تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

زمان برگزاری سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98


تاریخ :    ۱۳۹۸/۵/۱۵     بازدید :    ۲۳۰۳
همانطور که می دانید امسال ورود به مدارس تیزهوشان برای پایه هفتم کاملاً تغییر کرد. دیگر برای پایه ششم ابتدایی آزمونی به عنوان آزمون تیزهوشان برگزار نخواهد شد و بنا به جدیدترین اطلاعیه ای که دریافت کرده ایم برای ورود به مدارس تیزهوشان در پایه هفتم دانش آموزان می بایست ابتدا برای ثبت نام به سایت ثبت نام تیزهوشان azmoon.medu.ir مراجعه کرده و پس از وارد کردن کد ملی دانش آموز و رمز همگام وارد مرحله بعدی شده و سپس با انتخاب به دانش آموز وارد مرحله ثبت نام شوید. توجه داشته باشید که اتمام ثبت نام حتما باید کد رهگیری دریافت کنید.

آن دسته از والدینی که رمز همگام ندارند می توانند به مدیر مدرسه مراجعه کنند و یا جهت دریافت راهنمایی بیشتر با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس بگیرند. شماره تلفن های مرکز در انتهای مطلب مشخص شده است

تاریخ برگزاری سنجش هوش تیزهوشان 98


پس از آنکه در زمان مقرر وارد سایت تیزهوشان شدید و ثبت نام را انجام دادید . می بایست منتظر زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان بمانید. زمان برگزاری سنجش هوش تیزهوشان در 30 خرداد ماه می باشد داوطلبان و والدین عزیز توصیه می‌کنیم قبل از هر کاری ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام سنجش هوش تیزهوشان 98 را دانلود کرده و به صورت کامل مطالعه کنید تا تمامی ابهامات برای شما برطرف شود اما جهت نحوه برگزاری این سنجش میتوانید با مشاورین مجرب در این زمینه صحبت کنید تا اگر دچار استرس و نگرانی شدید و یا سوالاتی برای شما در این زمینه پیش آمد در جهت رفع مشکلات شما را راهنمایی کنیم.

جزییات جدیدی از سنجش ورودی سمپاد هفتم 98

شروع سنجش: راس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 98/3/30 (یکساعت قبل از شروع ،داوطلب در حوزه باشد).
برای هر داوطلب یک پاسخبرگ و دو دفترچه توزیع میشود.
دفترچه شماره یک: 60 سوال و مدت پاسخگویی 60 دقیقه.
 دفترچه شماره دو :  40 سوال و مدت پاسخگویی 20 دقیقه.
آزمون نمره منفی دارد.(به میزان یک سوم)
پایان سنجش:ساعت 10:20 صبح
خروج داوطلبین از حوزه امتحانی:  ساعت 10:30 صبح

سخنی با والدین در رابطه با مدارس تیزهوشان و شاهد


والدین عزیز توجه داشته باشید که به هیچ عنوان تمام تمرکز خود را برای سنجش هوش نذاشته و از سایر مدارس غافل نشوید زیرا اگر فرزند شما در آزمون تیزهوشان و یا همان سنجش هوش تیزهوشان پذیرفته نشود شما فرصت ثبت نام در مدارس خوب را از دست میدهید.

توصیه اکید به والدین داریم در همین راستا که فرزند خود را در آزمون تیزهوشان ثبت نام می کنند پیگیری ثبت نام در مدارس شاهد نیز باشند زیرا ثبت نام مدارس شاهد از تاریخ یکم تیر ماه تا چهاردهم تیر ماه برای پایه هفتم انجام می شود و علاوه بر خانواده جانباز و شهدا برای امتیازات علمی و حتی سهمیه های عادی نیز ثبت نام وجود دارد پس از ثبت نام در مدارس شاهد نیز غافل نشوید.

همچنین اگر به دنبال ثبت نام در مدارس غیر انتفاعی هستید باید بدانید که زمان ثبت نام در آزمون های مدارس خاص رو به اتمام است پس حتما این مسئله را پیگیری کنید. همچنین اگر تمایل به دریافت لیست مدارس برتر منطقه خود را داشتید یا می‌خواستید از لیست شهریه مدارس تیزهوشان و یا شهریه مدارس شاهد و یا شهریه مدرسه غیر انتفاعی مطلع شوید می‌توانید شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

هدف از طرح این مقاله راهنمایی والدین و دانش آموزانی هست که به علت تغییر حالت در آزمون تیزهوشان دچار سرگردانی شده و نمی دانند دقیقاً باید چه کاری انجام دهند اگر سوالات بیشتری در این زمینه داشتید میتوانید سایر مقاله های سایت را مطالعه نمایید مانند:
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 1 و 9
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه