تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 1400


    بازدید :    ۳۰۲۲


سازمان سنجش هرسال اقدام به پذیرش دانشجو از مقطع کاردانی به کارشناسی میکند.فارغ التحصیلان دوره های کاردانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در صورت تمایل به ادامه تحصیل می توانند در کنکور کاردانی به کارشناسی یکی از گروه های فنی مهندسی، علوم پزشکی، علوم پایه، کشاورزی، منابع طبیعی و هنر شرکت کنند. در سال 1400 از میان 66 رشته ارائه شده در دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ، پذیرش در 16 رشته بر اساس نمره آزمون و در 50 رشته بر اساس معدل مقطع کاردانی ( فوق دیپلم ) داوطلبان است . در هردو حالت ثبت نام همزمان صورت میگیرد.زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 1400

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۰ اعلام شد

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور:

ثبت‌نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ به صورت اینترنتی از روز یکشنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ آغاز می‌شود. این مهلت تا روز یکشنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰  ادامه خواهد یافت. 

اطلاعیه تکمیلی و همچنین دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته، همزمان با شروع ثبت‌نام در روز یکشنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که ، داوطلبان رشته های با آزمون گروه پزشکی کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 1400 ثبت نام خود را همزمان با ثبت نام کنکور کارشناسی ناپیوسته 1400 انجام داده و پس از تهیه کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 1400 در جلسه آزمون حضور یابند . 
شرایط ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 1400

اگر شما جز داوطلبانی هستید که میخواهید در ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنید باید توجه کنید که شرایط عمومی ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی و شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی زیر را دارا باشید:


شرایط عمومی ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی

اعتقاد به دین اسلام و یا اعتقاد به یکی از ادیان تصریح شده در نظام جمهوری اسلامی ایران

با حکومت جمهوری اسلامی ایران دشمنی نداشته باشند

توایی لازم برای رشته انتخابی خود را داشته باشند

به هیچ مواد مخدری اعتیاد نداشته باشند

نداشتن شهرت در انجام کارهای غیراخلاقی

عدم سابقه عضویت در گروه های مخالف جمهوری اسلامی ایران


شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی

تمامی شرکت کنند گان در ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 1400 باید مدرک کاردانی داشته باشند و این مدرک مورد تایید وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و یا وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشد

داوطلبان عزیزی که در کنکور سال قبل (سال 99) شرکت کرده اند و ر موسسات غیر دولتی، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی، دانشگاه آزاد و مجازی قبول شده اند، در صورتی که مشکلی از لحاظ نظام وظیفه نداشته باشند (ویژه آقایان) ، میتوانند در  ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی 1400 شرکت کنند.

نکته : در صورت قبولی در رشته جدید میتوانند از رشته قبلی خود انصراف دهند.

پذیرفته شدگان دوره های روزانه آزمون کاردانی به کارشناسی سال 98، در صورت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1400 ، فقط مجاز به انتخاب رشته های دانشگاه های نوبت دوم، غیر انتفاعی و … می باشند و نمی توانند از رشته های دانشگاه روزانه انتخاب کنند.

پذیرفته شدگان گروه آموزش پزشکی پس از فارغ التحصیلی باید برابر با طول مدت تحصیل، تعهدی منوط بر تعهد خدمت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارائه نمایند.

دانشجویان آقا اگر سال آخر مقطع کاردانی باشند، می توانند در رابطه با موضوع خدمت سربازی از معافیت تحصیلی برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی استفاده کنند.

پذیرش دانشجو در 50 رشته تحصیلی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کل فوق دیپلم (کاردانی) می باشد و برای تحصیل در رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 نیازی به شرکت در آزمون نیست. اگر در هیچ یک از رشته های انتخابی خود پذیرفته نشدید، می توانید در تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 شرکت کرده و با انتخاب رشته و دانشگاه مورد علاقه شانس خود را برای پذیرش در آن امتحان کنید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **

کلمات کلیدی :

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 4 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه