تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد 98 - 99


تاریخ :    ۱۳۹۸/۳/۲۲     بازدید :    ۱۵۱۴

همانطور که میدانید امسال سومین سالی است که آزمون دکتری دانشگاه آزاد 98 با آزمون دانشگاه های سراسری ادغام شده برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد در اسفند ماه انجام شد در اردیبهشت ماه اعلام نتایج اولیه دکتری 98 انجام پذیرفت و تمامی داوطلبانی که برای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد مجاز شده بودند قادر بودند در اردیبهشت ماه فرم 40 عددی انتخاب رشته خود رادر سایت آزمون تکمیل نمایند.  نتایج انتخاب رشته دکتری سال 98 این دانشگاه امروز از طریق سایت مرکز سنجش اعلام خواهد شد. و در ان کسانی که دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد میشوند اطلاع رسانی خواهد گردید ، زمان مصاحبه 2 تیر ماه میباشد.

در ادامه مقاله بران خواهیم شد که برای شما توضیحاتی در رابطه با چگونگی اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد 98 و نتایج دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد توضیحاتی ارائه داده ایم و در ادامه در صورتی که نامتان در میان لیست دعوت شدگان به مصاحبه قرار گرفته بود به شما پیشنهاد میدهیم آمادگی خود را برای موفقیت در مصاحبه از طریق مطالعه مقاله مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98 برابر کنید.
 جهت مشاوره تخصصی اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد 98 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )
نحوه مشاهده نتایج دکتری دانشگاه آزاد 98


اطلاع رسانی نتایج دکتری دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی از سایت آزمون خواهد بود. در راستای مشاهده و بررسی نتایج دکتری دانشگاه آزاد 98 در ابتدا با وارد شدن به سایت azmoon.org و کلیک نمودن بر روی لینک نتیجه آزمون دکتری تخصصی 98 ، هر داوطلب قادر خواهد بود به دو روش نتیجه دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را بررسی نماید. روش اول با به کار بردن شماره شناسنامه و شماره داوطلبی و روش دیگر با به کار بردن اطلاعات شخصی میسر خواهد بود که به کارگیری هریک از دو روش را در راهنمای مشاهده نتایج دکتری دانشگاه آزاد 98 به تفضیل توضیح خواهیم داد.


مشاهده نتایج دکتری دانشگاه آزاد با شماره داوطلبی


شماره داوطلبی تمامی کسانی که در آزمون دکتری 98 شرکت نموده اند هم برروی فرم انتخاب رشته دکتری 98 و هم بر روی کارت ورود به جلسه آزمون ثبت شده است. در راستای مشاهده کردن نتیجه دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 98 میبایست شماره داوطلبی و شماره شناسنامه را وارد نمایید. چنانچه به هر دلیلی دسترسی به شماره داوطلبی نداشتید قادر خواهید بود از روش دیگر و با وارد کردن اطلاعات شخصی نتایج دکتری دانشگاه آزاد 98 را مشاهده نمایید.


مشاهده نتایج دکتری دانشگاه آزاد با اطلاعات شخصی

در راستای مشاهده نتایج دکتری دانشگاه آزاد 98 با استفاده از اطلاعات شخصی از جمله نام و نام خانوادگی , شماره شناسنامه و نام پدر اقدام نمایید. این روش به علت سهولت و در دسترس بودن اطلاعات شخصی اصولا داوطلبان این روش را بیشتر به کار میبرند اما گاهی اوقات به علت اشتباه در تایپ در وارد کردن اطلاعات خود قادر به مشاهده نتایج خود نخواهد بود.در صورت بروز این مشکل و در صورتی که به شماره داوطلبی خود دسترسی ندارید قادر خواهید بود از مشاورین سامانه صدای مشاور تحصیلی در بازیابی اطلاعات ثبت نامی خود کمک بگیرید. برای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاور تحصیلی تلفنی صدای مشاور بهره بگیرید.


محتویات کارنامه نتایج دکتری دانشگاه آزاد 98

دانشگاه آزاد , مصاحبه دکتری خود را برعکس دانشگاه سراسری به شکلی کاملا متمرکز و فقط در یک دانشگاه برگزار میکند. به این معنا که در مرحله اطلاع رسانی نتایج دعوت به مصاحبه دانشگاه آزاد در کارنامه هر یک از داوطلبین دعوت به مصاحبه یا عدم دعوت مشخص میگردد. اگر داوطلب دعوت به مصاحبه شده باشد آنگاه برای او زمان و محل برگزاری مصاحبه دانشگاه آزاد که مشخصا معین میگردد کدام دانشگاه و کدام دانشکده میباشد.

در سالهای پیشین از بین دانشگاه های تهران محل برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد انتخاب شد. پیشنهاد میکنیم که تمامی داوطلبین که دعوت به مصاحبه شده اند مقاله سوالات متداول مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد مطالعه و بررسی نمایند.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

شماره ویژه استان تهران۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ 

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 3 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ