تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


تاریخ :    ۱۳۹۶/۱۲/۱۷     بازدید :    ۳۴۶۰


همانگونه که قبلا اشاره کرده ایم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی پذیرش در تمامی رشته محل ها در مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی در دانشگاه علمی کاربردی در قالب بدون کنکور انجام میپذیرد.رشته محل های دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه آموزشی کشاورزی ، صنعت ، فرهنگ و هنر و مدیریت و خدمات اجتماعی دسته بندی میگردند که در این مقاله تصمیم بر آن داریم در مورد لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی توضیحاتی را ارائه دهیم و به معرفی آن پردازیم.رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در بعضی از گروه های آموزشی به قدری تنوع دارد که در هیچ دانشگاه دیگری نظیر آن را نمیبینید. بنابراین پیشنهاد میدهیم برای پذیرش بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی حتما لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را به دقت در دفترچه علمی کاربردی مطالعه کنید.


اعلام تلفنی لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

 تماس با موبایل همراه اول:
 99225595
تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره:
 9099071611  


لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه کشاورزی


تنوع رشته در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه کشاورزی به قدری زیاد است کهدر مقایسه با دانشگاه های دولتی در رشته های مرتبط با امور گلخانه ای، امور زراعی، امور دامی ، دام پزشکی، منابع طبیعی، صنایع غذایی و فرآورده های گوشتی و شیلات در دانشگاه علمی کاربردی در هریک از زمینه ها بیش از 10 رشته معرفی میگردد. بنابراین اگر تصمیم به تحصیل در هریک از رشته های مرتبط با کشاورزی در دانشگاه علمی کاربردی را دارید حتما از گروه مشاوره تحصیلی صدای مشاور یاری بگیرید تا تمامی رشته های موجود در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه کشاورزی را برایتان شرح دهند. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرند


لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت

به طور کلی کلیه دیپلمه های فنی حرفه ای و کارو دانش که علاقه دارند در رشته های مهندسی تحصیل نمایند قادر خواهند بودبا انتخاب یکی از رشته های گروه آموزشی صنعت به تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی اقدام نمایند چراکه در لیست رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی، رشته های فنی حرفه ای در گروه صنعت در تمامی رشته های موجود می باشد. در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت قادر خواهید بود تمامی رشته های مهندسی از قبیل مهندسی مکانیک ، مهندسی شیمی، مهندسی برق، مهندسی مواد (متالوژی)، مهندسی کامپیوتر و It و مهندسی عمران را انتخاب نمایید .


لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه فرهنگ و هنر

در دانشگاه علمی کاربردی ، لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه فرهنگ و هنر جز پرطرفدارترین گروه های آموزشی می باشد. در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه هنر ، تمامی رشته های هنری و زبان خارجه در دانشگاه علمی کاربردی موجود میباشند.

مجموعه رشته های زبان ، اسپانیایی، انگلیسی.... هنرهای تجسمی ، صتایع دستی و ... میباشند که هرکدام از این رشته ها شامل گرایش های مختلفی میباشد که این امر سبب میشود برای داوطلبان در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه آموزشی فرهنگ و هنر حق انتخاب وسیعی ایجاد گردید.


لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

در گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی ، لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی شامل بر رشته های متنوع علوم انسانی از قبیل حقوق، مجموعه مدیریت، تربیت بدنی و حتی آرایشگری میباشد. که تمامی این رشته ها در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی خود از تنوع رشته ای بالایی برخوردار میباشد.

جهت دریافت لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 1 و 4
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت