تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

www.sanjesh.org

۱۳۹۴/۱/۲۶

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری در عصر امروز، چهارشنبه ۲۶ فروردین خبر داد. حسین توکلی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، گفت: در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز ۹۴،تعداد ۲۰۱هزار و ۶۶۰داوطلب ثبت نام نموده اند که از این تعداد ۸۷هزار و ۵۱۲نفر زن و ۱۱۴هزار و ۱۴۸نفر مرد بودند. وی افزود:در این آزمون که در صبح جمعه ۱۵اسفند ۹۳برای پذیرش دانشجو در ۲۵۰کدرشته امتحانی و هفت گروه آموزشی در ۵۳شهرستان و ۱۰۲حوزه امتحانی برگزار شد،۱۶۴هزار و ۵۸۷ داوطلب در جلسه حضور یافتند که از این تعداد ۷۲هزار و ۳۵۸داوطلب زن و ۹۲هزار و ۲۲۹داوطلب مرد بودند. وی درمورد اعلام نتیجه آزمون توضیح داد:نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم شده و کارنامه مذکور از عصر امروز،چهارشنبه ۲۶ فروردین روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد. مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه ۵۶هزار و ۷۴۰داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده اند،اظهار کرد: از تعداد مجازین به انتخاب رشته ۲۳هزار و ۵۷۸نفر زن و ۳۳هزار ۱۶۲نفر مرد هستند. توکلی ادامه داد:داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدند ضرورت دارد از روز دوشنبه ۳۱فروردین لغایت پنجشنبه سوم اردیبهشت به سایت سازمان سنجش مراجعه و ضمن دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته و مطالعه آن و همچنین مطالعه اطلاعیه های منتشر شده توسط سازمان سنجش با رعایت کلیه ضوابط نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰کد رشته محل از میان کدرشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود اقدام و به ترتیب اولویت علاقه نسبت به ثبت آن ها در فرم اینترنتی اقدام نمایند. وی در ادامه توضیح داد:پس از انتخاب رشته توسط مجازین،گزینش علمی مرحله اول به منظور معرفی اولیه داوطلب به صورت چند برابر ظرفیت با توجه به ظرفیت پذیرش در هر یک از کد رشته محل های تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرش دانشجو بر اساس نمره کل حاصل از ۸۰درصد آزمون و ۲۰درصد معدل های تراز شده کارشناسی و کارشناسی ارشد صورت میگیرد. مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: فهرست اسامی چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه تخصصی و بررسی سوابق تحصیلی علمی-آموزشی-پژوهشی مطابق مصوبه وزارت علوم حداکثر در پنج کدرشته محل در نیمه دوم اردیبهشت از طریق سایت سازمان سنجش منتشر و برای معرفی به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ارسال خواهد شد.دکتری-دکتری 94-اعلام نتایج دکتری
۱۳۹۷/۶/۸

اعلام نتایج کنکور سراسری 98 توسط سازمان سنجش

نتایج کنکور سراسری 98 که در قالب یک کارنامه توسط سازمان سنجش در اختیار داوطلبین قرار خواهد گرفت شامل درصدهای هر درس, رتبه در هر سهمیه , نمره و رتبه در هر زیر گروه و رتبه کشوری می باشد. نتایج اولیه آزمون سراسری 98بر مبنای اطلاع رسانی اولیه سازمان سنجش منتشر شد.داوطلبان قادر خواهند بود در انتخاب رشته 98شرکت نمایند. توجه داشته باشید که اعلام نتایج به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد به همین دلیل تصمیم بران گرفتیم راهنمای نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 98 را به شما داوطلبین گرامی ارائه نماییم.
۱۳۹۶/۵/۹

نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش

این مقاله در رابطه با نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش میباشد.
۱۳۹۹/۲/۲۵

تخمین رتبه سازمان سنجش

سازمان سنجش هر سال پس از برگزاری کنکور سراسری در تمامی رشته ها با قرار دادن نرم افزار تخمین رتبه در اختیار داوطلبان کمک شایانی به داوطلبان میکند. این نرم‌افزار با احتساب تمامی سهمیه ها و پس از ورود درصد های دروس مختلف یک رتبه احتمالی قبولی در اختیارتان قرار می دهد. این مسئله به شما کمک می کند تا با استفاده از رتبه احتمالی قبولی خود بتوانید متوجه شوید
۱۳۹۸/۵/۱۵

زمان برگزاری سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98

زمان برگزاری سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 ,همانطور که می دانید امسال ورود به مدارس تیزهوشان برای پایه هفتم کاملاً تغییر کرد. دیگر برای پایه ششم ابتدایی آزمونی به عنوان آزمون تیزهوشان برگزار نخواهد شد و بنا به جدیدترین اطلاعیه ای که دریافت کرده ایم برای ورود به مدارس تیزهوشان در پایه هفتم دانش آموزان
۱۳۹۸/۹/۱

شماره تلفن سایت سنجش

شماره تلفن واحد پاسخگویی سازمان سنجش،از همین‌رو سامانه صدای مشاور به شما این امکان را فراهم کرده که اگر در هر یک از مراحل ثبت نام آزمونهای سراسری و یا دریافت نتایج آزمون های سراسری و یا شرکت در تکمیل ظرفیت آزمون های سراسری و یا دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های سراسری و غیره دچار مشکل شدید با یک تماس تلفنی مشکل خود را برطرف کنید.
۱۳۹۷/۶/۲۵

شهریه رشته آمار و سنجش آموزشی دانشگاه آزاد 98

رشته آمار و سنجش آموزشی یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد است. افرادی که تمایل به تحصیل در رشته آمار و سنجش آموزشی دارند میخواهند درباره شهریه رشته آمار و سنجش آموزشی دانشگاه آزاد بدانند. هدف اصلی و رشته آمار و سنجش آموزشی تربیت کارشناسان متخصص برای تهیه آزمون های گوناگون و تجزیه و تحلیل و تفسیر این آزمون ها در سازمانها و ادارات آموزشی و استخدامی است...
۱۳۹۷/۸/۲۰

آزمون سامفا | آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی 98

آزمون سامامفا مخفف آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی می باشد. این آزمون از آن دسته از آزمون هایی است که برای سنجش مهارت زبان فارسی همانند آزمون های تافل و آیلتس برای زبان انگلیسی و آزمون زبان دلف برای زبان فرانسه و ... می باشد که برای آن دسته از دانشجویان خارجی می باشد که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های ایرانی را دارند. پیش از این هیچ آزمون مدونی برای میزان سنجش زبان فارسی این افراد وجود نداشته است...
۱۳۹۷/۱۲/۱۲

پیگیری خرید کارت اعتباری سازمان سنجش

در این مقاله تصمیم گرفتیم در رابطه با پیگیری خرید کارت اعتباری سازمان سنجش توضیحاتی را ارئه نماییم تا داوطلبینی که دچار مشکل شده اند ، نحوه بازیابی رمز کارت اعتباری سازمان سنجش را در اختیار این افراد قرار دهیم...
۱۳۹۸/۱/۲۰

شرایط ثبت نام ازمون های ازمایشی سنجش 98

شركت تعاوني خدمات آموزشي كاركنان سازمان سنجش آموزش كشور، به‌عنوان مجموعه‌اي كه بصورت تخصصي ارائه دهنده خدمات آموزشي و كمك آموزشي به داوطلبان آزمون سراسري دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كشور است، در سال تحصيلي 98-97 نيز همانند سال‌هاي گذشته، مجموعه آزمون‌هاي آزمايشي سنجش پیش را براي استفاده داوطلبان فارغ‌التحصيل پيش دانشگاهي و كليه افرادي كه خود را براي شركت در آزمون سراسري سال 1398 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي آماده مي‌نمايند، طرح‌ريزي نموده است.
۱۳۹۸/۱/۲۲

هزینه ثبت نام ازمون های ازمایشی سازمان سنجش 98

شركت تعاوني خدمات آموزشي كاركنان سازمان سنجش آموزش كشور، به‌عنوان مجموعه‌اي كه بصورت تخصصي ارائه دهنده خدمات آموزشي و كمك آموزشي به داوطلبان آزمون سراسري دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كشور است، در سال تحصيلي 98-97 نيز همانند سال‌هاي گذشته، مجموعه آزمون‌هاي آزمايشي سنجش پيش را براي استفاده داوطلبان فارغ‌التحصيل پيش دانشگاهي و كليه افرادي كه خود را براي شركت در آزمون سراسري سال 1398 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي آماده مي‌نمايند، طرح‌ريزي نموده است. در این مطلب نکاتی در مورد شرایط ثبت نام و هزینه شرکت در این ازمون را اورده ایم.
۱۳۹۸/۱/۲۲

کارت ورود به جلسه ازمون های ازمایشی سنجش 98

شركت تعاوني خدمات آموزشي كاركنان سازمان سنجش آموزش كشور، به‌عنوان مجموعه‌اي كه بصورت تخصصي ارائه دهنده خدمات آموزشي و كمك آموزشي به داوطلبان آزمون سراسري دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كشور است، در سال تحصيلي 98-97 نيز همانند سال‌هاي گذشته، مجموعه آزمون‌هاي آزمايشي سنجش پيش را براي استفاده داوطلبان فارغ‌التحصيل پيش دانشگاهي و كليه افرادي كه خود را براي شركت در آزمون سراسري سال 1398 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي آماده مي‌نمايند، طرح‌ريزي نموده است. در ادامه در مورد نحوه دريافت کارت ورود به جلسه ازمون هاي ازمايشي سنجش و همينطور نحوه ثبت نام ان مطالبي را متذکر شده ايم.
۱۳۹۸/۱/۲۵

زمانبندی ازمون های ازمایشی سازمان سنجش 98

در سال تحصيلي 98-97 نيز همانند سال‌هاي گذشته، مجموعه آزمون‌هاي آزمايشي سنجش پيش براي استفاده داوطلبان فارغ‌التحصيل پيش دانشگاهي و كليه افرادي كه خود را براي شركت در آزمون سراسري سال 1398 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي آماده مي‌نمايند، برگزار مي گردد. در ادامه در مورد نحوه دريافت کارت ورود به جلسه ازمون هاي ازمايشي سنجش و همينطور نحوه ثبت نام و زمانبندي ثبت نام و برگزاري اين ازمون ها مطالبي را اورده ايم.
۱۳۹۸/۱/۲۷

بودجه بندی ازمون های ازمایشی سنجش 98 - گروه ریاضی و فنی

در سال تحصيلي 98-97 نيز همانند سال‌هاي گذشته، مجموعه آزمون‌هاي آزمايشي سنجش پيش براي استفاده داوطلبان فارغ‌التحصيل پيش دانشگاهي و كليه افرادي كه خود را براي شركت در آزمون سراسري سال 1398 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي آماده مي‌نمايند، برگزار مي گردد. در ادامه در مورد نحوه دريافت کارت ورود به جلسه ازمون هاي ازمايشي سنجش و همينطور نحوه ثبت نام و زمانبندي برگزاري و بودجه بندی دروس اختصاصی رشته ی ریاضی اين ازمون ها مطالبي را اورده ايم.
۱۳۹۸/۱/۲۷

بودجه بندی ازمون های ازمایشی سنجش 98 - گروه علوم تجربی

در سال تحصيلي 98-97 نيز همانند سال‌هاي گذشته، مجموعه آزمون‌هاي آزمايشي سنجش پيش براي استفاده داوطلبان فارغ‌التحصيل پيش دانشگاهي و كليه افرادي كه خود را براي شركت در آزمون سراسري سال 1398 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي آماده مي‌نمايند، برگزار مي گردد. در ادامه در مورد نحوه دريافت کارت ورود به جلسه ازمون هاي ازمايشي سنجش و همينطور نحوه ثبت نام و زمانبندي برگزاري و بودجه بندی دروس اختصاصی رشته ی تجربی اين ازمون ها مطالبي را اورده ايم.
۱۳۹۸/۱/۲۸

بودجه بندی ازمون های ازمایشی سنجش 98 - گروه علوم انسانی

در سال تحصيلي 98-97 نيز همانند سال‌هاي گذشته، مجموعه آزمون‌هاي آزمايشي سنجش پيش براي استفاده داوطلبان فارغ‌التحصيل پيش دانشگاهي و كليه افرادي كه خود را براي شركت در آزمون سراسري سال 1398 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي آماده مي‌نمايند، برگزار مي گردد. در ادامه در مورد نحوه دريافت کارت ورود به جلسه ازمون هاي ازمايشي سنجش و همينطور نحوه ثبت نام و زمانبندي برگزاري و بودجه بندی دروس اختصاصی رشته ی انسانی اين ازمون ها مطالبي را اورده ايم.
۱۳۹۸/۱/۳۱

بودجه بندی ازمون های ازمایشی سنجش 98 - همه ی گروه های ازمایشی

در سال تحصیلی 98-97 نیز همانند سال‌های گذشته، مجموعه آزمون‌های آزمایشی سنجش پیش برای استفاده داوطلبان فارغ‌التحصیل پیش دانشگاهی و كلیه افرادی كه خود را برای شركت در آزمون سراسری سال 1398 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی آماده می‌نمایند، برگزار می گردد. در ادامه در مورد نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ازمون های ازمایشی سنجش و همینطور نحوه ثبت نام و زمانبندی برگزاری و بودجه بندی همه رشته های تحصیلی این ازمون ها مطالبی را اورده ایم.


انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه