارشناسی هرساله توسط سازمان سنجش برگزار میشود. داوطلبان عزیز برای شرکت در این آزمون باید دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 را مطالعه کنند. کنکور کارشناسی ناپیوسته برای ورود داوطلبان با مدرک کاردانی (فوق دیپلم) برگزار میگردد. چند سال است در تمامی مقاطع پذیرش دانشجو به صورت بدون آزمون شده است ولی همچنان رشته های پر متقاضی مثل پزشکی ، پذیرش با آزمون دارد. در این مقاله میخواهیم همه چیز را در رابطه با کنکور کاردانی به کارشناسی 96 توضیح دهیم.

 

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97

 


زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 96 از 7 خرداد ماه تا 14 خرداد، به مدت یک هفته میباشد. ثبت نام در آزمون کارشناسی ناپیوسته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به صورت هماهنگ میباشد. این آزمون برای رشته های پر طرفدار است ، داوطلبانی که میخواهند با سوابق تحصیلی وارد دانشگاه شوند نمی توانند این رشته ها را انتخاب کنند. اما این نکته فراموش نشود که چه با کنکور چه بدون کنکور حتما باید ثبت نام انجام شود. ممکن است ابهاماتی در رابطه با نحوه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 96 داشته باشید، در این صورت میتوانید سوالات خود را از سامانه صدای مشاور تحصیلی بپرسید. زمان برگزاری کنکورکارشناسی ناپیوسته 13 مرداد ماه 96 میباشد و کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی یا همان کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ناپیوسته عموما چندروز قبل از برگزاری آزمون منتشر میشود.

 

شرایط لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96


طبق دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 شرایط ثبت نام به شرح زیر است.

1) کلیه داوطلبانی که در حال حاضر مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) دارند یا تا 31 شهریور 96 فارغ التحصیل می شوند می توانند در آزمون شرکت کنند . اگر داوطلبی مدرک فوق دیپلم خود را تا پایان بهمن 96 اخذ می کند حق دارد در آزمون شرکت کند ولی صرفا می تواند رشته محل های نیمسال دوم را انتخاب کند .

2) اگر داوطلبی کاردانی یکی از رشته گروه پزشکی که طرح اجباری دارند را داشته باشد بشرطی بدون انجام دوره طرح می تواند در آزمون شرکت کند که رشته انتخابی او در کنکور کاردانی به کارشناسی 96 دارای طرح اجباری باشد .

3) داوطلبانی که مدرک بالاتر از کارشناسی داشته باشند حق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 در رشته های گروه پزشکی و غیر پزشکی را ندارند .

4) داوطبانی که قبلا یک بار در مقطع کارشناسی ناپیوسته از مزایای تحصیل رایگان استفاده کرده اند درصورت شرکت مجدد در کنکور کاردانی به کارشناسی 96 و درصورت قبولی در رشته محل های روزانه موظفند مانند دانشجویان دوره نوبت دوم ( شبانه ) شهریه پرداخت کنند .

5) پذیرفته شدگان دوره های روزانه در سال 95 حق ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی 96 را ندارند ( مشکلی برای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های غیر روزانه کنکور 95 وجود ندارد )



زمان انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 96

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی یکی از پرمسئله ترین انتخاب رشته ها میباشد. زیرا در تمامی کنکور ها پس از اعلام نتایج اولیه انتخاب رشته صورت میگیرد اما برای آزمون کاردانی به کارشناسی انتخاب رشته هم زمان با ثبت نام انجام میشود. در این انتخاب رشته هر داوطلب میتواند حداکثر 50 رشته و یا دانشگاه انتخابی داشته باشد. انتخاب رشته هم برای رشته های با آزمون هم بدون آزمون (سوابق تحصیلی) باید انجام شود. در مقطع کاردانی به کارشناسی در دانشگاه های روزانه، شبانه و غیر انتفاعی تنها ملاک پذیرش رتبه داوطلب است.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 2 و 4
 
   

سوالات کاربران
سوال مشتری
پاسخ من

نسخه قابل چاپ