تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

تکمیل ظرفیت کنکوردانشگاه آزاد 96|زمان و نحوه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 96-97


تاریخ :    ۱۳۹۶/۳/۳۱     بازدید :    ۱۳۷۱

 

تکمیل ظرفیت کنکوردانشگاه  آزاد 96

زمان و نحوه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 96-97

 

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

مشاوره دهنده تخصصی

برای تماس با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071613 تماس بگیرید

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

جهت اطلاع از تکمیل ظرفیت کنکوردانشگاه  آزاد 96|زمان و نحوه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 96-97

از سراسر کشور

با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره 9099071613 تماس حاصل نمایید.

تکمیل ظرفیت چیست؟

وقتی تعداد ثبت نام در یک ورودی به حد نصاب نرسد ،سازمان سنجش برای کلیه داوطلبان برنامه ی ثبت نامی را برگزار میکند که آن مقداری از ظرفیت خالی یک دانشگاه وجود دارد پر شود.

این ثبت نام وپر شدن ظرفیت دانشگاه ها ر تکمیل ظرفیت می گویند.

 

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد96  

ثبت نام تکمیل ظرفیت معمولا در مهر ماه انجام می شود.کلیه داوطلبان برای شرکت در تکمیل ظرفیت باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و از طریق این سایت ثبت نام خودد را انجام دهند.

داوطلبان بریا اطلاعات بیشتر راجب تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با شکاره تلفن 9099071613 تماس بگیرید.

در ادامه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بعد از اعلام نتایج ، انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن فرصت مجددی است که در اختیار داوطلبان ثبت نام در رشته محل های با آزمون دانشگاه آزاد قرار می گیرد تا با ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در رشته محل هایی که ظرفیتشان تکمیل نشده است شانس خود را یک بار دیگر برای قبولی امتحان کنید. مبنای شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کارنامه کنکور سراسری شما در همان سال است. حال ما قصد داریم راهنمای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن در رشته تجربی را به شما معرفی کنیم.
چرا راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد رشته تجربی را نوشته ایم ؟
اصلی ترین گروهی که در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با آن سروکار داریم گروه آموزشی علوم تجربی است بنا به دلایل زیر :
1-    اولا در گروه های آموزشی غیر از تجربی بیش از 95 درصد رشته محل ها بدون آزمون است و رشته محل هایی که با آزمون بودند و برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد معرفی می شوند بسیار محدود است. برای اینکه شما را راهنمایی کنیم باید بگوییم اگر ساکن تهران نیستید  و در یکی از رشته های غیر پزشکی و غیر پیراپزشکی مایل به تحصیل می باشید تقریبا تمامی رشته محل های دانشگاه آزاد شهر شما بدون کنکور است.
برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، دانشگاه علمی کاربردی ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس های خودگردان روی هر یک از عبارات کلیک کنید.
2-    می دانیم که تمامی رشته محل های پزشکی و پیراپزشکی تنها از طریق کنکور دانشجو می گیرند و از آنجایی که خیلی از دانش آموزان در انتخاب رشته مرداد ماه هم در دانشگاه های دولتی انتخاب رشته کردند و هم در دانشگاه آزاد و هر 2 را قبول شده اند و از بین این 2 انتخاب دانشگاه سراسری را انتخاب کرده اند بنابراین ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد حاوی انتخاب های زیاد و جالبی برای دانش آموزان تجربی است که می خواهند از آخرین شانس خود برای ورود به رشته های پزشکی و پیراپزشکی در کنکور استفاده کنند. در این راستا هم مقاله زیر را تقدیم می کنیم و هم می توانید برای مقایسه خود با سایر رقبا از نرم افزار تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد هیوا استفاده کنید. همچنین اگر قصد دارید در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 شرکت کنید روی آن کلیک کنید.

 

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، یک فرصت استثنایی برای قبولی

 

قوانین ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

1-    هر داوطلب حق دارد حداکثر 20 رشته محل در داخل گروه اموزشی ای که در آن کنکور داده است را در فرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد وارد کند. پس بنابراین کسانی که کنکور ریاضی داده اند تنها حق دارند از رشته محل های گروه آموزشی ریاضی انتخاب خود را انجام دهند و داوطلبان گروه های آموزشی نیز همینطور.
2-    اگر شما در اعلام نتایج نهایی شهریور ماه هم در یک دانشگاه غیر آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش) و یک دانشگاه آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoom.org ) قبول شده اید نیز می توانید در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن ثبت نام کنید و بعد از اعلام نتایج نهایی مشخص شود که در یک دانشگاه قبول شده اید دیگر انتخابی که در شهریور ماه در هر دانشگاه آزاد قبول شده بودید لغو می شود و شما در دانشگاهی حق ثبت نام دارید که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  قبول شده اید. اما قبولی شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارتباطی به قبولی شما در دانشگاه غیر آزاد ( مثل سراسری یا غیرانتفاعی یا پیام نور) ندارد و شما حتی اگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوید باز هم قبولی های شهریور شما در دانشگاه سراسری به قوت خود باقی است.
3-    ترتیب انتخاب ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تنها باید بر اساس اولویت علاقه هر دانش آموز باشد و نه ترس از شانس قبولی! یعنی به هیج وجه تصور نکنید که شانس قبولی شما در انتخاب اول بالاتر است و اگر انتخاب اولتان رشته محلی باشد که ترازش از ترازی که شما شانس قبولی در آن را دارید بالاتر باشد با انتخاب این رشته محل شما به کل شانس قبولی تان در انتخاب های پایین تر را نیز از دست خواهید داد.

 

شرایط ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

مهم نیست که شما در انتخاب رشته مرداد ماه شرکت کرده باشید یا خیر. این اتفاق برای خیلی ها پیش آمده است که مرداد ماه که نتایح اعلام شد خیلی ها از نتیجه خود رضایت نداشتند و کلا انتخاب رشته نکردند. حال از ما می پرسند که آیا می شود الان در ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنند یا خیر؟ در پاسخ باید گفت بله. همین که در جلسه کنکور سراسری حضور داشته اید و برای شما کارنامه صادر شده است پس حق دارید در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت شرکت کنید.

 

فراموش نکنیم معمولا همه رشته ها در تکمیل ظرفیت دانشجو می گیرند

 

روند ونحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

ترتیب انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را فقط و فقط بر اساس علاقه تان مرتب کنید نه بر اساس شانس قبولی. این نکته ای است که همیشه گفته ایم ولی باز هم از گوشه و کنار می شنویم که فلانی با رتبه ای عالی انتخابی قبول شد که اصلا با ترازش سنخیتی نداشت. در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چون درواقع اخرین تیری است که دانش آموز می تواند به سمت هدف نشانه بگیرد استرسش بالاتر می رود و با خود فکر می کند انتخاب هایی را وارد لیستش کند که ریسکش کمتر باشد. در صورتی که بارها گفته ایم شما حق دارید چند انتخاب اولتان را خوشبینانه درنظر بگیرید.
پس درس اول اینکه در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد از بین انتخاب هایی که در مقابل خود می بینید آنهایی را اول انتخاب کنید که " نسبت به تزازتان" خوشبینانه محسوب می شوند . سپس باید در فرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چند انتخاب منطقی داشته باشیم و در نهایت چند انتخاب بدبینانه.

 

 

لینک های مفید

ثبت نام کنکور آزاد

زمان برگزاری کنکور آزاد 96

برنامه ریزی کنکور آزاد 96

منابع کنکور آزاد 96

انتخاب رشته کنکور آزاد 96

معرفی رشته های کنکور آزاد 96

نمونه کارنامه کنکور آزاد 96

نتایج اولیه کنکور آزاد 96

لیست رشته های کنکور آزاد 96

انتقال دانشجو 96

کارنامه کنکور آزاد 96جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **

کلمات کلیدی : تکمیل ظرفیت کنکوردانشگاه آزاد 96|زمان و نحوه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 96 97 انتخاب رشتهتکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد,انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد,تراز قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد,شرایط انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد,تکمیل ظرفیت ثبت نام تکمیل ظرفیت96 ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد96 تکمیل ظرفیت دانشگا آزاد96 ثبت نام تکمیل ظرفیت ازاد96 زمان ثبت نام تکمیل دانشگاه آزاد96 زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت آزاد زمان تکمیل طرفیت آزاد96 95 نحوه ثبت نام آزاد96 نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد96 نحوه ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد96 نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد96 95 شرابط ثبت نام تکمیل ظرفیت شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت آزاد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد96 تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد96 95 تاریخ و زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد96 نحوه و ثبت نام تکمیل ظرفیت آزاد96 دانشگاه آزاد96 زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد96 زمان و نحوه و شرایط دانشگاه آزاد96 شرایط دانشگاه آزاد96 زمان و تاریخ تکمیل طرفیت نحوه تکمیل ظرفیت نحوه و زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد96 ثبت نام تکمیل ظرفیت95 ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95 تکمیل ظرفیت دانشگا آزاد95 ثبت نام تکمیل ظرفیت ازاد95 زمان ثبت نام تکمیل دانشگاه آزاد95 زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت آزاد زمان تکمیل طرفیت آزاد95 95 نحوه ثبت نام آزاد95 نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد95 نحوه ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد95 نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد95 95 شرابط ثبت نام تکمیل ظرفیت شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت آزاد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95 تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95 95 تاریخ و زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95 نحوه و ثبت نام تکمیل ظرفیت آزاد95 دانشگاه آزاد95 زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95 زمان و نحوه و شرایط دانشگاه آزاد95 شرایط دانشگاه آزاد95 زمان و تاریخ تکمیل طرفیت نحوه تکمیل ظرفیت نحوه و زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95 ثبت نام تکمیل ظرفیت95 ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95 تکمیل ظرفیت دانشگا آزاد95 ثبت نام تکمیل ظرفیت ازاد95 زمان ثبت نام تکمیل دانشگاه آزاد95 زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت آزاد زمان تکمیل طرفیت آزاد95 95 نحوه ثبت نام آزاد95 نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد95 نحوه ثبت نام آزمون دانشگاه آزاد95 نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد95 95 شرابط ثبت نام تکمیل ظرفیت شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت آزاد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95 تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95 95 تاریخ و زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95 نحوه و ثبت نام تکمیل ظرفیت آزاد95 دانشگاه آزاد95 زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95 زمان و نحوه و شرایط دانشگاه آزاد95 شرایط دانشگاه آزاد95 زمان و تاریخ تکمیل طرفیت نحوه تکمیل ظرفیت نحوه و زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد95

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 1
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه