تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

سایت تیزهوشان ششم ابتدایی و نهم www.sampad.tedu.ir


تاریخ :    ۱۳۹۸/۵/۱۹    
ایت سمپاد ، آیا میدانید آزمونی که مدارس تیزهوشان برگزار میکند جهت استعداد یابی دانش آموزان است؟
مدارس تیزهوشان جهت شناسایی دانش آموزان باهوش و با استعداد آزمونی با عنوان آزمون مدارس استعداد درخشان برگزار میکند. 
آزمون تیزهوشان در پایه نهم به دهم به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار میشود.
. در سایت تیزهوشان (سمپاد) می خواهیم زمان ثبت نام تیزهوشان و شرایط شرکت در این آزمون و نحوه کار با سایت تیزهوشان برای شما عزیزان شرح دهیم

توجه توجه : نتایج تیزهوشان نهم به دهم اعلام شد

اطلاعیه 16 تیر : به گفته رئیس سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان سال گذشته جهت ورود به دوره اول متوسطه پذیرفته نشده اند ، می توانند در آزمون تکمیل ظرفت پایه هشتم سال تحصیلی 98 - 99 شرکت نمایند .
فاطمه مهاجرانی در خصوص زمان برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم تیزهوشان 98 - 99 گفت : آزمون تکمیل ظرفیت پایه هشتم مدارس استعداد‌ های درخشان در روز ۱۸ مرداد برگزار خواهد شد .
وی افزود : این آزمون شامل مواد درسی ریاضی ، ادبیات فارسی ، علوم تجربی ، قرآن و پیام‌ های آسمانی و استعداد تحلیلی خواهد بود .
مهاجرانی تأکید کرد : اطلاعات تکمیلی در مورد زمان و نحوه ثبت نام بزودی اعلام خواهد شد .

پایه ششم : اردیبهشت 98 : بنا بر جدید ترین اطلاعیه جدید سایت تیزهوشان ثبت نام پایه هفتم سمپاداز امروز 16اردیبهشت ماه آغاز شد.
دستورالعمل ثبت نام و آزمون ورودی این پایه تحصیلی مدارس سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان) به زودی به ادارات کل استان ها و مدارس ارسال می شود،
مهاجرانی گفت: امسال صرفا آزمون ورود به پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان برگزار می شود و مدارس نمونه دولتی اجازه برگزاری آزمون برای این پایه تحصیلی را ندارند و دانش آموزان همانند مدارس دولتی ثبت نام می شوند. زمان دقیق ثبت نام تیزهوشان هفتم در همین مقاله و کانال تلگرام تیزهوشان اعلام میشود.

پایه نهم : اطلاعیه 21 خرداد سایت تیزهوشان : به اطلاع تمامی ثبت‌نام شدگان آزمون ورودي پايه دهم مدارس استعدادهاي درخشان و نمونه دولتي در سال تحصيلي 99-1398 می‌رساند: ويرايش، پرداخت وجه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه اين آزمون  از روز سهشنبه  مورخ 98/3/21  ازطریق سامانه امكان پذير مي باشد.

تمامي داوطلبانی که در مهلت مقرر، ثبت‌نام اوليه خود را انجام داده اند می­توانند جهت دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، مذكور مراحل زير را انجام دهند:
مرحلة اول: در صورت تمايل، قبل از پرداخت مبلغ ثبت­ نام، نسبت به ويرايش اولويت‌هاي انتخابي خود در سایت تیزهوشان اقدام نمايند.
مرحلة دوم : نسبت به پرداخت الکترونیکی وجه ثبت­نام از طريق سامانه اقدام  و فرايند ثبت نام خود را تكميل نمايند.
مرحلة سوم :پس از تكميل فرايند فوق، نسبت به دريافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمايند و از نشانی حوزه امتحانی و زمان آزمون مطلع شوند.
شرط لازم جهت ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن کارت عکس‌دار می‌باشد.
درصورتی که کارت ورود به جلسه آزمون، فاقد عکس بوده یا به اشتباه، عکس دیگری آپلود شده است، ضمن به همراه داشتن یک قطعه عکس پرسنلی، جهت الصاق و تایید آن به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه نمایید.

جهت اطلاع از شهریه مدارس تیزهوشان کلیک کنید

پایه نهم : بر اساس مفادّ این دستورالعمل، ثبت‌نام داوطلبان آزمون ورودی  پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی، از روز دوشنبه مورّخ 1398/01/19 تا روز دوشنبه مورّخ 1398/01/26 از طریق پایگاه اینترنتی ثبت‌نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام خواهد شد. مطابق اعلام مرکز ملّی پرورش استعداهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان، آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌های استعدادهای درخشان و نمونه دولتی راس ساعت 9:00 صبح روز جمعه 1398/03/31 در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد.


سایت تیزهوشان ششم و نهمسایت تیزهوشان

دانش آموزان عزیز درصورتی که قادر به  ثبت نام و دریافت نتایج تیزهوشان 98 نشدید کافیست
با تلفن ثابت با شماره 9099071611
و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.
 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

 

سایت سمپاد 98

همانطور که گفتیم مدارس تیزهوشان در پایه نهم به دهم آزمون تیزهوشان برگزار می کند. این آزمون به صورت هماهنگ در تمامی کشور برگزار می شود در این مقاله می خواهیم زمان ثبت نام تیزهوشان همچنین شرایط شرکت در این آزمون  در سایت سمپاد برای شما عزیزان دهیم.
آزمون تیزهوشان نهم در فروردین ثبت نام انجام داد برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان ابتدا وارد سایت سمپاد شده پس از وارد کردن اطلاعات اولیه یعنی همان اطلاعات دانش آموزی ثبت نام خود را انجام دهید. البته به این نکته توجه داشته باشیم که دانش آموزان پایه ششم آزمونی به شکل گذشته برگزار نخواهد شد و دانش آموزان پایه نهم باید در قسمت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم اطلاعات خود را ثبت نمایند. پس از انجام ثبت نام اولیه سامانه کدرهگیری در اختیار شما قرار میدهد را  نزد خود نگه دارید.نحوه ثبت نام در سایت تیزهوشان(سمپاد) 98

برای پایه نهم که همانند سالهای گذشته یک آزمون برگزار شده و ثبت نام انجام میشود. که در سال 98 ثبت نام 19 فروردین تا 26 ام انجام شد. شرایط کلی لازم برای ثبت نام در این پایه معدل سالانه پایه هشتم بالای 19 و اینکه دانش آموز باید در حاص تحصیل در پایه نهم باشد ...شرایط عمومی ثبت نام نیز در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان قید شده است.سوالات این آزمون از دروس پایه هشتم و نهم طرح شده است. این آزمون شامل 90 سوال که مدت زمان پاسخگویی به آن 120 دقیقه میباشد. داوطلبان و والدینی که تمایل دارند نحوه پذیرش در آزمون تیزهوشان و لیست کتابهای مفید برای قبولی در این آزمون را دریافت کنند. میتوانند عضو کانال تلگرام صدای مشاور شوند و یا با مشاوران صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

مشکل اساسی بر سر ثبت نام تیزهوشان ششم است. که امسال بسیار متفاوت شده است.
ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم بر اساس سنجش هوش شده است و دیگر سوالاتی در زمینه مدارس و دروس مدرسه نیست. یعنی دانش آموزان بر اساس هوش سنجیده میشوند.
شرایط ثبت نام تیزهوشان در سایت تیزهوشان
قبولی تضمینی در آزمون تیزهوشان 

 


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 2 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت