تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

ثبت نام میان پایه مدارس شاهد


تاریخ :    ۱۳۹۶/۷/۴     بازدید :    ۲۷۶


میتوانید جهت مشاوره ثبت نام میان پایه مدارس شاهد تماس بگیرید

 باتلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره 9099071611 

با تلفن همراه اول با شماره   99225595  

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب

ترکیب دانش آموزی مدارس شاهد شامل دانش آموزان شاهد و غیر شاهد می باشد . دانش آموزان شاهد به فرزندان شهدا ،آزادگان ،جانبازان 50% و بالاتر اطلاق می شود که ثبت نام این دسته دانش آموزان پس از اینکه عملیات پیش ثبت نام در سامانه سجا ثبت نام نمایند قادر خواهند بود مدارک ثبت نام مدارس شاهد را به مدرسه ارائه نمایند . لازم به ذکر است که ثبت نام این دسته از دانش آموزان به صورت قطعی انجام خواهد شد . دانش اموزان غیر شاهد به دانش آموزان با اولویت ایثارگری و سایر اولویت ها اطلاق می گردد .

ثبت نام این دسته از دانش آموزان در دو مرحله ثبت نام موقت و ثبت نام قطعی به روش امتیاز بندی که از طریق سامانه سجا انجام خواهد پذرفت . امتیاز بندی های تعیین شده برای دانش آموزان ورودی به مدارس شاهد و میان پایه هیچ تفاوتی وجود ندارد و تنها تفاوت این می باشد که نمرات سال قبل دانش آموزان میان پایه برای ورود به مدارس شاهد محاسبه می شود و پس از بررسی در صورت دارا بودن امتیاز لازم و تایید مدیر مدرسه ،منطقه و استان ثبت نام نهایی دانش آموزان متقاضی انجام خواهد پذیرفت . تمامی متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد قادر خواهند بود .برای ثبت پیش ثبت نام خود در سامانه سجا و رفع سوالات و ابهامات خود در زمینه شرایط عمومی و شرایط اختصاصی دانش آموزان غیر شاهد برای ثبت نام میان پایه مدارس شاهد و جدول امتیاز بندی داوطلبین غیر شاهد از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور یاری بگیرید . در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید .
زمان و شرایط ثبت نام میان پایه مدارس شاهد 96

زمان ثبت نام میان پایه مدارس شاهد 96 بنابراطاع رسانی اداره کل شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش از روز یکشنبه مورخ 1/5/96 لغایت روز سشنبه به مورخ 10/5/96 انجام خواهد پذیرفت و تمامی متقاضیانی که مشمول  شرایط ثبت نام میان پایه مدارس شاهد 96 می باشند ،که در مقاله ثبت نام مدارس شاهد به تفصیل به آن پرداخته شده است ،قادر خواهند بود در پیش ثبت نام میان پایه مدارس شاهد 96 از طریق سامانه سجا اقدام نمایند . از آنجایی که مدارس شاهد برای سال تحصیلی 96 -97 افزایش پذیرش نخواهد داشت و صرفا از آنجا که ممکن است دانش آموزان در پایه های مختلف جابجا شده و به مدرسه دیگری بروند ،ظرفیت برای پذیرش دیگر دانش آموزان در میان پایه خالی خواهد شد . به طور معمول ابتدا پس از بررسی سه برابر ظرفیت ،پیش ثبت نام مدارس شاهد انجام خواهد پذیرفت

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 7 و 7
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ