تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

زمان بازگشایی دانشگاه ها در خرداد 99 اعلام شد


تاریخ :    ۱۳۹۹/۲/۲۱     بازدید :    ۱۶۰۴


همانطور که در مقالات مختلف در رابطه با زمان بازگشایی مدارس خرداد 99 گفتیم در این مقاله تصمیم داریم تا در رابطه با زمان بازگشایی دانشگاه ها در خرداد 99 توضیح دهیم. این اطلاعیه همواره بروز خواهد شد . همچنین میتوانید از اینستاگرام صدای مشاور تعطیلی ها را دنبال کنید.

زمان بازگشایی دانشگاه ها در خرداد 99


اطلاعیه 20 اردیبهشت :حریرچی درباره احتمال بازگشایی دانشگاه ها بعد از ماه رمضان گفت: اگر روند نزولی بیماری حفظ شود و ادامه پیدا کند، ممکن است بعد از ماه رمضان تصمیماتی در خصوص بازگشایی دانشگاه‌ها در ستاد مرکزی گرفته شود. اگر دانشگاه‌ها باز شود، حضور در کلاس‌ها اختیاری خواهد بود. امیدواریم در پایان ترم بتوانیم امتحانات را به شکل حضوری برگزار کنیم.

آخرین اطلاعیه در رابطه با زمان بازگشایی دانشگاه ها در خرداد 99 به شرح زیر است:

رییس سنجش آموزش پزشکی گفت: دانشگاه های علوم پزشکی بلافاصله بعد از یایان ماه مبارک رمضان در ۶ خرداد ماه بازگشایی می شوند.

حیدرزاده درباره زمان پایان نیم سال دوم تحصیلی ۹۸-۹۹ گفت: ترم تحصیلی جاری تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت و امتحانات پایان ترم هم از اول تا پانزدهم مرداد ماه ۹۹ برگزار می‌شوند.

نمره پایان ترم دانشجویان چگونه محاسبه میشود

جدید ترین اخبار تعطیلی دانشگاه ها

شرایط بازگشایی دانشگاه‌ها چه زمانی فراهم می‌شود؟

مسئول کارگروه آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم گفت: تعیین اینکه چه زمانی امکان بازگشایی دانشگاه‌ها به صورت حضوری فراهم شود با ستاد ملی مبارزه با کرونا است. اگر این ستاد تشخیص دهد که شرایط مهیاست و همه می‌توانند به دانشگاه‌ها بازگردند قطعا دانشگاه‌ها باز می‌شوند. ولی موضوع این است که باید منطقی فکر کنیم.

مسئول کارگروه آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم گفت: هنوز شرایط در کشور نرمال نیست. در کشور چین و شهر ووهان با وجود اینکه تعداد مبتلایان جدید چندین هفته است به صفر رسیده و مورد جدید ابتلایی نداشتند، اما همچنان سیستم آموزش حضوری را راه اندازی نکرده اند.

تعطیلی دانشگاه‌های زیر مجموعه وزارت علوم همچنان پابرجاست

معاون آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری درباره زمان بازگشایی دانشگاه های زیر مجموعه وزارت علوم و آخرین تصمیمات گرفته شده در این زمینه گفت: حضور دانشجویان در کلاس‌ها و دانشگاه منوط به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

معاون آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری افزود: فعلا همان برنامه قبلی اعلام شده برای تعطیلی دانشگاه ها برقرار است و تصمیم جدیدی در این باره گرفته نشده است.

وزارت آموزش و پرورش نیز در اطلاعیه‌ای به "برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر صدور دستور بازگشایی مجدد مراکز آموزشی" اشاره می‌کند و سپس با تکذیب این شایعات می‌افزاید: "هرگونه تصمیم گیری در مورد بازگشایی مراکز آموزشی منوط به تصمیم گیری ستاد ملی مبارزه با کرونا است".

کیانوش جهانپور هم در توضیحات خود افزوده است که تعطیلی مدارس و مراکز آموزش عالی در همۀ استان‌ها تا پایان ماه رمضان به قوت خود باقی است. او در عین حال احتمال داده است که در مناطق با "وضعیت سفید"، برخی اماکن و برخی مراسم مثل نماز جمعه به طور مشروط دوباره راه‌اندازی شود.

 

چگونگی برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم ۹۹- ۹۸ دانشگاه‌ها

معاونت آموزشی وزارت علوم در اطلاعیه‌ای، چگونگی برگزاری امتحانات پایان نیمسال دوم ۱۳۹۹-۱۳۹۸ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی را اعلام کرد.  در این اطلاعیه آمده است: با نزدیک شدن زمان امتحانات شایسته است تا دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی موضوع ارزشیابی پایانی نیمسال تحصیلی و برگزاری امتحانات را با توجه به شرایط و امکانات خود در دستور کار قرار دهند و با تأکید بر اینکه استاد هر درس مرجع ارزیابی دانشجو در آن درس است، برای برگزاری امتحانات و ارزشیابی تحصیلی نیمسال دوم ۱۳۹۹-۱۳۹۸ باید مواردی در جهت برگزاری امتحانات توجه کنند.

رئیس  دانشگاه آزاد گفت: مقرر شده است که امتحانات به صورت حضوری برگزار شود و پیش بینی می‌کنیم در یک دوره یک ماه در فصل تابستان به صورت حضوری کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها را برگزار کنیم. به دانشجویان اجازه دادیم اگر با آموزش مجازی وضعیت مطلوبی نداشتند ۳ درس را حذف کنند و سال آینده علاوه بر واحد‌های انتخابی تا سقف ۳ درس را بدون پرداخت شهریه انتخاب کرده و با شرکت در کلاس‌های حضوری نمره را جایگزین کنند.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 4 و 5
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه