تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

آخرین تراز و رتبه لازم برای قبولی رشته داروسازی


تاریخ :    ۱۳۹۶/۵/۱۱     بازدید :    ۴۸۹
"سامانه صدای مشاور تحصیلی"
  مشاوره دهنده تخصصی آخرین تراز و رتبه لازم برای قبولی رشته داروسازی  برای تماس بامشاورین ما کافیست
با تلفن ثابت با شماره 9099071611  باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.
 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل ) 

گروه آزمایشی تجربی به نسبت گروه های آزمایشی ریاضی ،هنر ،انسانی و زبان خارجه پرجمعیت ترین گروه آزمایشی در کنکور سراسری 96 می باشد بنابراین رقابت در این گروه آزمایشی به نسبت گروه های آزمایشی دیگر بسیار بیشتر می باشد قبولی در رشته های زیر گروه داروسازی به نسبت تراز قبولی پزشکی و دندان پزشکی از تراز پایین تر و نسبت به تراز قبولی هوشبری و اتاق عمل از تراز بالاتری برخوردار می باشد . لذا داوطلبین این رشته ها به علت پرطرفدار بودن در کنکور سراسری 96 ملزم به بررسی حداقل درصدها و آخرین و رتبه قبولی داروسازی می باشند .
در این راستا در این مقاله تصمیم بر آن داریم که حداقل درصد دروس و آخرین تراز و رتبه قبولی داروسازی بر مبنای انتخاب رشته 95 را در اختیارتان قرار دهیم .

 

نرم افزارانتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور 

اطلاعاتی که در اختیار شما قرار خواهیم داد. اطلاعات کارنامه 5نفر آخر قبول شده در رشته داروسازی که توانسته اند در رشته داروسازی حداقل قبولی انتخاب رشته کنکور سراسری در دانشگاه های دولتی و روزانه در کنکور سراسری 95 را کسب نمایند . با توجه به متغیر بودن ظرفیت پذیرش عای دانشگاه ها که منجر به تغییر در رتبه قبولی انتخاب رشته کنکور سراسری 96 خواهد شد می بایست بگوئیم که به قطعیت قادر خواهیم بود براساس این درصد ها در مورد قبولی داروسازی دانشگاه دولتی روزانه کنکور 95 – 96 صحبت نمائیم . بنابراین قادر خواهیم بود با به کارگیری محدوده درصدها وآخرین رتبه قبولی در بالا و استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری خود را انجام دهید . در ضمن به تمامی داوطلبین شرکت کننده در گروه آزمایشی تجربی پیشنهاد می دهیم حتما مقاله راهنمای انتخاب رشته کنکور تجربی را مطالعه نمائید.

به شما پیشنهاد می کنیم درصورتیکه در مورد تمامی درصدها و آخرین رتبه قبولی شرکت کنندگان در کنکور سراسری  استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور صدای مشاور سوال و یا ابهامی برایتان ایجاد شده حتما با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور در میان بگذارید .در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاور تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید  

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 4 و 6
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ