تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 - 97


تاریخ :    ۱۳۹۶/۵/۲۹     بازدید :    ۱۱۶۰

 جهت مشاوره تخصصی دکتری دانشگاه آزاد کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


 معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: در مقطع دکتری هنوز ظرفیت برخی رشته‌ محل‌ها کامل نشده و به همین دلیل به احتمال فراوان تکمیل ظرفیت را اعلام می‌کنیم.چگونگی اعلام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد تا پایان این هفته اعلام می‌شود.


لازم به ذکر است فرصت تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 برای تمامی داوطلبان کنکور دکتری دانشگاه آزاد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این فرصت را به هیچ وجه نباید از دست داد چرا که قبولی در مقطع دکتری برای انها امری مهم و حیاتی میباشد. باید متذکر شویم حتی کسانی که از گرایش یا حتی رشته محل خود راضی نیستند هم چشم امید به فرصت تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 دوخته اند تا بتوانند در یک رشته بهتر قبول شوند. در این مقاله تصمیم داریم قوانین , ضوابط و شرایط انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن و مهر 96 , و همچنین کسانی که برای مصاحبه دعوت نشده اند با چه شرطی میتوانند در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند را برای شما داوطلبین محترم مقطع دکتری شرح دهیم. افزون بر این قادر خواهید بود برای اشنایی بیشتر با سوالات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 کلیک نمایید.


 زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 


در سالهای گذشته زمان ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 2بار در سال بوده است. اولین زمان ثبت نام مربوط به تکمیل ظرفیت مهرماه میباشد که اوایل شهریور ماه و بعضی اوقات اواسط شهریور ماه انجام میشود. دومین زمان ثبت نام مربوط به تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه که معمولا زمان انجام ان اخر دی ماه و بعضی اوقات اوایل بهمن ماه انجام میپذیرد. هم اکنون زمان دقیق تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 تعیین نشده و لذا اگر قصد شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد را دارید ماه های مهر و دی را از یاد نبرید. نحوه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 بدین گونه میباشد که میبایست با ورود به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد نمایید. برای تحقق این امر قادر خواهید بود از مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در زمینه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهره ببرید.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

باید اذعان بداریم نکته ای که باید در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد به شما داوطلبین محترم متذکر شویم این میباشد که تمامی افرادی که تمامی افرادی که در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد ثبت نام و شرکت نموده اند و در شهریور ماه در یکی از رشته محل های انتخابی خودشان , چه قبول شده باشند چه نشده باشند قادر خواهند بود در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در مهر ماه و بهمن ماه ثبت نام نمایند. نکته قابل توجه در شرایط شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد این میباشد که در صورتی که شما در یک رشته محل در شهریور ماه که به آن علاقه ای ندارید قبول شده اید حتما ملزم به ثبت نام در این رشته محل باشید تا بتوانید مجوز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را کسب نمایید بنا براین دوباره متذکر می شویم که تنها شرط شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 این نمیباشد که آیا در آن رشته محل قبول شده اید یا خیر بلکه ملاک اصلی شرکت در تکمیل ظرفیت حضور در کنکور دکتری میباشد. البته توجه به این که آیا دعوت به مصاحبه شده اید یا نه هم اهمیت ویژه ای دارد که در ادامه به تفضیل در مورد آن شرح خواهیم داد. نکته بسیار مهمی که در شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت در بهمن ماه گنجانده شده این می باشد که از ثبت نام داوطلبانی که در راستای قبولی در شهریور ماه و یا تکمیل ظرفیت مهرماه در یک دانشگاه مشخص ثبت نام کرده اند جلوگیری به عمل آید. توجه داشته باشید این که شما در یک رشته محل قبول شده باشید مانع از این نمیشود که شما نتوانید در تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت کنید بلکه تنها دلیلی که حق ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 از شما سلب می کند این است که شما در مقطع دکتری دانشگاه آزاد در یکی از دانشگاه ها ثبت نام نموده باشید.


شرط دعوت به مصاحبه برای تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

اما موضوع دیگری که میتواند ابهام آمیز باشد این است که شرایط شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 برای افرادی که نتوانسته اند در آزمون علمی نمره لازم را کسب کنند و دعوت به مصاحبه نشده اند چیست؟ به این افراد در سالهای پیشین اجازه داده میشد که در تکمیل ظرفیت بهمن ماه ثبت نام و انتخاب رشته کنند اما امسال حتی در تکمیل ظرفیت بهمن ماه هم به اینکه این داوطلبان حق ثبت نام دارند اشاره نشده است پس بر این اساس فقط کسانی که دعوت به مصاحبه شده اند حق دارند در تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت نمایند.

کسانی که به مصاحبه دعوت نشده اند میتوانند برای آگاهیی یافتن از شرایط ثبت نام در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس برقرار نمایند.


نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

همانطور که گفتیم حق شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد برای تمامی داوطلبانی است که در آزمون دکتری دانشگاه آزاد شرکت کرده اند پس با علم به این همانگونه که قبلا اشاره کردیم فقط کسانی که در آزمون دکتری دانشگاه آزاد شرکت نمایند. پس با آگاهی نسبت به این موضوع و براساس لیست رشته محل های اعلام شده در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد قادر خواهید بود با در نظر داشتن ترتیب علاقه در رشته محل های مورد نظر خودتان انتخاب رشته نمایید. توجه داشته باشید به علت اینکه در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد تعداد انتخاب ها محدود میباشد رشته محل هایی را انتخاب و در نظر بگیرید که نمره کل نهایی (تراز) شما با نمره آخرین نفر قبولی در آن رشته فاصله فاحشی نداشته باشد. مهم ترین نکته ای که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 این میباشد که اگر فردی قبلا در یک رشته محل قبول شده باشد و در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد شرکت نماید و براساس این امر در یک رشته محل جدید قبول شده باشد باید بداند که قبولی قبلی اش ملغی میشود. بنابراین دقت نمایید در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتر دانشگاه آزاد فقط و فقط انتخاب هایی را وارد نمایید که علاقه بیشتری نسبت به قبولی غعلیتان داشته باشید. باید در نظر داشت که اصولا در تکمیل ظرفیت بهمن کسانی که قبلا قبول شده اند و در دانشگاه ثبت نام نموده اند دیگر قادر نخواهند بود در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند بنابراین در کل موضوع ذکر شده در بالا عنوان نخواهد شد.


تکلیف رشته محل های بدون مجوز دکتری دانشگاه آزاد 96

بعضی اوقات این امکان وجود دارد که در اعلام نتایج شهریور دکتری دانشگاه آزاد بعضی از رشته محل ها موفق به اخذ مجوز نشده باشند در نتیجه در تکمیل ظرفیت مجوزهای لازم را اخذ نمایند بنابراین در صورت مشاهده لیست رشته محل های بدون مجوز در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 برای کسانی که دعوت به مصاحبه شده اند شانس قبولی بالاتر میرود. حتی در تکمیل ظرفیت مهر دکتری دانشگاه آزاد این امکان وجود داشته باشد که رشته محل هایی که مجوز اخذ کرده باشند بدون مصاحبه پذیرش انجام گردد. برای کسب اطلاع دقیق از تمامی مسائل در این زمینه قادر خواهند بود با مشاوران مرکز سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.


زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96

در سال های پیشین زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مهر ماه دکتری دانشگاه آزاد در پایان مهر ماه و زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بهمن ماه دکتری دانشگاه آزاد ابتدای بهمن ماه بوده است. توجه داشته باشید که به احتمال فراوان در این سال جاری افرادی که در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 شرکت می نمایند باید در یک مصاحبه دیگر هم شرکت نمایند تا قبولی آنان تحقق یابد بنابراین لازم است که از زمان دقیق اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد اطلاع داشته باشید تا فرصت شرکت در مصاحبه را از دست ندهید.برای این که بتوانید از مهمترین و اخرین اخبار دکتری اطلاع یابید میتوانید با عضویت در کانال تلگرام دکتری تخصصی تحقق این امر را میسر سازید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 8 و 8
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)