تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

انتخاب رشته کنکور سراسری


تاریخ :    ۱۳۹۶/۵/۱۱     بازدید :    ۲۱۵۶

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

  مشاوره دهنده تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری برای تماس بامشاورین ما کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


تمامی داوطلبان رشته های ریاضی , تجربی , انسانی , هنر و زبان در کنکور سراسری پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 96 می بایست به قسمت مهمی به نام انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بپردازند. در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 پارامترهای گوناگونی دخیل می باشد که از این میان می توان به نقش کارنامه در کنکور سراسری 96 , آشنایی سهمیه ها در کنکور 96 آشنایی با شرایط دانشگاه های دولتی نوبت اول (روزانه) , نوبت دوم (شبانه) , دانشگاه های پیام نور , پردیس خودگردان , موسسات غیر انتفاعی شیوه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 و انتخاب دانشگاه ها و همچنین چینش صحیح انتخاب ها دخیل می باشند. البته باید اذعان بداریم که نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور به شما در راستای تحقق بهترین انتخاب رشته کنکور سراسری به شما کمک شایانی می نماید البته در نظر داشته باشید که حتما بر روی نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور اتکای 100 درصد نداشته باشید چرا که نرم افزار یک هوش مصنوعی می باشد و از ظرافت و لطافت هوش انسانی بی بهره است بنابر این به شما پیشنهاد میکنیم ددر راستای انتخاب رشته کنکور سراسری 96 خود از مشاوران مرکز مشاور تحصیلی صدای مشاور مشورت و راهنمایی بگیرید. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید. 

آشنایی با کارنامه کنکور سراسری 96


کارنامه کنکور سراسری 96 شامل اطلاعات مهمی از قبیل رتبه کشوری , رتبه در منطقه , تراز یا نمره کل و رتبه در زیر گروه می باشد که به کارگیری از این اطلاعات در راستای بهترین انتخاب رشته کنکور سراسری 96 حائز اهمیت می باشد. در همین راستا تصمیم بر ان گرفتیم که در یک مقاله جداگانه برای اشنایی بیشتر با کارنامه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 و مفاهیم انواع رتبه های درج شده در کارنامه توضیحاتی را برای شما ارائه دهیم.


تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته کنکور سراسری 96


سهمیه های کنکور سراسری 96 شامل بر سهمیه مناطق , سهمیه رزمندگان , سهمیه ایثارگران , سهمیه خانواده شهدا و سهمیه بهیاران می باشد. توجه داشته باشید که می بایست هریک از داوطلبین در کنکور سراسری حتما در یکی از سهمیه ها قرار بگیرند. با توجه به این که سهمیه مناطق یکی از پرجمعیت ترین سهمیه کنکور سراسری 96 می باشد در ادامه این مقاله توضیحاتی در رابطه با این سهمیه برای شما مخاطب عزیز ارائه خواهیم داد. نکته مهمی که باید به آن اشاره نماییم این می باشد که رتبه در سهمیه در انتخاب رشته کنکور سراسری , برای داوطلبین  رشته های انسانی , هنر , زبان , تجربی و ریاضی بسیار مهم را از رتبه کشوری میباشد و این موضوعی است که تعداد زیادی از داوطلبین به ان دقت و در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 اولویت خود را بر رتبه کشوری قرار می دهند. در این راستا تصمیم بر ان گرفتیم که در یک مقاله جداگانه توضیحاتی در رابطه با تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 و مفاهیم آن ها را ارائه  دهیم. 


تاثیر سهمیه بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری 96


توجه داشته باشید که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 اعلام شده که بعضی از کد رشته ها دارای سهمیه بومی گزینی استانی , سهمیه ناحیه ای , سهمیه قطبی , سهمیه کشوری می باشند. در تمامی حالات ذکر شده به غیر از سهمیه کشوری , شانس قبولی متقاضی که از سهمیه بومی گزینی برای یک کد رشته محل استفاده مینماید نسبت به متقاضی دیگری که برای همان رشته محل می باشد بیشتر است. توجه داشته باشید که تاثیر بومی گزینی باعث خواهد شد که داوطلبین رشته های هنر , زبان , انسانی , تجربی و ریاضی به روش بهینه تری از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور استفاده نمایند. در همین راستا تصمیم بر ان گرفتیم که در یک مقاله جداگانه توضیحاتی در رابطه با تاثیر سهمیه بومی گزینی در کنکور سراسری 96 و مفاهیم ان ارائه نماییم به شما پیشنهاد میکنیم که اگر در رابطه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 , کارنامه کنکور سراسری 96 و سهمیه مناطق در کنکور سراسری 96 , سهمیه فرزندان ایثارگران در کنکور 96 , سهمیه رزمندگان در کنکور سراسری 96 و سهمیه خانواده شهدا و بهیاران و سهمیه بومی گزینی در کنکور سراسری 96 سوال یا ابهاماتی داشتید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور در میان بگذارید. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاور تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید.برای دانلود دفترچه کنکور سراسری کلیک کنید.

جهت استفاده از نرم افزار انتخاب رشته صدای مشاور روی لینک زیر کلیک کنید 
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 7 و 6
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت