تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور


   

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور


پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 97 انتخاب رشته دقیق برای هریک از متقاضیان ورود به دانشگاه در راستای بنا نهادن آینده ای روشن و قبولی در یکی از دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، پیام نور، پردیس های خودگردان یا بین الملل, موسسه های غیر انتفاعی و مجازی امری ضروری و حیاتی خواهد بود. به این علت که تمامی دانشگاه های فوق در رشته هایی که ارائه می نمایند هر کدام دارای تراز قبولی متفاوتی کی باشند در نتیجه نحوه صحیح انتخاب رشته کنکور 97 ، انتخاب صحیح دانشگاه ها . نحوه چینش انتخاب ها در انتخاب رشته کنکور سراسری 97 از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.

امیدواریم در کنار استفاده از مقاله راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری، با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور صدای مشاور بتوانید بهترین تصمیم گیری و چینش را برای انتخاب رشته کنکور سراسری 97 انجام دهید.


نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور

برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته صدای مشاور در ابتدا می بایست اطلاعات خود را در سایت سامانه صدای مشاور تحصیلی ثبت نمایید. درا این صورت قادر خواهید بود از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری بهره ببرید. در ادامه شما می بایست رشته تحصیلی خود که یکی از رشته های ریاضی فیزیک، تجربی، هنر، انسانی و زبان می باشد را انتخاب نمایید. پس از آن می بایست سهمیه منطقه ای خود را از بین سه گزینه ، منطقه1، منطقه2 و یا منطقه3 انتخاب نمایید و در انتها رتبه خود در سهمیه  را وارد نمایید و با انتخاب گزینه نمایش رشته ها قادر خواهید بود کد رشته ها و دانشگاه های ارائه دروس و آخرین رتبه های قبولی در آن کد رشته محل را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که با این نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور قادر خواهید بود انتخاب رشته خود را بر اساس رتبه  در منطقه خود را ب صورت تقریبی بدست آورید. می بایست اذعان نماییم که از آنجایی که این اطلاعات بر اساس تجربیات سال های پیشین می باشد بنابراین انتخاب رشته کنکور97 شما بر مبنای نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور کاملا حدودی و تقریبی می باشد. بنابراین متقاضیان شرکت در انتخاب رشته کنکور سراسری97  می بایست با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور در زمینه انتخاب رشته کنکور97 بر مبنای نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور مشورت نمایند. در راستای تحقق این امر شما قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی و یا مشاوره حضوری سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید.

جهت ارتباط با مشاوران صدای مشاور کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


در پایان این نوید را به شما می دهیم که قادر خواهید بود از این نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور به صورت کاملا رایگان و بدون محدودیت تکرار استفاده نمایید. پیشنهاد ما این است که از نرم افزار با رتبه های مختلف و کمی بالا و پائین استفاده نمایید تا نتایج صحیح تری بدست آورید.


خوب حالا شروع کن !!!

"نرم افزار انتخاب رشته صدای مشاور"

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 4
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ