تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

برگزيدگان بيست و چهارمين المپياد دانشجويی سال 1398- مهندسی كامپيوتر


تاریخ :    ۱۳۹۸/۶/۱۳     بازدید :    ۵۷۸

برگزيدگان بيست و چهارمين المپياد دانشجويی سال 1398- مهندسی كامپيوتر


نام

نام خانوادگی

نام پدر

کد ملی

دانشگاه محل تحصیل

منطقه/ ارشد - سراسری

رتبه

محمدرضا

دانشوراملی

علیرضا

2130465137

دانشگاه صنعتی شریف -تهران

ارشد-سراسری

1

امیر کیوان

محتشمی

داود

19877226

دانشگاه صنعتی شریف -تهران

منطقه 1

2

فربد

اکباتانی

علی رضا

20667868

دانشگاه صنعتی شریف -تهران

منطقه 1

3

سروش

عبادیان

محمد

19552416

دانشگاه صنعتی شریف -تهران

منطقه 1

4

ارین

تاجمیرریاحی

ارمین

1272296288

دانشگاه صنعتی شریف -تهران

ارشد-سراسری

5

امیرمحمد

رنجبرپازکی

افشین

21289972

دانشگاه تهران

منطقه 1

6

اسماعیل

نادری بنی

علی اصغر

4610577267

دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران

منطقه 1

7

بهار

باطنی

عباس

20936648

دانشگاه تهران

منطقه 1

8

سید نوید

قاسمی

سید محسن

924175028

دانشگاه فردوسی مشهد

منطقه 9

9

شبنم

قاسمی راد

حمید

19515022

دانشگاه صنعتی شریف -تهران

منطقه 1

10

امیرحسین

بهشتی قادی

ابوالقاسم

2050758480

دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران

منطقه 1

11

علی

اخوندیان امیری

جعفر

78580791

دانشگاه پیام نوراستان تهران -واحدشهرجدیدپردیس

ارشد-سراسری

12

علی

عسگری خشویه

سلجوق

1160324727

دانشگاه صنعتی شریف -تهران

منطقه 1

13

محمد

انصاری صیقلانی

محمدرضا

2580809211

دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران

ارشد-سراسری

14

رسول

میرزایی زاده

مرتضی

2980852414

دانشگاه شیراز

منطقه 7

15

امیر

پورمند

محمدحسن

4420690471

دانشگاه یزد

منطقه 6

16

محمد

عزیزملایری

جهانگیر

3920623614

دانشگاه تهران

ارشد-سراسری

17

محمدامین

رایج

محمدعلی

2110683724

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

منطقه 2

18

مهدی

عباسی

علی

4271098221

دانشگاه تهران

ارشد-سراسری

19

امیر علی

ابراهیمی

محمود

923923179

دانشگاه فردوسی مشهد

منطقه 9

20

مه تا

رفیعی

حمید

21159181

دانشگاه تهران

منطقه 1

21

محمدحسین

عبدی زرویجانی

اکبر

2080797263

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

منطقه 2

22

پرهام

کاظمی

ایرج

1272449408

دانشگاه اصفهان

منطقه 6

23

علی

طاهری نستوه

احمد

4210321508

دانشگاه شیراز

منطقه 7

24

علی

کارشکی

مهدی

923790586

دانشگاه غیرانتفاعی صنعتی سجاد-مشهد

منطقه 9

25

فاطمه

برجل بیاتیانی

غلامحسین

1990733875

دانشگاه اصفهان

منطقه 6

26

سیداحسان

مداحی

حسین

923993312

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

منطقه 2

27

علی

محمدپور

علیرضا

1362307017

دانشگاه تبریز

منطقه 3

28

محمدرضا

منصوری حسن آبادی

محمدجواد

1130389626

دانشگاه اصفهان

منطقه 6

29

شهریار

رزقی شیرسوار

همایون

1362148660

دانشگاه شهیدمدنی اذربایجان -تبریز

منطقه 3

30

احمد رضا

عاملی

محمدباقر

20400438

دانشگاه صنعتی جندی شاپور-دزفول

منطقه 10

31

رفیعه

پوررستمی

جلال

4830131373

دانشگاه گیلان -رشت

منطقه 2

32

نوید

رزمان

واحد

9517023119

دانشگاه کردستان -سنندج

منطقه 5

33

محسن

دهقان زاده

ابراهیم

2910138496

دانشگاه شهیدمدنی اذربایجان -تبریز

منطقه 3

34

امید

رجائی

جلال الدین

780754621

دانشگاه صنعتی شیراز

منطقه 7

35

امیر عرفان

سیامکی

حسین

1272596575

دانشگاه شیراز

منطقه 7

36

حسن

زارعی

ناصر

3860975129

دانشگاه صنعتی همدان

منطقه 4

37

پدرام

مهاجر انصاری

ارسلان

3060132471

دانشگاه صنعتی سیرجان

منطقه 8

38

رضا

دهقانی

میرزاقلی

1920312692

دانشگاه صنعتی جندی شاپور-دزفول

منطقه 10

39

الهام

افشار

حجت اله

3860872133

دانشگاه بوعلی سینا-همدان

منطقه 4

40

محمد

استادی نجار

یوسفعلی

2741174830

دانشگاه صنعتی ارومیه

منطقه 3

41

محمد حسن

علیخانی زیارتگاهی

علیرضا

1.19022E+11

دانشگاه شهیدچمران -اهواز

منطقه 10

42

فاطمه

امیرسبتکی

مصطفی

3080261518

دانشگاه ولی عصر/عج /-رفسنجان

منطقه 8

43

سحر

قفل ساز

مسعود

1272186407

دانشگاه اصفهان

منطقه 6

44

بهنام

حیدری

نریمان

3241751139

دانشگاه صنعتی کرمانشاه

منطقه 5

45

پدرام

دلشاد

یوسف

4700061014

دانشگاه شیراز

منطقه 7

46

سعید

داستانی

علی

440602556

دانشگاه صنعتی شریف -تهران

ارشد-سراسری

47

علی

یزدان پناه

محمد صادق

1940572347

دانشگاه سیستان وبلوچستان -زاهدان

منطقه 8

48

امیر حسین

بابائیان

جلال

3861016397

دانشگاه بوعلی سینا-همدان

منطقه 4

49

نیما

صادق زاده

محمدرضا

1362378471

دانشگاه شهیدمدنی اذربایجان -تبریز

منطقه 3

50

زهرا

بذر افشان

محمد رضا

2282501071

دانشگاه صنعتی سیرجان

منطقه 8

51

 



جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **

کلمات کلیدی :

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 9 و 2
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه