تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

آخرین تراز و رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق و روانشناسی


تاریخ :    ۱۳۹۶/۵/۱۱     بازدید :    ۳۱۲
"سامان صدای مشاور تحصیلی"
  مشاوره دهنده تخصصیآخرین تراز و رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق و روانشناسی برای تماس بامشاورین ما کافیست
با تلفن ثابت با شماره 9099071611  باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.
 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

پس از گروه های آزمایشی تجربی و ریاضی ،گروه آزمایشی انسانی در کنکور سراسری 96 پرجمعیت تر از گروه های آزمایشی هنر و زبان می باشد . رشته های حقوق و روانشناسی جز پرطرفدارترین رشته های انتخابی داوطلبین در گروه آزمایشی انسانی می باشد . با توجه به پایین بودن ظرفیت پذیرش دانشگاه ها نسب به تعداد داوطلبین در گروه آزمایشی انسانی و تعداد بالای شرکت کنندگان در این گروه آزمایشی می توان اذعان داشت که رقابت بسیار شدیدی در این گروه آزمایشی وجود خواهد داشت . لذا واطلبین قبولی در این رشته ها به علت پرطرفدار بودن در کنکور سراسری 96 ملزم بررسی حداقل درصد ها و آخرین تراز و رتبه قبولی حقوق و روانشناسی می باشند . در این راستا این مقاله تصمیم بر آن داریم که حداقل درصد دروس و آخرین تراز و رتبه قبولی حقوق و روانشناسی بر مبنای انتخاب رشته 95 را در اختیارتان قرار دهید.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور


اطلاعاتی که در جداول بالا ثبت شده است اطلاعات کارنامه 5 نفر آخر قبول شده در رشته های حقوق و روانشناسی که قادربوده اند در رشته های حقوق و روانشناسی حداقل قبولی انتخاب رشته کنکور سراسری در دانشگاه های دولتی روزانه در کنکور سراسری 95 را کسب نمایند . با توجه به متغیر بودن ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در هر سال تحصیلی ، رتبه قبولی انتخاب رشته کنکور سراسری 96 نیز تغییر خواهد کرد بنابراین نمی توان با استفاده به این درصد ها قبولی رشته ای حقوق و روانشناسی را تضمین نمود .بنابراین قادر خواهید بود با به کارگیری محدده درصد ها و اخرین رتبه قبولی در بالا و استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور و نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 شرکت نمایید .
در ضمن پیشنهاد می کنیم که تمامی داوطلبین شرکت کننده در گروه ازمایشی انسانی حتما راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری را مطالعه نمایند. به شما پیشنهاد می دهیم در صورتیکه در مورد تمامی در صد ها و اخرین رتبه قبولی شرکت کنندگان در کنکور سراسری و آخرین تراز و رتبه قبولی حقوق و روانشناسی و استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور صدای مشاور و نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش و انتخاب رشته کنکور سراسری 96 سوال و ابهامی برایتان ایجاد شد حتما با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور در میان بگذارید .


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 1
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ