تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی


تاریخ :    ۱۳۹۶/۵/۱۰     بازدید :    ۳۸۵

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

  مشاوره دهنده  تدریس در دانشگاه علمی کاربردی برای تماس بامشاورین ما کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


تمامی افرادی که در ثبت نام آزمون استخدام تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی می بایست با ورود به سایت سازمان سنجش اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمایند .همانطور که در اطلاع رسانی رسمی سازمان سنجش کشور تنها در صورتی که رشته تحصیلی متقاضیان با رشته های مورد نیاز اعلام شده از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی یکسان باشند فرایند ثبت نام آنها تکمیل می گردد . لازم به ذکر است که آن گروه از متقاضیانی که شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده را دارا نباشند حق شرکت در آزمون استخدام در دانشگاه علمی کاربردی را نخواهند داشت بدیهی است که حتی در صورت کسب نمره علمی لازم ،از ادامه مراحل جذب و صدور گواهی تدریس آنها جلوگیری خواهد شد.


دریافت کارت ورود به جلسه آزمون متقاضیان تدریس در علمی کاربردی

براساس اطلاع رسانی سازمان سنجش داوطلبین قادر خواهند بود برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی 96 از روز سه شنبه به مورخ 3/5/96 به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.متقاضیان قادر خواهندبا وارد نمودن به شماره پرونده و اطلاعات شناسنامه ای خود از قبیل نام و نام خانوادگی ،شماره ملی ،سال تولدو ...اقدام به مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون متقاضیان تدریس در دانشگاه های علمی کاربردی 96 خود اقدام نمایند.متقاضیان گرامی توجه داشته باشند که آدرس ثبت شده بر روی کارت ورود به جلسه همان آدرس حوزه امتحانی می باشد که می بایست برای شرکت در آزمون به آن مراجعه نمایند . نکته ای که باید تمامی داوطلبان به آن دقت داشته باشند این می باشد که در زمان برگزاری آزمون علاوه بر همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی 96،ارائه اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی می باشد .

به شما پیشنهاد می کنیم برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی 96 خود از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور یاری بگیرید.در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید .
زمان برگزاری آزمون متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی 96


تمامی داوطلبین آزمون متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی 96 می بایست روز جمعه مورخ 6/5/96 در شهر تهران حضور یابند و در آزمون شرکت نمایند . تمامی داوطلبین دقت داشته باشند که زمان برگزاری آزمون متقاضیان تدریس در دانشگاه علمی کاربردی 96 از ساعت 8:30 صبح شروع خواهد شد و درب های ورود به جلسه آزمون نیم ساعت پیش از شروع آزمون بسته خواهد شد لذا تمامی داوطلبین می بایست پیش از بسته شدن درب های ورودی ،در محل حوزه امتحانی خود حضور یابند .

ضمنا داوطلبینی که قادر به دریافت و پرینت کارت خود نشده اند قادر خواهند بود با در دست داشتن مدارک خود به نماینده سازمان سنجش کشور در باجه رفع نقص مراجعه نمایند و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند .

به شما پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه محل و زمان و ساعت مراجعه به باجه رفع نقص کارت با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی سامانه صدای مشاور از طریق تماس با شماره ثابت به شماره 9099071611 و یا با تلفن همراه با شماره 99225595 تماس حاصل نمایید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 6
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)