تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

آیا مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی معتبر است


تاریخ :    ۱۳۹۷/۸/۱     بازدید :    ۵۸۷


موضوع بسیار مهمی که ذهن بسیاری از داوطلبینی را که قصد تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را دارند این است که آیا مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی معتبر است یا خیر. با توجه به این موضوع تصمیم گرفتیم در این مقاله به تفصیل در مورد موارد متعددی که ممکن است ذهن شما را در مورد مدارک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی درگیر خود کند صحبت نماییم.

پیش از اینکه در مورد اینکه آیا مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی معتبر است یا خیر صحبت کنیم باید بدانید که یک مدرک فارغ التحصیلی از یک دانشگاه تحت دو عامل مورد تایید وزارت علوم بودن و کیفیت مدرک دانشگاهی مورد بررسی قرار می گیرد.


جهت مشاوره تخصصی اعتبار مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی  

تماس از تلفن ثابت بدون کد       9099071613 

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )با توجه به اینکه دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های مورد علاقه کسانی می باشد که شاغل هستند و تحت شرایطی نیز سهمیه شاغل در دانشگاه علمی کاربردی به این افراد تعلق می گیرد به همین علت دانشجویان ملزم به حضور در کلاس های دانشگاه آزاد نیستند و از جهتی تنها نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور می باشد بنابراین هر داوطلبی با هر سطح و توان آموزشی می تواند در این دانشگاه شرکت نماید. با توجه به تمامی مواردی که گفته شد می توان گفت دانشگاه علمی کاربردی به نسبت دانشگاه آزاد و یا دانشگاه های سراسری کیفیت مدرکی که میگیرید پایین تر است. اما اعتبار مدرکی که در دانشگاه علمی کاربردی به دانشجویان داده می شود از آنجایی که این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد و در پایان مهر وزارت علوم بر روی مدرک فارغ التحصیلی شما درج خواهد شد.

 آیا مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی برای استخدام معتبر است

در رابطه با این موضوع باید بگوییم که با توجه به اینکه مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی مورد تایید وزارت علوم می باشد و مهر تایید دارد تمامی ارگان هایی که استخدام انجام می دهند نباید بین افرادی که دارای مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی دارند با کسانی که مدرک فارغ التحصیلی از دانشگاه های دولتی ( شبانه یا روزانه ) ، دانشگاه آزاد ، پیام نور و غیرانتفاعی دارند تفاوتی قائل شوند. 


آیا مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی برای تحصیل در خارج معتبر است

در این قسمت بهتر است صحبت های مدیر کل امور دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی را بگوییم چرا که خود مشخص کننده وضعیت خواهد بود

" مدیر کل امور دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: از آنجا که در کشورهایی مانند آلمان، اتریش، استرالیا و نروژ دانشگاههایی وجود دارند که نظام آموزشی آنها مشابه علمی کاربردی و فنی حرفه ای است، هنگام ارزیابی مدارک به مدارک دانشگاه جامع علمی کاربردی بیشتر اهمیت می دهند تا مدارک سایر دانشگاههای دولتی. "

با توجه به صحبت های وی مشخص می شود که دانشگاه علمی کاربردی و با توجه به اینکه دروس به صورت کاربردی تدریس می شود که دانشجو پس از فارغ التحصیلی بتواند به راحتی وارد بازار کار شود بنابراین می توان گفت بسیاری از دانشگاه هایی که مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی برای آنها مورد تایید است کم نیستند. به شما پیشنهاد می دهیم اگر مدرک فارغ التحصیلی خود را از دانشگاه علمی کاربردی گرفته اید و قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید با مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس حاصل نمایید تا شما را در انتخاب دانشگاه هایی که می توانید انتخاب کنید راهنمایی نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 5
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه