تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99 - 1400


تاریخ :    ۱۳۹۹/۵/۲۸    زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99 ، سوال پر تکرار داوطلبان کنکور. همانگونه که در مقاله زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور  99 توضیح دادیم،  به اطلاع همه متقاضیان گرامی كه‌ در آزمون‌ سراسري‌ سال 1399 ثبت‌‌نام‌ نموده‌­اند مي‌رساند آزمون عمومي و اختصاصي داوطلبان گروه آزمايشي هنر در صبح روز چهارشنبه مورخ 99/05/29 ، داوطلبان گروه­هاي آزمايشي علوم رياضي و فني و علوم انساني در صبح روز پنج­شنبه مورخ 99/05/30 ،  داوطلبان گروه آزمايشي علوم تجربي در صبح جمعه مورخ 99/05/31 و داوطلبان گروه آزمايشي زبانهاي خارجي در صبح روز شنبه مورخ 99/06/01 در 392 شهرستان و بخش مختلف كشور برگزار خواهد شد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99


داوطلبان برای شرکت در جلسه آزمون های گروه های آزمایشی کنکور 99 ، ملزم به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99 و همچنین ارائه اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار می باشند لذا تمامی داوطلبان می بایست برای پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99 اقدام نمایند. توجه داشته باشید چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99 خود نمی شود، لازم است اقدامات لازم برای رفع مشکل خود را انجام دهد. به شما پیشنهاد می کنیم در زمینه رفع مشکلات خود در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور خود با مشاوران مرکز سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس حاصل فرمائید تا مشاوران ما در این امر یاری دهند. 

كارتهاي‌ شركت در‌ آزمون‌ همه داوطلبان‌ گروههاي‌ آزمايشي‌ علوم‌ رياضي‌ و فني‌، علوم‌ تجربي‌، علوم انساني‌، هنر و زبانهاي خارجي‌ به همراه راهنماي شركت در آزمون از روز سه شنبه مورخ 99/05/28 لغايت روز چهار­شنبه مورخ 99/05/29 براي مشاهده و پرينت بر روي درگاه اطلاع ­رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت


تمام داوطلبان یکهفته قبل از برگزاری کنکور سراسری باید برای دریافت کارت ورود به جلسه به صورت اینترنتی اقدام کنند. در صورتی که در کارت ورود به جلسه با مشکلاتی روبرو شدید میتوانید از سامانه صدای مشاور کمک بگیرید. جهت اطلاع از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه عضو کانال تلگرام یا اینستاگرام کنکور شوید

مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

 تمامی داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری 99 در راستای پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99 می بایست به پایگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام(12 رقمی) و شماره شناسنامه، شماره پرونده، نام و نام خانوادگی، سریال شماره شناسنامه، کد ملی و کد پیگیری ثبت نام (16 رقمی) اقدام به پرینت یک نسخه از کارت ورود به جلسه کنکور 99 و برگ راهنما نمایند.


رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99


برای رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99 می بایست با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر از قبیل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار شخصا به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمایند. از متداول ترین تفاوت ها می توان به تفاوت در تصویر داوطلب، شهر محل سکونت، گروه آزمایشی، زبان و سهمیه کنکور سراسری اشاره کرد. توجه داشته باشید که داوطلبانی که از سهمیه ایثارگران (بالاخص سهمیه 5 درصدی ایثارگران)، سهمیه خانواده شهدا و سهمیه رزمندگان استفاده نمایند، می بایست حتما نام سهمیه در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99 ایشان ثبت شود. در صورتی که اطلاعات فوق با اطلاعاتی که در سایت ثبت نام توسط داوطلب ثبت شده است، یکسان نباشد، بدون هیچ نگرانی داوطلبان قادر خواهند بود به باجه های رفع نقص مراجعه نمایند و اقدام به رفع نقص های کارت خود نمایند. توجه داشته باشید که در صورتی که تصویر داوطلب در کارت ورود به جلسه کنکور 99 دارای اشکال باشد و تا روز قبل از آزمون به رفع آن اقدام ننمایند، مطابق مقررات مربوط به تخلف و تقلب با وی رفتار خواهد شد.
در پایان به شما داوطلب کنکور سراسری توصیه می کنیم، در صورت ایجاد هرگونه سوال یا ابهامی در زمینه گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99 ، ویرایش اطلاعات، مهلت ویرایش اطلاعات، طریقه رفع نقص اطلاعات، مهلت در نظر گرفته شده برای رفع نقص و آدرس باجه های رفع نقص اطلاعات با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور در میان بگذارید. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور بهره ببرید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکورویرایش اطلاعات آزمون سراسری 99


داوطلبان کنکور سراسری 99 قادر خواهند بود در زمان مشخصی نسبت به ویرایش مندرجات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 99 خود که در کارنامه کنکور سراسری 99 و انتخاب رشته کنکور  تاثیرگزارند از قبیل سری و سریال شناسنامه، محل تولد، سهمیه، معدل کتبی دیپلم و... اقدام نمایند. از مهم ترین مواردی که میتوان نام برد، کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی برای دانش آموزان سال چهارم اشاره نمود که در مدت زمان ثبت نام قادر به دریافت کد سوابق تحصیلی نبوده اند. توجه داشته باشید که اطلاعاتی مانند گروه آزمایشی، محل آزمون و واضح نبودن عکس یا فقدان مهر عکس یا درج عکسی به غیر از عکس داوطلب قابل ویرایش نمی باشد و داوطلب می باست در زمان مشخصی به باجه های رفع نقص مراجعه نماید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید


** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 7
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
برنامه ریزی کنکور 1400