زمان برگزاری کنکور سراسری

به سامانه صدای مشاور تحصیلی خوش آمدید.

لازم به ذکر است مشاورین این مرکز از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب پاسخگوی شما در کلیه مقاطع می باشند.

<< حتی در ایام تعطیل >>

تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با موبایل همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

تماس با ثابت شهرستان و ایرانسل 49737-021

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

جستجو در سایت

زمان برگزاری کنکور سراسری


تاریخ :    ۱۳۹۶/۴/۱۵     بازدید :    ۵۱۴

همانگونه که در مقاله های پیشین به آن اشاره کردیم ثبت نام کنکور سراسری 96 از تاریخ 19 بهمن لغایت 28 بهمن ماه انجام پذیرفت. کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 از روز یکشنبه 11 تیرماه لغایت چهارشنبه 14 تیرماه از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد. کنکور سراسری 96 با شرکت 929791 داوطلب و به صورت هماهنگ کشور در سر تا سر کشور برگزار خواهد شد. بر مبنای آمار اطلاع رسانی شده توسط سازمان سنجش کشور تعداد 580401 نفر در کنکور انسانی و 148429 نفر در کنکور ریاضی و 6454 نفر در کنکور زبان های خارجی و 10485 نفر در کنکور هر شرکت نموده اند. توجه داشته باشید که تاریخ کنکور ریاضی 96 با تاریخ برگزاری کنکور سراسری انسانی 96 و هنر در یک روز و تاریخ برگزاری کنکور سراسری تجربی 96 و زبان نیز در یک روز برگزار خواهد شد.


زمان برگزاری کنکور سراسری 96


سازمان سنجش بر مبنای اطلاع رسانی خود به تمامی داوطلبینی که در کنکور سراسری 96 ثبت نام نموده اند به اطلاع می رساند که تاریخ برگزاری کنکور 96 برای داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی و انسانی در صبح روز پنجشنبه به تاریخ 15 تیرماه و داوطلبان گروه آزمایشی هنر در بعد از ظهر روز پنجشنبه به تاریخ 15 تیرماه خواهد بود. همچنین زمان برگزاری کنکور 96 برای داوطلبین گروه آزمایشی تجربی در صبح روز جمعه به تاریخ 16 تیرماه و داوطلبین گروه آزمایشی زبان در بعداز ظهر روز جمعه به تاریخ 16 تیر ماه خواهد بود.

داوطلبین عزیز توجه داشته باشند که درب ورودی حوزه های امتحانی در زمان برگزاری کنکور سراسری 96 در روزهای 15 و 16 تیر ماه صبح ها راس ساعت 7صبح باز و بعداز ظهر ها راس ساعت 14.30 بسته خواهد شد و شروع زمان برگزاری کنکور 96 صبح ها راس ساعت 7.30 و بعد از ظهر ها راس ساعت 3 خواهد بود بنابراین از ورود داوطلبین بعد از بسته شدن درب سالن های امتحانی به حوزه های امتحانی کنکور سراسری 96 جلوگیری خواهد شد.


نکاتی که داوطلبان کنکور در زمان برگزاری کنکور سراسری می بایست به آن  توجه نمایند


1) برای شرکت در جلسه کنکور سراسری 96 داوطلبین ملزم به ارائه پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 و همچنین ارائه کارت ملی یا شناسنامه عکسدار می باشند.

2) داوطلبینی که در 2 یا 3 گروه ازمایشی, متقاضی شرکت در کنکور سراسری 96 شده اند , ملزم خواهند بود علاوه بر پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 گروه آزمایشی اصلی , برحسب مورد نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 گروه آزمایشی دوم یا گروه های آزمایشی دوم و سوم خود اقدام نمایند.

3) داوطلبین حضور در کنکور سراسری 96 حتما توجه داشته باشند که علاوه بر پرینت کارت ورود به جلسه کنکور و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکسدار چند مداد سیاه نرم پررنگ, مداد پاک کن, مداد تراش و یک سنجاق یا سوزن به همراه داشته باشید.

4) داوطلبین حضور در کنکور سراسری حتما توجه داشته باشند که از اوردن وسایل اضافی, از جمله ساک کیف دستی تلفن همراه , تبلت ماشین حساب جزوه کتاب و هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه کنکور سراسری خودداری نمایند.

به شما توصیه می نماییم برای اطلاع دقیق از مواردی که داوطلب برای ورود به جلسه کنکور می بایست رعایت کند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاوره نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با موبایل همراه اول  99225595

تماس از شهرستان ها، به غیر از تهران 02149737

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 4 و 1
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

پیوند ها