تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

برنامه ریزی درسی ویژه داوطلبان کنکور سراسری 97


تاریخ :    ۱۳۹۶/۶/۷     بازدید :    ۱۳۷۷
این مقاله جهت برنامه ریزی درسی ویژه داوطلبان کنکور سراسری 97  تهیه گردیده است تا با مطالعه این مقاله به یک برنامه ریزی اصولی همراه با افزایش بازدهی برسند و بتوانند بر اساس ویژگی های توانمندی فردی به یک برنام ریزی منطقی و تاکتیکی دست پیدا کنند. برای مشاوره در ارتباط با تهیه یک برنامه ریزی اصولی با دپارتمان سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس حاصل نماید.
یکی از مهمتری مواردی که در بخش مشاوره کنکور 97  باید به آن توجه داشت بخش برنامه ریزی درسی است. در برنامه ریزی درسی سهم هر درس در مطالعه مشخص شده  و باعث می شود که بازدهی افزایش پیدا کند.


روش برنامه ریزی درسی مناسب داوطلبان کنکور 97 


 برنامه ریزی درسی باید بر اساس اصولی استوار باشد که این اصول با تجربه به دست به دست آمده باشد. در این مقاله به بررسی روش برنامه ریزی درسی در کنکور و آنچه یک مشاور می تواند به شما یاری رساند خواهیم پرداخت.  در مشاوره ی درسی و برنامه ریزی درسی کنکور بخش های مهمی وجود دارد. از جمله شناخت داوطلب ، بررسی کارنامه و روش پیشرفت، برنامه ریزی درسی و …! 
سامانه صدای مشاور تحصیلی با تکیه بر تجربه چند ساله مشاوران و با توجه به ویژگی های فردی شما روش مناسب برنامه ریزی را برای شما مشخص می کند. در این برنامه ریزی با استفاده از تغییرات جدید کنکور و نحوه  طراحی سوالات، برنامه های کاربردی همراه با ویژگی و توانمندی فردی آن ها  برای داوطلبان در نظر گرفته می شود. 
مشاوران با تجربه سامانه صدای مشاور تحصیلی یک برنامه منسجم را در اختیار شما داوطلبان عزیز قرار داده و تا روز برگزاری کنکور سراسری 97 همراه و یا شما عزیران خواهند بود. مهمترین اصل یک برنامه ریزی درسی اصولی و منسجم شناخت دانش آموز است. این شناخت باعث می شود که ضعف ها و قوت های دانش آموز دیده شود و با توجه به آن برنامه ای مناسب در نظر گرفته شود.
علاوه بر شناخت دانش آموز  بررسی عملکرد برنامه نیز مهم است. نوشتن یک برنامه کار آسانی است که هر فردی می تواند انجام دهد اما این که این برنامه بر اساس دانش اموز اصولی باشد بسیار مهم است و این که آیا این برنامه با دانش آموز مورد نظر هم خوانی دارد یا خیر  بسیار بسیار امهیت دارد.
داوطلبان کنکور سراسری 97 برنامه تان را طوری تنظیم نمایید که بتوانید آن دید بلندمدت را در تمام مدت مدنظر داشته باشید به اینگونه که انرژیتان را طوری صرف کنید که کل روزهای هفته را با انرژی و با کیفیت مطالعه کنید و با نگاهی متفاوتتر انرژی خود را در طول روز طوری صرف نمایید که کل روز را به خوبی مطالعه کنید. اینطور نباشد صبح را درس بخوانید ولی دیگر عصر و شب را به بطالت بگذرانید. 

شروع برنامه ریزی درسی مناسب داوطلبان کنکور

برای شروع، یک هفته کاریتان را ثبت کنید(با تمام جزئیات)، که در هفته آینده که میخواهید برنامه ریزی را شروع کنید یک تجربه مکتوب را در پیش چشمانتان داشته باشید و بر طبق آن برنامه ریزی کنید. این کار باعث میشود که شما نسبت به ریزه کاریهای عادات مطالعاتی خود آگاه شوید و بدانید که چه موقع از روز بیشتر چه درسهایی را میخوانید و بعد از خواندن چه درسهایی به استراحت بیشتر نیاز دارید. متوجه میشوید که اگر درسهای اختصاصی را در ساعات پایانی روز بخوانید بازدهی کمتری خواهید داشت و به خستگی شما اضافه میکند. در مییابید که در طول روز چند درصد زمان بیداری خود را بهصورت مفید به درس خواندن میپردازید. وقتهای تلف شده خود را پیدا میکنید و میتوانید برای مدیریت کردن آن ها برنامهریزی نمایید. یادتان باشد ما منکر این نیستیم که شما به استراحت و تفریح نیاز دارید بلکه باور ما این است که هر کاری را باید به جایش و با برنامهریزی قبلی انجام داد تا به نتیجه کار شما لطمه های وارد نشود و در انتهای کار ناگهان متوجه عقب افتادگیهای جبران ناپذیر خود نشویم. 
با برنامه ریزی درس و استراحت درست، کیفیت مطالعه شما حفظ میشود. 

به امید موفقیت شما در کنکور سراسری و انجام برنامه ریزی مناسب درسی ویژه کنکور سراسری 97 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 9
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ