تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 96 - 97


تاریخ :    ۱۳۹۶/۳/۱۷     بازدید :    ۲۸۲۰
داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی 96 شرکت می کنند جهت دریافت اطلاعات جامعتر در رابطه با ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 96 - 97 انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی، شرایط ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی، شرایط تغییر رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی، زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه فرهنگیان96-97، شرایط ثبت نام دانگاه فرهنگیان در مقع کاردانی به کارشناسی و یا هر سوال دیگری در این رابطه می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس حاصل نمایند.زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی فرهنگیان 96زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 96 از تاریخ 7/3/96 تا 13/3/96 می باشد. زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی مورخ 13/5/96 خواهد بود.
همچنین علاقه مندان به دانشگاه فرهنگیان یا مراکز تربیت معلم در مقطع کاردانی به کارشناسی 96 هم می توانند از تاریخ 7/3/96 تا 13/3/96 با توجه به شرایط و ضوابط موجود اقدام به ثبت نام کنند.


شرایط شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه فرهنگیان


 دانشگاه فرهنگیان در مقطع کاردانی به کارشناسی از بین معلمان  رسمی یا پیمانی آموزش و پرورش مشروط بر تداوم اشتغال در آموزش و پرورش اقدام به پذیرش دانشجو می کند. ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 96 و همچنین ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 96 از طریق وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود. معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی که تا پایان مهلت قانونی ثبت‌نام در آزمون، فاقد حکم کارگزینی باشند، مجاز به شرکت در آزمون نیستند.

فرهنگیانی که به هر نحو دارای مدرک کارشناسی و بالاتر از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی یا آزاد به صورت معادل یا غیر معادل هستند، مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان نیستند.
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد : بنا به تفویض شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه ۲۲۱ مورخ ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۰ شورای معین، شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا به پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش، ماده واحده "امکان شرکت فرهنگیان دارای مدرک معادل کاردانی در آزمون کارشناسی ناپیوسته " (صرفاً برای فارغ‌التحصیلان تا سوم آذرماه ۱۳۷۷) به تصویب رسیده است. 
تغییر رشته پس از قبولی در آزمون یا طی زمان تحصیل امکان پذیر نیست.


روش گزینش در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 


ﮔﺰﻳﻨﺶ ﻧﻬﺎﻳﻲ داوﻃﻠﺒﺎن در ﻫﺮ ﻳﻚ از رﺷﺘﻪ ﻫﺎي اﻣﺘﺤﺎﻧﻲ ﺑﺎ آزﻣﻮن بر اساس ﻧﻤﺮه ﻛﻞ اﻛﺘﺴﺎﺑﻲ ﺣﺎﺻﻞ از ﻣﻮاد اﻣﺘﺤـﺎﻧﻲ ﻋﻤـﻮﻣﻲ و اﺧﺘﺼﺎﺻـﻲ و از ﺑـﻴﻦ داوﻃﻠﺒـﺎن رﺷﺘﻪ ﺣﺎﺿﺮ در ﺟﻠﺴﻪ آزﻣﻮن، و در رشته های با سوابق تحصیلی دانشگاه فرهنگیان ﺑﺮ اﺳﺎس سوابق تحصیلی (ﻣﻌـﺪل ﻛـﻞ دوره ﻛـﺎرداﻧﻲ) و ﺑـﺮ ﺣﺴـﺐ ﻛﺪرﺷﺘﻪ ﻣﺤﻞﻫﺎي اﻧﺘﺨﺎﺑﻲ در ﻓﺮم ﺗﻘﺎﺿﺎﻧﺎﻣﻪ ثبت نام اینترنتی انجام خواهد شد.
دانشجوی کارشناسی ناپیوسته (معلم‌دانشجو): 
این افراد در واقع معلمان دارای مدرک کاردانی هستند که در دوره کارشناسی ناپیوسته ادامه تحصیل می‌دهند. برنامه کلاسی این معلم‌دانشجویان معمولاً روزهای پنجشنبه و جمعه است یعنی روزهایی که مدارس تططیل است و آنان می‌توانند در کلاسها شرکت کنند.

رشته های موجود در دانشگاه فرهنگیان 

آموزش و پرورش ابتدایی، علوم ورزشی، هنرهای تجسمی پذیرش براساس آزمون و همچنین رشته های آمار، آموزش ریاضی، حرفه وفن، آموزش دینی وعربی، آموزش راهنمایی و مشاوره، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی و تربیت معلم مطالعات اجتماعی ،پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.
داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی 96-علاقه مندان به شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه فرهنگیان، جهت کسب اطلاعات جامعتر با مشاوران سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمائید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 7 و 2
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه