تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071613

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

ویرایش و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی


تاریخ :    ۱۳۹۶/۴/۴     بازدید :    ۱۱۰۲

همانگونه که در مقاله های قبلی به این موضوع اشاره کردیم ثبت نام داوطلبین آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 96 - 97 از روز شنبه 14 اسفند ماه 95 شروع و تا اوایل اردیبهشت ماه به صورت استانی به طول انجامید. آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 96 - 97 در همه مقاطع در اولین جمعه پس از ماه مبارک رمضان در روز جمعه 9 تیرماه راس ساعت 9 صبح انجام خواهد پذیرفت. با توجه به این که شرکت داوطلبان در جلسه آزمون ورودی بدون ارائه کارت ورود به جلسه اکیدا ممنوع میباشد لذا توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 96 - 97 خود را به روز قبل آن موکول ننمایید تا در صورت بروز هرگونه مشکلی از قبیل عدم تطابق اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 96 - 97 به شکل خاصی برخورد ننماید.


زمان و نحوه دریافت حضوری کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 96 - 97


پس از صدور کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 96 - 97 توسط اداره کل اموزش و پرورش استان, میبایست از طریق لدارات اموزش و پرورش تابعه در اختیار مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول محل تحصیل دانش آموز قرار گیرد. مدارس ذکر شده موظف خواهند بود تا 3 روز قبل از تاریخ برگزاری ازمون , کارت ورود به جلسه داوطلبان را (به همراه نشانی و کروکی دقیق حوزه امتحانی) پس از انطباق دقیق مشخصات مندرج برروی کارت با اصل شناسنامه (نام و نام خانوادگی و کد ملی داوطلب ) در اختیار انان قرار دهند.


زمان نحوه دریافت اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 96 - 97


لازم به ذکر است که راستای ثبت نام آزمون ورودی نمونه دولتی 96 - 97 برخی از استان ها از قبیل تهران , اصفهان , شیراز , آذربایجان شرقی و ... از طریق سایت ثبت نام نمونه دولتی که توسط آموزش و پرورش هر استان معرفی میشوند ثبت نام نمایند. دیگر استان ها از قبیل استان های کرمانشاه , قزوین , همدان , کردستان , سمنان و البرز و شهرستان های تهران ثبت نام خود را به صورت حضوری انجام دهند. بدیهی است استان هایی که ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام داده اند , توزیع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 96 - 97 را نیز به صورت اینترنتی انجام می دهند. داوطلبین میبایست از 3تیر ماه لغایت 8 تیرماه (یک روز قبل از برگزاری آزمون) با مراجعه به سایت اینترنتی استان محل سکونت خودشان و با وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خودشان از قبیل شناسه پیگیری ثبت نام و کد ملی اقدام به دریافت و چاپ فایل کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 96 - 97 نمایند.


ویرایش و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 96 - 97


اطلاعات ثبت شده در کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 96 - 97 در صورت عدم تطابق قابل تغییر و ویرایش می باشند. اطلاعاتی که در کارت ورود به جلسه ثبت شده , شامل اطلاعات هویتی داوطلب از قبیل نام , نام خانوادگی , تصویر داوطلب و ... , محل برگزاری ازمون و این که داوطلب متقاضی آزمون پایه ششم به هفتم یا نهم به دهم است , می باشد. در صورت مغایرت اطلاعات می بایست ویرایش این اطلاعات در زمان مشخص انجام گیرد در غیر این صورت , حتی اگر داوطلب در ازمون قبول هم شده باشد, از ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای ولی جلوگیری به عمل می اید.

در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 96 - 97 , زمان و نحوه ویرایش و مهلت در نظر گرفته برای ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون می باشید قادر خواهید بود از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور کمک بگیرید. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 3
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
انتخاب رشته حضوری

نرخ مشاوره %30 ارزانتر از بقیه