تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

زمان بازگشایی دانشگاها بعد از ۱۳ بدر ۹۹


تاریخ :    ۱۳۹۹/۱/۱۲     بازدید :    ۵۱۶آیا مدارس بعد از ۱۳ بدر باز میشود؟

زمان دقیق بازگشایی دانشگاه ها بعداز عید 99  , تعطیلی دانشگاه ها بعد از نوروز 99  , احتمال تعطیلی دانشگاه ها بعد از تعطیلات نوروز , وضعیت تعطیلی دانشگاه ها در نیمه دوم فروردین ۹۹ , زمان بازگشایی دانشگاه ها در سال ۹۹ بخاطر کرونا  , بازگشایی دانشگاه ها بعد 13 بدر ، تعطیلی دانشگاه ها  تا 13 بدر , دانشگاه های کدام استان ها بعد 13 بدر باز

زمان بازگشایی دانشگاها بعد از ۱۳ بدر ۹۹ >> برخی کاربران خواستار «تعطیلی دانشگاه‌ها برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا» شدند که این کمپین جواب داد و با نظر کمیته ملی مدیریت کرونا، دانشگاه‌ها و مدارس تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شد و زمان بازگشایی دوباره کلاس‌های درس هم منوط به نظر این کمیته خواهد بود.

زمان بازگشایی دانشگاها بعد از ۱۳ بدر ۹۹ >> اکنون با شنیده شدن احتمالاتی مبنی بر تداوم تعطیلی بعد از تعطیلات نوروز ۹۹، وزارتخانه‌های مسوول آموزش تدابیری را برای احتمال ادامه شرایط اضطراری اندیشیده‌اند.

علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی تمهیدات وزارت علوم برای ادامه فعالیت‌های آموزشی دانشگاه‌ها در صورت تداوم شرایط اضطرار ناشی از ویروس کرونا در سال ۹۹ را تشریح کرد و اظهارداشت: روش برگزاری کلاس‌ها و دیگر امور درسی دانشجویان در شرایط اضطرار فعلی اخیرا به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است.

به گفته وی، با این دستورالعمل، با توجه به شرایط پیش آمده اختیار دانشگاه‌ها در برگزاری کلاس‌های الکترونیکی بیشتر شده است، زیرا طبق پیش‌بینی دانشگاه‌هایی که در طول ۲۰ روز گذشته آموزش الکترونیکی را آغاز کرده‌اند عملا قبل از سال ۹۹، سقف ۱۰ درصد برای آموزش الکترونیکی را پوشش داده‌اند و نیاز به عبور از سقف قبلی ۱۰ درصد برای ارایه آموزش‌های الکترونیکی داشتند.

 زمان بازگشایی دانشگاها بعد از ۱۳ بدر ۹۹ >>سقف ۱۰ درصد آموزش الکترونیکی دانشگاه‌ها پر شد

وی گفت: با توجه به اینکه ممکن است شرایط اضطراری در کشور پابرجا باشد و تعطیلی‌های دانشگاه ادامه داشته باشد و کمیته ملی مدیریت کرونا ضرورت برگزار نشدن کلاس‌های حضوری در سال ۹۹ را تشخیص دهد، به دانشگاه‌ها مجوز داده شد که بتوانند بیش از ۱۰ درصد دروس را هم به صورت آموزش الکترونیکی ارائه کنند.

به گفته وی، تشخیص این موضوع که دانشگاه چه درس‌هایی و چند درصد از درس را به صورت غیرحضوری ارائه کند به عهده شورای آموزشی دانشگاه گذاشته شده است.


زمان بازگشایی دانشگاها بعد از ۱۳ بدر ۹۹ 

اطلاعیه ۹ فروردین :  دانشگاه ها بعد از ۱۳ بدر باز میشود؟

تعطیلی دانشگاه ها تا نیمه اردیبهشت ماه

زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توییتی نوشت:
با توجه به شرایط موجود، بازگشایی کلاس های دانشگاهی حداقل تا نیمه اردیبهشت ماه متصور نیست. دانشگاهها و مؤسسه های آموزش عالی فعالیت های خود در بستر آموزش های مجازی را تداوم دهند. شاید این بهترین فرصت باشد برای حرکت به سمت دانشگاههای پلتفرمیک


اطلاعیه 12 فروردین :  دانشگاه ها بعد از ۱۳ بدر باز میشود؟

تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت گفت:

بنابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا طرح فاصله گذاری اجتماعی تا بیستم فروردین تمدید شده است و قاعدتا تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و همه اماکنی که شامل طرح فاصله‌گذاری اجتماعی بود، ادامه دارد و برای بعد از بیستم هم مجددا تصمیم‌گیری و بخشی یا همه آن تمدید می‌شود.

فاصله گذاری اجتماعی یا فاصله فیزیکی هر دو واژگانی هستند که برخلاف برخی تصور‌ها که فکر می‌کنند در ایران اختراع شده است، بر اساس پروتکل‌های جهانی است.توجه : از اخبار تعطیلی جا نمانید ! ما همه اخبار مدارس و دانشگاه رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در اینستاگرام  صدای مشاور کلیک کنید ...


اینستاگرام صدای مشاور

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 1 و 4
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه