تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

سایت مدارس نمونه دولتی www.nemoone.tedu.ir


تاریخ :    ۱۳۹۸/۱۰/۳     بازدید :    ۳۳۴۷۶

معرفی سایت www.nemoone.tedu.ir

--------------------

جهت مشاوره تخصصی " سایت مدارس نمونه دولتی www.nemoone.tedu.irکافیست

تماس از تلفن ثابت بدون کد  9099071611

شماره ویژه استان تهران    9092301612 

و یا باموبایل همراه اول با شماره99225595  تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

..........................................................

دانلود نمونه سوالات پر تکرار تیزهوشان ششم ابتدایی و سوم راهنمایی

 دانلود نمونه سوالات احتمالی تیزهوشان ششم ابتدایی و سوم راهنمایی99

 

 .................

سايت سمپاد ارائه كننده خدمات زيادي به دانش آموزان ارائه مي كند

براي آگهي از اين خدمات مشاورين سامانه صداي مشاور تحصيلي پاسخگوي شما هستند

سمپاد همان تيز هوشان است.


آزمون نمونه دولتی همانگونه که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم به صورت همزمان برگزار خواهد شد. اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی و شروع ثبت نام هر واحد آموزشی ، ماکزیمم دو هفته پس از برگزاری آزمون ، با در نظر گرفتن سهمیه های معین شده برای هر واحد صورت خواهد پذیرفت.اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی  کاملا به صورت اینترنتی بوده و از سوی ادای آموزش و پرورش هر شهر اطلاع رسانی خواهد شد. در فهرست های اعلام شده ، اطلاعات هر دانش آموزی میبایستی به طور کامل اعلام شود. به طوری که شامل بر تمامی اطلاعات از قبیل نام و نام خانوادگی ، شماره داوطلب ، نام پدر ، شماره شناسنامه ، استان و شهر محل سکونت ، محل تحصیل ، نمرات خام هر ماده درسی به صورت تفکیک ، نمره آزمون ، معدل کل ، نمره تراز شده کل و سهمیه پذیرش دانش اموزان شاهد باشد. لازم به ذکر است در صورتی که لازم باشد علاوه بر فهرست اصلی قبول شدگان ، توسط ادارات کل آموزش و پرورش فهرست ذخیره نیز تهیه و اطلاع رسانی خواهد شد. در ضمن برای کلیه داوطلبانی که نتوانسته اند در آزمون نمرهه قبولی کسب نمایند، کارنامه مشتمل بر تعداد پاسخ های صحیح و غلط ، نمره کسب شده در هر ماده درسی، نمره تراز شده وی ، نمره تراز شده آخرین نفر پذیرفته شده در مدرسه مورد تقاضای او صادر خواهد شد و در دسترس ایشان قرار خواهد گرفت.در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکلی برای مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی دنش آموزان خود ، قادر خواهید بود از خدمات مشاور تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی استفاده نمایید. تمامی مشوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور آماده خدمات رسانی به شما خانواده های محترم میباشد.

 

ضوابط و شرایط پذیرش در آزمون نمونه دولتی 


ادارات کل آموزش پرورش هر استان موظفند که به متقاضیان  ثبت نام ، وضعیت مدارس که شامل مکان ، تعداد واحد های آموزشی نمونه دولتی در یک منطقه و رشته های قابل تحصیل در آن و ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی را در اختیار آنان قرار دهد. گزینش دانش آموزی پایه هفتم ابتدایی در آزمون نمونه دولتی بر مبنای نمره آزمون نمونه دولتی خواهد بود. گزینشش دانش آموزان پایه نهم در آزمون ورودی نمونه دولتی دبیرستان های دوره دوم متوسطه در رشته های نظری و یا هنرستان های فنی حرفه ای بر مبنای میانگین نمره آزمون ورودی و معدل کل پایه نهم به این معنا که 50% نمره آزمون ورودی و 500% معدل کل پایه نهم خواهد بود.


سهمیه روستایی در آزمون نمونه دولتی چیست؟

بر مبنا اساس نامه مدارس نمونه دولتی و براساس مصوبات و دستور العمل های اجرای ، ادارات کل آموزش پرورش های کل استان ها قادر خواهند بود که نسبت به اعمال سهمیه روستایی اقدام نمایند . بنابراین واضح است که میزان سهمیه پذیرش دانش آموزان روستایی با توجه به تعداد دانش آموزانی که سهمیه روستایی و موقعیت جغرافیایی استان در مدارس نمونه دولتی در مقطع دبیرستان یا هنرستان به آنها تعلق میگیرد، در اختیار اداره کل اموزش و پرورش استان خواهد بود . لازم به ذکر است دانش آموزان عشایری به علت اینکه کوچ میکنند، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون در هر منطقه ای در سطح استان خواهند بود.

توجه داشته باشید در صورتی که هرگونه ابهاماتی در زمینه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی  ، زمان و نحوه ثبت نام نمونه دولتی و یا هرگونه سوالی در زمینه مدارس نمونه دولتی برای شما عزیزان ایجاد شد میتوانید از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی سامانه صدای مشاور یاری بگیرید. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

شماره ویژه استان تهران۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ 

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 8
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ