تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

سایت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 - 99


تاریخ :    ۱۳۹۸/۱/۲۴     بازدید :    ۵۰۲۶


مدارس تیزهوشان مدارسی هستند که سطح تمام برنامه های آموزشی و پرورشی در این مدارس بالاتر از مدارس عادی است. برای تحصیل در این مدارس دانش آموزان گزینش می شوند. آزمون تیزهوشان برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم با توجه به منابع آزمون برای هر مقطع تحصیلی به صورت تستی برگزار می شود. ذاوطلبان با مراجعه سایت پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان 98 و دریافت دفترچه ثبت نام با شرایط و چگونگی مدارس تیزهوشان آگاه شوند.

 اعلام تلفنی شرایط پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان
 تماس با موبایل همراه اول:
 99225595
تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره:
 9099071611  

سایت پرداخت هزینه آزمون ثبت نام تیزهوشان


از آنجایی که ثبت نام تیزهوشان 98 صرفا به صورت اینترنتی در سایت تیزهوشان می باشد داوطلبان عزیز از مراجع حضوری به مدارس تیزهوشان خودداری کنند.
ثبت نام تیزهوشان 98 برای پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان از 19 فروردین تا 26 فروردین ماه در پایگاه اینترنتی ثبت نام انجام میشود  و این ثبت نام به منزله ثبت نام تیزهوشان اولیه داوطلبان می باشد.
بر اساس مفادّ این دستورالعمل، ثبت‌نام داوطلبان آزمون ورودی  پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی، از روز دوشنبه مورّخ 1398/01/19 تا روز دوشنبه مورّخ 1398/01/26 از طریق پایگاه اینترنتی ثبت‌نام به نشانی azmoon.medu.ir انجام خواهد شد. مطابق اعلام مرکز ملّی پرورش استعداهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان، آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌های استعدادهای درخشان و نمونه دولتی راس ساعت 9:00 صبح روز جمعه 1398/03/31 در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد.

پرداخت هزینه ثبت نام 98

پرداخت وجه ثبت نام تیزهوشان 98 مبلغ 180000 ریال بوده است که صرفا از طریق سایت ثبت نام به صورت اینترنتی دریافت و به حساب اختصاصی ادارات کل آموزش وپرورش هر استان واریز می شود.داوطلبان باید ضمن ورود به سایت اینترنتی ثبت نام، واریز وجه ثبت نام و بار گزاری عکس تقاضانامه ثبت نام را تکمیل نمایند. مبلغ ثبت نام تیزهوشان 98 به محض اعلام در همین سایت اطلاع داده میشود.


هزینه ثبت نام تیزهوشان
داوطلبان آزمون تیزهوشان جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 در زمان اعلام شده که معمولا فروردین ماه میباشد به سایت مراجعه کرده وهزینه ثبت نام را پرداخت کنند.
داوطلبانی که میخواهند از منابع ،زمان و شرایط ثبت نام، اعلام نتیجه و پرداخت هزینه مطلع شوند، عضو کانال تلگرام تیزهوشان صدای مشاور شوند. جهت عضویت روی عکس زیر کلیک کنید.

محتوای آزمون منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم مشتمل بر دو دسته سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی می باشد. 20% نمره آزمون مربوط به استعداد تحلیلی و 80% نمره مربوط به استعداد تحصیلی است. 


اعلام نتایج تیز هوشاناعلام نتایج تیزهوشان چند ماه پس از برگزاری آزمون تیزهوشان اعلام می شود.

در این میان بعلت عدم آگاهی والدین و دانش آموزان از نحوه سوالات و برگزاری آزمون، نگرانی به وجود می آید که چطور باید درس خواند که در آزمون تیزهوشان قبول شد؟در این میان دانش آموزان به یک مشاور تحصیلی جهت راهنمایی و برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان نیاز دارند. که یک مشاوره تحصیلی با تجربه با توجه به بعد روانشناختی که از دانش آموز به دست می آورد می تواند یک مشاوره کارامد در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

سامانه صدای مشاور تحصیلی با کادر مشاوره ای مجرب به صورت رایگان مشاور تحصیلی تلفنی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. داوطلبان برای آگاهی سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 و منابع آزمون با صدای مشاور در تماس باشند.

 نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 4
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت