تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد


تاریخ :    ۱۳۹۶/۵/۲۸     بازدید :    ۲۷۴۵۰
 جهت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور آزاد کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 96 حدود یک هفته پس از اینکه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 انتشار یافت و شروع انتخاب رشته 96 اعلام گردید، دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به انتشار دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 می نماید. که شامل دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 و دفترچه انتخاب رشته با کنکور دانشگاه آزاد 96 می باشد. داوطلبان گرامی قادر خواهند بود در صورت اینکه در زمینه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و شرایط ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 با هرگونه سوال یا ابهامی رو به رو شدند، بامشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور مشورت نمایند و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرند.جهت دانلود دفترچه انتخابب  رشته دانشگاه آزاد روی لینک زیر کلیک کنید.


رشته های با آزمون در دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد


همانگجونه که در مقاله انتخاب رشته دانشگاه آزاد گفته شد، عمدتا رشته های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد رشته های پزشکی و پیراپزشکی که شامل رشته های دندانپزشکی، پزشکی، پرستاری، داروسازی، مامایی، دامپزشکی، هوشبری، اتاق عمل، علوم تغذیه، علوم آزمایشگاهی، مهندسی بهداشت حرفه ای، مهندسی بهداشت محیط، بهداشت مبارزه با بیماری ها، بهداشت عمومی و بهداشت خانواده می باشد. لازم به ذکر است که بعضی از کد رشته محل هایی که در دانشگاه های معتبر و برتر دانشگاه های آزاد اسلامی ارائه می شوند نیز از طریق ثبت نام با آزمون دانشگاه آزاد انجام می پذیرد.رشته های بدون آزمون در دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

همانگونه که در مقاله انتخاب رشته دانشگاه آزاد گفته شد تقریبا 95% از رشته های ارائه شده در گروه های آزمایشی غیرپزشکی از قبیل انسانی، ریاضی، زبان و هنر بدون کنکور ارائه می شود. داوطلبان متقاضی در این رشته ها قادر خواهند بود در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 شرکت نمایند. برای اطلاع بیشتر از کد رشته محل های بدون کنکور دانشگاه آزاد قادر خواهید بود بهه مقاله لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 -97 مراجعه نمایید.


          


      


مشاوره تضمینی انتخاب رشته دانشگاه آزاد

تماس بگیرید

حضوری :48098-021

تلفنی : 9099071611


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 4
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)