تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

حمایت از دانشجویان مستعد و نیازمند برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد


تاریخ :    ۱۳۹۷/۱/۱۷     بازدید :    ۴۳۹

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سیاست رئیس دانشگاه حمایت از دانشجویان مستعد و کم برخوردار برای ادامه تحصیل است.

 دکتر علیرضا منادی معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه تعامل میان دانشگاه آزاد اسلامی و مجلس شورای اسلامی منجر به رضایتمندی مردم شده و اعتماد به این دانشگاه را بیشتر می‌کند، گفت: معاونت امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی بیشترین حجم مراجعه کننده در بین معاونت‌ها و اداره کل‌های سازمان مرکزی را دارد و بیشترین پاسخ مثبت را به درخواست‌ها و تقاضاها می‌دهد.

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: این معاونت، ارتباطات تنگانگی با معاونت‌های «فرهنگی و دانشجویی»، «آموزشی و تحصیلات تکمیلی»، «پژوهشی»، «توسعه مدیریت و منابع» و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور دارد و همه تلاش ما بر این است که بتوانیم پاسخگوی مطالبات مردم که از طریق وکلای آنان در مجلس به ما ارجاع می شود، باشیم.

منادی با بیان اینکه آینده آموزش عالی در کشورهای جهان به سمت آموزش عالی خصوصی در حرکت است، اظهار داشت: در آینده دولت‌ها بودجه و تصدی‌گری خود را در آموزش عالی کاهش خواهند داد و دانشگاه‌ها به بخش خصوصی واگذار می شود. اکنون 67 میلیون دانشجو در کشورهای مختلف جهان در حال تحصیل هستند و پیش‌بینی می شود در 10 سال آینده این عدد به 660 میلیون دانشجو برسد و حدود 10 درصد مردم جهان درگیر آموزش عالی خواهند بود، بنابراین دانشگاه آزاد اسلامی آینده بسیار روشنی در پیش رو دارد.

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه در حوزه درآمدهای غیرشهریه‌ای فعالیت‌های خوبی را آغاز کرده است، خاطرنشان کرد: براساس تفاهم‌نامه همکاری که اخیرا بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان ملی استاندارد ایران منعقد شده، همه آزمایشگاه‌های مجهز دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان آزمایشگاه همکار استاندارد فعالیت خواهند کرد که این موضوع گامی در جهت درآمدزایی غیرشهریه‌ای برای دانشگاه خواهد بود.

وی تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با 20 میلیون متر مربع فضای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی، بیش از یک میلیون و 500 هزار دانشجو، بزرگترین مجموعه آموزش عالی در جهان محسوب می شود که مولود انقلاب اسلامی است. این دانشگاه حدود نیمی از آموزش عالی کشور و 40 درصد آموزش پزشکی کشور با 100 هزار عضو هیئت علمی و کارمند را عهده دار است.

به گفته منادی، دانشگاه آزاد اسلامی با فعالیت خود در حوزه‌های مختلف فناوری، پزشکی، آزمایشگاه ها و پردیس‌های علوم و تحقیقات به جایگاه ویژه‌ای در کشور و منطقه دست یافته و تلاش دارد با حمایت از نخبگان، افزایش بودجه پژوهشی و فعالیت‌های دانش بنیان جایگاه خود را ارتقا بخشد.

حمایت از دانشجویان مستعد و کم برخوردار برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد


معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تسهیلات این دانشگاه برای تحصیل آسان جوانان در دانشگاه آزاد، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی در هیچ دوره‌ای مانند این دوره تخفیف دانشجویی نداشته و سیاست رئیس این دانشگاه حمایت از دانشجویان مستعد و کم برخوردار برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد است.

منادی گفت: دکتر فرهاد رهبر به منظور تحقق اصل عدالت‌محوری و ایجاد فرصت‌های برابر برای رشد و شکوفایی علمی و فرهنگی برای همه دانشجویان به ویژه دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی با صدور بخشنامه ای ابلاغ کرد که همه دانشجویان تحت پوشش این سازمان در تمام مقاطع تحصیلی از 20 درصد تخفیف شهریه تحصیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 و نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 برخوردار خواهند شد.

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک سازمان غیردولتی و غیرخصوصی دارای سرمایه عظیم انسانی است و همه امکانات و مالکیت آن متعلق به مردم است. این دانشگاه در هیچ یک از قالب های دولتی، خصوصی و تعاونی جا نمی‌گیرد و تنها مجموعه بزرگ غیرخصوصی و غیردولتی در کشور محسوب می‌شود.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 5
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه