تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

آغاز ثبت نام دوره های کاردانی علمی کاربردی


تاریخ :    ۱۳۹۶/۵/۱۱     بازدید :    ۱۶۳۳


میتوانید جهت مشاوره  آغاز ثبت نام دوره های کاردانی علمی کاربردی 

تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره    9099071611 

با تلفن همراه اول با شماره   99225595  

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب

به طور کلی پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور می باشد گزینش دانشجو در هر یک از کد رشته محل های تحصیلی بر اساس معدل کل درج شده در دیپلم و نوع دیپلم می باشد . توجه داشته باشید که سهمیه هایی از قبیل سهمیه های آزاد ،شاغل ،ایثارگران ،بومی بودن در پذیرش شما در دانشگاه علمی کاربردی تاثیر بسزایی خواهد داشت . بدیهی است که متقاضیان پس از دارا بودن تمامی شرایط صلاحیت عمومی از دیدگاه ضوابط دانشگاه علمی کاربردی ،در زمان ثبت نام می بایست تمامی مستندات خود در زمینه سهمیه های مذکور که به وی تعلق می گیرد را ارائه نمایند . با آغاز ثبت نام دوره های کاردانی علمی کاربردی به شما پیشنهاد می کنیم در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی حتما دفترچه راهنمای پذیرش کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 را به دقت بررسی و مطالعه نمایید. برای دانلود دفترچه ثبت نام دوره های کاردانی علمی کاربردی 96 قادر خواهید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.


زمان ثبت نام دوره های کاردانی علمی کاربردی 96

طبق اطلاع رسانی سازمان سنجش کشور ،کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره کاردانی علمی کاربردی 96،از روز دوشنبه مورخ 2/5/96 لغایت روز دوشنبه مورخ 9/5/96 قادر خواهند بود با مراجعه به سایت سازمان سنجش ،با دریافت دفترچه راهنمای پذیرش کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96 و خرید کارت اعتباری و تکمیل فرم تقاضانامه ،در ثبت نام دوره های علمی کاربردی 96 شرکت نمایند .توجه داشته باشید که مندرجات در فرم تقاضانامه قابل تغییر قابل تغییر نمی باشد بنابراین به شما پیشنهاد می دهیم علاوه بر اینکه دقت کافی در تکمیل نمودن تقاضانامه خود به خرج می دهید ،مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس براساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش اطلاعات لازم و لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را در تقاضانامه اصلی خود وارد نمایید .


به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قصد ثبت نام دوره های کاردانی علمی کاربردی 96 را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که انتخاب لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علی کاربردی 96 و ثبت نام دوره های کاردانی علمی کاربردی 96 خود را به مشاوران ما بسپارید . در راستای تحق مشاوره تحصیلی خود قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 2 و 4
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ