تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

چگونگی و شرایط و زمان ثبت نام برای کنکور سراسری 99


تاریخ :    ۱۳۹۸/۱۰/۲۵     بازدید :    ۱۲۳۷۴

زمان ثبت نام برای کنکور سراسری 99 : اما قبل از هر چیزی جهت موفقیت درکنکور،داوطلبان عزیز کنکور 99 باید آرامش داشته باشند. یکی از عوامل کاهش استرس اطلاع دقیق از اطلاعیه های جدید در کنکور سراسری میباشد. مطالبی چون، زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 ، زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 ، زمان برگزاری کنکور سراسری  ، و زمان هایی امثال آن.... حال جهت اطلاع از زمان های دقیق مقاله زیر را مطالعه کنید.دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری


زمان ثبت نام در کنکور 99


زمان ثبت نام کنکور 99 از 16 بهمن ماه شروع شده تا 24 بهمن ادامه خواهد داشت . کلیه داوطلبان واجد شرایط ثبت نام کنکور ۹۹ می توانند در این بازه با مراجعه به سایت این سازمان به آدرس sanjesh.org برای ثبت نام اقدام نمایند . شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 99


ثبت نام در کنکور سراسری 99 به صورت اینترنتی میباشد و داوطلبان عزیزمان قبل از هرگونه اقدامی به ثبت نام و ورود به سایت باید یک سری مدارک و اطلاعات همراه خود داشته باشند.از جمله مدارک و اطلاعات : خرید کارت اعتباری مورد نیاز ، کد سوابق دیپلم ، کد سوابق تحصیلی پیش دانشکاهی میباشد.

کارت اعتباری : برای دانشگاه های روزانه و شبانه و برای دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی باید یک کارت جداگانه خریداری شود .

برای ثبت نام در کنکور دانشگاه آزاد 99 نیازی به خرید کارت اعتباری نیست.

پس از تکمیل مدارک به سایت مراجعه کرده و اطلاعات لازم را تکمیل میکنیم و در پایان سیستم یک کد رهگیری ارائه میدهد.(توجه داشته باشید کد رهگیری را تا پایان پذیرش و ثبتنام در دانشگاه نزد خود نگه دارید.)

در هر گروه آزمایشی که هستید از سراسر کشور میتوانید مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور تماس بگیرید تا ثبت نام خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.


تأثیر معدل در کنکور 99

نظام قدیم :

سازمان سنجش در اطلاعیه ای در تاریخ 1398/08/6​ میزان تاثیر معدل در کنکور ۹۹ را اعلام کرد که مطابق این اطلاعیه میزان تاثیر سوابق تحصیلی برای دیپلمه های نظام قدیم كه ديپلم خود را از سال 1384 الی 1397 در یکی از رشته های رياضی و فيزيک ، علوم تجربی ، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که امتحانات يک يا چند درس آن ها به صورت نهايی ، سراسری و کشوری برگزار شده است اخذ نموده اند ، حداكثر 25 درصد با تاثیر مثبت اعمال می شود . همچنین میزان تاثیر سوابق مدرک پيش‌ دانشگاهی رياضی و فيزيک ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، علوم و معارف اسلامی و هنر كه مدرک دوره پيش‌ دانشگاهی خود را از سال تحصيلی 91 به بعد اخذ نموده اند و امتحانات يک يا چند درس آن ها به صورت نهايی ، سراسری و کشوری برگزار شده است ، میزان سوابق تحصيلی موجود دوره پيش ‌دانشگاهی ( پايه دوازدهم - سال آخر آموزش متوسطه نظام قديم ) به ميزان حداكثر 5 درصد به نسبت سوابق تحصيلی موجود داوطلب و به صورت تأثير مثبت در نمره‌ كل نهايی آنان لحاظ می شود.

نظام جدید:

آن دسته از داوطلبان نظام جدید ( 3-3-6 ) ، متقاضی کنکور سراسری ۹۹ ، که دیپلم خود را در یکی از رشته های رياضی و فيزيک ، علوم تجربی ، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی دریافت کرده اند و امتحانات دروس پايه دوازدهم آن­ ها به صورت نهایی ، سراسری و كشوری برگزار شده­ است ، سوابق تحصيلی موجود ديپلم ( پايه دوازدهم - سال سوم آموزش متوسطه نظام جديد 3-3-6 ) آن ها به ميزان حداكثر 30 درصد به نسبت سوابق تحصيلی موجود داوطلب و به صورت تأثير مثبت در نمره‌ كل نهايی آنان لحاظ می شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 2 و 9
 
   

سوالات کاربران
سلام میخواستم بدونم برای شرکت درکنکور سراسری تجربی با هرمعدلی میتونیم شرکت کنیم یا باید معدل حدنصاب داشته باشد باتشکر
سلام معدل برای ثبت نام مهم نیست اما برای قبولی تاثیر گذار است

printerنسخه قابل چاپ