تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

مشاوره و برنامه ریزی درسی تخصصی قبولی در داروسازی کنکور 97


تاریخ :    ۱۳۹۶/۹/۱۴     بازدید :    ۴۴۲

مشاوره و برنامه ریزی درسی تخصصی قبولی در داروسازی کنکور 97

 "سامانه مشاوره تلفنی کنکور و انتخاب رشته"

 مشاوره دهنده تخصصی قبولی در داروسازی کنکور 97

برای تماس با مشاورین ما کافیست  از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611 

و از موبایل همراه اول با شماره 99225595 تماس حاصل فرمایید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

 

مشاوره و برنامه ریزی درسی تخصصی قبولی در داروسازی کنکور 97

 

 

گاه ممكن است دچار وسوسه شويد كه كلاس درس وقتتان را تلف ميكند و حضور در مدرسه سبب كمبود وقت براي مطالعه آن دسته از كتابهاي درسي مي‌گردد كه براي شما در كنكور مهم است ولي اشتباه همين جا است كه با اين تصور از كلاس غيبت مي‌كنيد و يا با تأخير به كلاس مي‌رويد و از نكات مهمي كه ممكن است در جمع كلاس به ذهن خود و دوستانتان برسد غافل مي‌شويد مطمئن باشيد اكثر طراحان خود معلم بوده و هستند و سؤالات را بر اساس سؤالاتي كه ممكن است به ذهن شما خطور كند طراحي مي‌كنند.

نگرش و نظر دانش آموزان درباره مدرسه بر چگونگي مطالعه و درس خواندن و حتي رفتار او تاثير دارد بعضي از دانش آموزان به درس و كلاس نگرش منفي دارند و به اصطلاح به درس و كلاس و معلم مدرسه خوشبين نيستند طبيعي است كه اين گروه از دانش آموزان توجه زيادي به يادگيري و مطالعه نشان نميدهند و در نتيجه موفقيت هاي چنداني نيز كسب نمي كنند بدين ترتيب نگرش مثبت داشتن يا خوشبيني نسبت به مدرسه ميتواند باعث موفقيت در مدرسه و كنكور و يا امتحانات ورودي هر مؤسسه‌اي گردد.

اگر چه گاهي در اين كلاس ها درباره درسها اطلاعات كم و يا تكراري به دست مي آوريد ولي همين شما را بس است كه يك نكته كه ممكن است جزو سوالات كنكور باشد در آنجا پيدا كنيد . وقتي بطور منظم به كلاس ها ميرويد خبرها و اطلاعات ضروري و مفيد مربوط به درس و تكليف و امتحان را دريافت مي كنيد . يادداشت برداري هم يكي از نكات اساسي است كه به شما كمك مي كند تمركز كنيد و هر آنچه در كلاس مي گذرد از ذهنتان دور نگردد.

درس زیست شناسی در آزمون رشته تجربی به‌خاطر دارا بودن ضریب بالا در کنکور سراسری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است وبه‌خاطر تأثیر مهمی که این درس در کنکور دارد، معمولاً دانش آموزان این درس را خیلی خوب مطالعه می کنند.

در کنکور سراسری تعداد سوالات این درس 50ومدت پاسخگویی 36دقیقه است.

دراین درس 54تا56 درصد سوالات کنکور ازدروس پایه و 44تا46 درصد ازدروس پیش دانشگاهی است. زیست شناسی با ضریب 12 بالاترین ضریب را در میان دروس گروه آموزشی علوم تجربی دارا است و این نشان از اهمیت ویژه این درس در بین دانش آموزان این رشته می‌دهد.

شواهد نشان می‌دهند که فقط ۷ درصد از دانش آموزان تست‌های زیست شناسی را بالای۵۰ درصد می‌زنند. از دو جنبه می توان به این مشکل نگاه کرد؛ اول آن که دانش آموزان سواد کافی نداشته باشند. اما این دلیل چندان قابل استناد نیست.

برای رشته علوم تجربی دروس زیست‌شناسی و شیمی نسبت به سایر دروس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. درصد بالای این دروس برای موفقیت داوطلبین رشته علوم تجربی در کنکور بسیار مهم و اثر گذار است.

ضرایب دروس مختلف برای رشته های مختلف تجربی در جدول زیر آمده است:

دروس

زیر گروه ۱

زیر گروه ۲

زیر گروه ۳

زیر گروه ۴

زیر گروه ۵

زمین‌شناسی

صفر

۱

۴

۱

۱

زیست‌شناسی

۴

۴

۲

۲

۲

شیمی

۳

۳

۲

۲

۲

فیزیک

۲

۲

۲

۳

۲

ریاضیات

۲

۳

۳

۴

۳

  • از آنجا که دروس تخصصی نقش بالایی در قبولی فرد دارند، تمام اعداد بالا به شرح زیر در عدد ۳ ضرب می‌شوند:

زیست شناسی:

درس زیست شناسی با توجه به تخصصی بودن این درس دارای بالاترین ضریب(12) و شانس اول موفقیت داوطلب برای پذیرش در رشته‌های پزشکی و زیر مجموعه‌آن‌ها برای ورود به دانشگاه ها خواهد بود.

درصدی بین 50٪تا70٪ از درس زیست شناسی شانس بسیار خوبی برای پذیرش در رشته های پزشکی می‌باشد.

شیمی:

پس از زیست شناسی درس شیمی نیز دارای بالاترین ضریب در قبولی کنکور برای رشته تجربی می‌باشد.

برای اغلب رشته های زیرمجموعه پزشکی شیمی دارای ضریب برابر 12 و 9 می‌باشد. از آنجا که اغلب داوطلبین کنکور، دو درس ریاضی و فیزیک را درصد کمی می زنند ، زدن درصد بالای شیمی سکوی موفقیت آن‌ها در کنکور خواهد بود.

درصدی بین 50٪ تا 70٪ از شیمی امتیاز بسیار ارزشمندی را برای قبولی رشته های پزشکی به حساب داوطلب واریز خواهد کرد.

ریاضی:

درس ریاضی با ضریبی برابر 9 یا 6 سومین ضریب را برای قبولی در رشته‌های پزشکی خوهد داشت. زدن درصدی بین 30٪ تا 40٪ از ااین درس یک شانس خوبی برای ورود به رشته ‌های پزشکی می باشد.

فیزیک:

درس فیزیک با ضریبی برابر  6 چهارمین ضریب را برای قبولی در رشته‌های پزشکی خوهد داشت. زدن درصدی بین 50٪ تا 60٪ از ااین درس یک شانس خوبی برای ورود به رشته ‌های پزشکی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته

کلمات کلیدی : مشاوره و برنامه ریزی درسی تخصصی قبولی در داروسازی مشاوره و برنامه ریزی درسی برای قبولی در داروسازی مشاوره درسی برای قبولی در داروسازی مشاوره درسی برای قبولی برای رشته داروسازی قبولی تضمینی در رشته داروسازی کنکور 96 قبولی تضمینی در داروسازی کنکور 96 قبولی تضمینی در کنکور 96 قبولی تضمینی در کنکور قبولی تضمینی در کنکور داروسازی قبولی در رشته داروسازی قبولی در رشته داروسازی کنکور 96 مشاوره و برنامه ریزی کنکور مشاوره و برنامه ریزی کنکور 96 راهنمایی و مشاوره کنکور قبولی تضمینی در کنکور قبولی تضمینی در کنکور 96 مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی کنکور 96 مشاوره و راهنمایی برای قبولی در رشته داروسازی برنامه ریزی برای قبولی در رشته داروسازی کنکور 96 برای قبولی در داروسازی چگونه درس بخوانیم درصدهای لازم برای قبولی در رشته داروسازی درصدهای لازم برای قبولی در داروسازی رتبه ی لازم برای قبولی در رشته داروسازی رتبه ی لازم برای قبولی در داروسازی برای قبولی در رشته داروسازی چه دروسی را بخوانیم مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی قبولی در رشته داروسازی قبولی در رشته داروسازی کنکور 96 قبولی در داروسازی چگونه داروسازی قبول شویم چگونه در رشته داروسازی قبول شویم چگونه در رشته داروسازی کنکور 96 قبول شویم نحوه ی قبولی در رشته داروسازی نحوه ی قبولی در رشته داروسازی کنکور 96 راه های قبولی در رشته داروسازی راه های قبولی در داروسازی مشاوره برای قبولی در کنکور 96 مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی 96

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 1 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت