تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

دانلود دفترچه نظام وظیفه


تاریخ :    ۱۳۹۷/۲/۲۰     بازدید :    ۱۰۲۱۸

میتوانید جهت مشاوره و دانلود دفترچه نظام وظیفه

با تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره 9099071611 

با تلفن همراه اول با شماره 99225595 تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)


با توجه به اینکه هر ساله تعداد زیادی از جوانان که در سن مشمولیت سربازی قرار میگیرند برای اعزام به سربازی ،دریافت انواع معافیت ،مجوز خروج از کشور ،معافیت تحصیلی و به طور کلی تعیین تکلیف وضع مشمولیت ، نیازمند به دریافت اطلاعات لازم در این خصوص می باشند .

به طور کلی دانلود دفترچه نظام وظیفه شامل توضیحاتی در مورد فرآیند اعزام به خدمت ،مدت خدمت سربازی فرآیند ثبت درخواست،کسر خدمت، شرایط پذیرش امریه خدمت سربازی،معافیت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان و طلاب علوم دینی ،معافیت پزشکی ،معافیت کفالت ،معافیت ایثارگران ،کسری خدمت جبهه پدر و ... می باشد.


دفترچه نظام وظیفه 96

سازمان وظیفه عمومی در راستای توسعه خدمات الکترونیک، اطلاع رسانی جامع ،تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی مناسب و ارتقاء کیفیت خدمات به مشمولان اقدام به استفاده از فن آوری های نوین و ایجاد زیر ساخت های لازم نموده است که مشمولان قادر خواهند بود با بهره گیری از اینترنت ،تلفن گویا و پیامک در کمترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا نمایند .بنابراین تمامی مشمولان قادر خواهند بود پس از مراجعه به پلیس +10 وو تکمیل مدارک اولیه خود و دریافت کد سخا با ورود به صفحه کاربری خود و با پرداخت 8000 ریال از درگاه پرداخت اینترنتی قادر خواهند بود دفترچه نظام وظیفه 96 را دریافت نمایند .

برای دانلود دفترچه نظام وظیفه کلیک نمایید. دفترچه نظام وظیفه سال 96 به محض انتشار در همین خبر منتشر میشود.

می بایست این نکته را به تمامی مشمولین گرامی که اقدام به خرید دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی می نمایند متذکر شویم که به علت اینکه ویرایش آخرین دفترچه ای که توسط سازمان نظام وظیفه در اختیارتان قرار خواهد گرفت برای دی ماه سال 1394 می باشد ، ممکن است بعضی از شرایط معافیت ها و شرایط پذیرش امریه خدمت سربازی ها و ... که در دفترچه  سربازی ذکر شده است متفاوت شده باشد بنابراین به شما پیشنهاد می نماییم که پیش از اینکه اقدام به خدمت نمایید برای اطلاع از اخرین اخبار در موردمدت خدمت سربازی و کسری خدمت جبهه پدر و تمامی اطلاعات در مورد ارگان هایی که می توان به صورت امریه خدمت نمایید از قبیل امریه شهرداری ،امریه وزارت دفاع ،امریه سربازی در سپاه و انواع معافیت ها و ...با مشاوران مرکز مشاوره صدای مشاور صحبت نمایید . در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 4 و 2
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)