تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

نحوه ارسال مقاله به مجله به زراعی کشاورزی دانشگاه تهران


تاریخ :    ۱۳۹۴/۶/۱۴     بازدید :    ۳۵۵۰

 نحوه ارسال مقاله به مجله به زراعی کشاورزی دانشگاه تهران

 سامانه صدای مشاور تحصیلی

مشاور دهنده تخصصي

برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتي ايام تعطيل

  نحوه ارسال مقاله به مجله به زراعی کشاورزی دانشگاه تهران

 نکات مهم:

  1 – ثبت نام کاربر: در سمت راست صفحه روی گزینه "ثبت نام نویسنده" کلیک کنید. برای اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی (استاد، دانشیار، استادیار و مربی)، در زمان تکمیل مشخصات، رتبه عملی نویسندگان درج گردد (عضو هیأت علمی کافی نیست). پس از تکمیل اطلاعات و دریافت شناسه کاربری و کلمه عبور، می توانید مقاله را ارسال نمایید. لازم به ذکر است با یک بار ثبت نام در پایگاه نشریات، نویسنده می تواند برای تمامی نشریات موجود در پایگاه نشریات الکترونیکی دانشگاه تهران مقاله ارسال کند و این بدان معناست که یک بار عضویت در سامانه برای هر کاربر اکتفا می کند.اعضای هیات علمی (دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی) پس از ورود به سامانه در بخش "تنظیمات" و درج اطلاعات شخصی، در صورتی که تمایلی به داوری ندارند، حتما گزینه مربوطه را انتخاب کنند و در صورتی که مایل به داوری هستند، گزینه "تمایل به داوری دارم" را انتخاب کنند.

2 – شناسه کاربری و کلمه عبور: جهت ارسال مقاله، شناسه کاربری و کلمه عبور مورد نیاز می باشد، لذا در حفظ ایمیل ارسالی سامانه کوشا باشد. شناسه کاربری ایمیل نویسنده می باشد. چنانچه کلمه عبور را فراموش کرده اید، روی گزینه "ارسال مقاله/ ورود اعضا" در سمت راست صفحه کلیک کنید. سپس گزینه "نمی توانم وارد سامانه شوم" را انتخاب کنید. ایمیل را تایپ کرده و گزینه "تغییر کلمه عبور" را انتخاب کنید. ایمیلی جهت فعال سازی از طرف سیستم ارسال می گردد. پس از کلیک بر روی لینک فعال سازی، کلمه عبور جدید به پست الکترونیک شما ارسال خواهد شد. کاربر پس از ورود به کارتابل خود می تواند در بخش "تنظیمات" در بالای صفحه رمز عبور را به رمز مورد نظر خود تغییر دهد.

 

3 – نحوه بارگذاری مقاله در سامانه: جهت ارسال مقاله روی گزینه "ارسال مقاله/ ورود اعضا" کلیک کنید و پس از ورود به سامانه، مقاله را به صورت یک فایل (Word2003 و یا Word2007) به عنوان {متن اصلی مقاله}و فرم تعهد تکمیل شده را به عنوان {متن ضمیمه} (در مجموع 2 فایل) بارگذاری نمایید. از بارگذاری شکل ها و جدول ها، نامه به سردبیر و یا بارگذاری فایل Pdf به صورت فایل های جداگانه خودداری فرمایید. لازم به ذکر است سیستم در حال حاضر فایل Word2010 را نمی پذیرد. همچنین سیستم به طور خودکار فایل Word ارسالی را به فایل Pdf تبدیل می نماید. پس فایل را تنها به فرمت Word بارگذاری فرمایید. نام فایل اصلی عنوان انگلیسی مقاله باشد و نام و مشخصات نویسنده و یا نشریه در عنوان فایل و متن مقاله تایپ نشود. چنانچه بارگذاری دقیق و کامل انجام شود، مقاله در قسمت "مقالات در دست بررسی" (در سمت راست صفحه کاربر) قرار خواهد گرفت. در غیر این صورت، مقاله در بخش "مقالات ناتمام" قرار می گیرد و قابل رویت در کارتابل کارشناس جهت بازبینی اولیه نخواهد بود. این بدان معناست که مقاله ای برای داوری ارسال نشده است.

 

در زمان ارسال مقاله، در انتخاب نام نشریه دقت فرمایید تا مقاله به اشتباه برای نشریه دیگری ارسال نشود.

 

 پیش از بارگذاری فایل دقت فرمایید: 

- دقیقاً یک فایل از نوع «متن اصلی مقاله» آپلود کنید.
- توجه کنید فایل مقاله، بدون ذکر نام و آدرس نویسندگان الصاق شود.
- لطفاً فقط فایل‌هایی که نام انگلیسی دارند را آپلود کنید. فایل‌هایی که نام آن‌ها فارسی باشد، داوری و پذیرفته نخواهند شد.
- فایل از نوع «متن ضمیمه» به داور یا داوران نمایش داده نخواهد شد.

 

نکته مهم: کاربرانی که برایشان نقش داور در سامانه تعریف شده است، پس از ورود به سامانه {در بالای صفحه - سمت چپ}، می توانند نقش خود را به نقش "داور" تغییر دهند. 

 

4 - بازبینی اولیه یا جمع بندی کارشناس: مقاله پس از ارسال، ابتدا برای کارشناس نشریه جهت بازبینی اولیه ارسال خواهد شد. تنظیم مقاله طبق فرمت موجود در سایت و همچنین مطالعه دقیق صفحه "راهنمای نویسنده" جهت رفع اشکالات احتمالی، به عهده نویسنده مسئول مکاتبات است و تذکر نکته به نکته موارد خواسته شده توسط کارشناس برای تمامی مقالات ارسالی امری غیرممکن است. به دلیل بارها مشاهده موارد مشابه، بابت عدم همکاری برخی نویسندگان، مقاله مدتها در مرحله بازبینی اولیه می ماند. لذا خواهشمند است حتما پیش از ارسال مقاله، فایل راهنمای تهیه مقاله موجود در سایت را دقیق مطالعه نموده و موارد ذکر شده در صفحه "راهنمای نویسنده" را کامل رعایت نمایید. دانلود یکی از مقالات به چاپ رسیده در سایت می تواند جهت الگو به نویسنده کمک کند، با این تفاوت که در مقاله ارسالی جهت داوری، نام و مشخصات نویسندگان و همچنین بخش تشکر و قدردانی حذف شود. به غیر از موارد ذکر شده، تمامی موارد مشابه می باشد. 

مقاله پس از تایید کارشناس نشریه در بازبینی اولیه در وضعیت {در حال داوری} قرار می گیرد. در صورت تایید سردبیر، به کارتابل یکی از دبیران ارسال می گردد و سپس برای داوران تعیین شده ارسال خواهد شد.

  

نکته بسیار مهم: مقاله تنها یک بار با یک کد رهگیری مشخص برای نشریه ارسال گردد، لذا از نویسنده مسئول مکاتبات خواهشمند است پس از دریافت نظرات داوران جهت بارگذاری مجدد مقاله تصحیح شده، به هیچ وجه مقاله را به عنوان یک مقاله جدید با کد رهگیری مجزا ارسال نکنند زیرا سوابق با کد رهگیری اصلی قابل دسترسی است و مقاله جدید مجدد در مرحله داوری قرار خواهد گرفت. همچنین از ارسال فایل مقاله از طریق ایمیل به کارشناس و یا سردبیر خودداری گردد.

 

5 – نحوه پی گیری مقاله: جهت پی گیری مقاله روی گزینه {تاریخچه} در بخش عملیات - جعبه مقالات - کلیک کنید و از مراحل مختلف پرونده مطلع شوید. مقاله پس از بازبینی اولیه و تأیید کارشناس، برای سردبیر نشریه ارسال خواهد شد. سپس برای یکی از دبیران جهت تایید و تعیین داور ارسال می گردد. تمامی مراحل از طریق گزینه {تاریخچه} در بخش عملیات قابل رویت می باشد.

 

پس از گذشت یک و نیم ماه از تایید کارشناس و پذیرش اولیه مقاله، چنانچه مقاله در وضعیت {در حال داوری} قرار داشت و پاسخی دریافت نشد، ایمیل پی گیری برای کارشناس ارسال نمایید:

abujournal@ut.ac.ir

 

  در صورتی که نویسنده از تخصیص عنوان مقاله در این نشریه اطمینان ندارد، حتما قبل از ارسال مقاله، عنوان مقاله را به سردبیر نشریه ایمیل نماید و پس از تایید سردبیر، نسبت به ارسال مقاله اقدام نمایند:

kvahdati@ut.ac.ir

 

مجلات پردیس به صورت دوفصلنامه در سال، در بهار و پاییز منتشر می‌گردد.

 

  یادداشت علمی و یا مقاله کوتاه پذیرفته نمی شود.

 

  از نویسنده(گان) هزینه ای جهت داوری و یا چاپ مقاله دریافت نمی گردد.

 

       

  اشکالات متداول در مقالات ارسالی:

نام فایل نهایی مقاله (Word)، به اشتباه نام نویسندگان و یا مشخصات آنها است. نام فایل نهایی عنوان انگلیسی مقاله باشد.

نویسنده از راهنمای تهیه مقالات قدیم استفاده می کنند که قابل قبول نیست. راهنمای تهیه مقاله به همراه فایل تعهد در سایت قابل دسترسی می باشد.

فایل های ارسالی بیش از 2 فایل است و چند بار به صورت Word و Pdf بارگذاری می گردد که در این صورت قابل پذیرش نیست. یک فایل اصلی نهایی (متن مقاله) از نوع فایل نهایی و فرم تعهد تکمیل شده به عنوان فایل ضمیمه بارگذاری شود.

نویسنده به اشتباه مقاله را چند بار بارگذاری می کند و یک مقاله با کدهای رهگیری متفاوت در سایت قابل دسترسی است که قابل قبول نیست. تنها یک بار باید مقاله را بارگذاری کنند. در صورت بروز اشتباه، برای کلیه مقالات موجود باید اعلام انصراف کنند. تنها یک مقاله (با یک کد رهگیری مشخص) برای کارشناس ارسال گردد.

اشکال و فرمول ها ناواضح است و یا جداول طبق فرمت تهیه نشده اند. اشکال و جدول های مقاله باید طبق فرمت نشریه واضح باشد تا در نسخه چاپی و همچنین انتشار الکترونیکی (فرمت Pdf) قابل مشاهده و واضح باشد.

در متن مقاله در اکثر موارد، نحوه رفرنس دهی طبق راهنمای تهیه مقاله نیست. دانلود یکی از مقالات منتشر شده موجود در سایت می تواند به عنوان الگو مفید باشد.

  در موقع ارسال مقاله، نام نشریه اشتباه انتخاب می شود و مقاله به اشتباه برای نشریه دیگری ارسال می گردد، لذا خواهشمند است به عنوان نشریه مورد نظر خود توجه فرمایید.

کلمات کلیدی انگلیسی معادل دقیق کلمات کلیدی فارسی باشد و به ترتیب حرف الفبا در زیر چکیده درج گردد. کلمات کلیدی حداقل 5 عدد باشد. کلمات کلیدی فارسی از الف تا ی و کلمات کلیدی انگلیسی از A تا Z تایپ شود.

    


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 9
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه