تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

تاريخ برگزاری آزمون سراسری سال ١٤٠١ ايرانيان خارج از كشور


تاریخ :    ۱۴۰۰/۳/۸     بازدید :    ۱۵۰


تاريخ برگزاري آزمون سراسري سال ١٤٠٠ جهت ايرانيان خارج از كشور

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش كشور اين آزمون در ١٠ كشور خارجي و در شهرهاي دبي، فرانكفورت ، دوحه، كويت، آنكارا و استانبول، كويته، باكو، ايروان، كوالالامپور و مسقط برگزار مي گردد.
آزمون گروههاي مختلف در روزهاي ١٠ و ١١ تيرماه ١٤٠٠ در شهرهاي فوق الاشارة برگزار مي گردد.
ضمنا كارتهاي ورودي متقاضيان از روز يكشنبه ٦ تيرماه لغايت چهارشنبه ٩ تيرماه ١٤٠٠ بر روي درگاه اطلاع رساني سازمان سنجش قرار مي گيرد.


ثبت نام کنکور سراسری کارشناسی از 12 بهمن 99 آغاز شده و تا 18 بهمن ماه ادامه دارد. معمولا این تاریخ تمدید میشود اما شما ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنید. لذا داوطلبان لازم است با توجه به تاریخ های اعلام شده و همچنین مندرجات اطلاعیه‌هایی که متعاقباً برای هر آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر می‌گردد اقدام لازم را بعمل آورند.

مهلت ثبت نام و ویرایش ثبت نام مجدد : زمان شروع از روز يکشنبه 10 اسفند 1399 لغایت روز چهارشنبه 13 اسفند 1399 می باشد
زمان برگزاری کنکور 1400


  آزمون سراسری در روزهای چهارشنبه ۹ تیر، پنجشنبه ۱۰ تیر، جمعه ۱۱ تیر و شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰ برگزار می شود.داوطلبین عزیز توجه داشته باشند که درب ورودی حوزه های امتحانی در زمان برگزاری کنکور سراسری 1400  در روزهای برگزاری صبح ها راس ساعت 7صبح باز و بعداز ظهر ها راس ساعت 14.30 بسته خواهد شد و شروع زمان برگزاری کنکور 1400 صبح ها راس ساعت 7.30 و بعد از ظهر ها راس ساعت 3 خواهد بود بنابراین از ورود داوطلبین بعد از بسته شدن درب سالن های امتحانی به حوزه های امتحانی کنکور سراسری 1400 جلوگیری خواهد شد.


نکاتی که داوطلبان کنکور در زمان برگزاری کنکور سراسری می بایست به آن  توجه نمایند


1) برای شرکت در جلسه کنکور سراسری 1400 داوطلبین ملزم به ارائه پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 و همچنین ارائه کارت ملی یا شناسنامه عکسدار می باشند.

2) داوطلبینی که در 2 یا 3 گروه ازمایشی, متقاضی شرکت در کنکور سراسری 1400 شده اند , ملزم خواهند بود علاوه بر پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400  گروه آزمایشی اصلی , برحسب مورد نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 گروه آزمایشی دوم یا گروه های آزمایشی دوم و سوم خود اقدام نمایند.

3) داوطلبین حضور در کنکور سراسری 1400 حتما توجه داشته باشند که علاوه بر پرینت کارت ورود به جلسه کنکور و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکسدار چند مداد سیاه نرم پررنگ, مداد پاک کن, مداد تراش و یک سنجاق یا سوزن به همراه داشته باشید.

4) داوطلبین حضور در کنکور سراسری حتما توجه داشته باشند که از اوردن وسایل اضافی, از جمله ساک کیف دستی تلفن همراه , تبلت ماشین حساب جزوه کتاب و هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه کنکور سراسری خودداری نمایند.


ساعت برگزاری کنکور 1400

همانطور که در جدول مشاهده میکنید ، زمان برگزاری کنکور ذکر شده است و داوطلبان حتما یکساعت قبل برگزاری در حوزه حضور یابند . همچنین تمام داوطلبان در روز قبل آزمون حو.زه امتحانی را بیابند.

به شما توصیه می نماییم برای اطلاع دقیق از مواردی که داوطلب برای ورود به جلسه کنکور می بایست رعایت کند با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاوره نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **

کلمات کلیدی :

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 9 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه