تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97


تاریخ :    ۱۳۹۶/۱۱/۱۲     بازدید :    ۱۵۲۳

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

  مشاوره دهنده تخصصی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری برای تماس بامشاورین ما کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )تکمیل ظرفیت کنکور سراسری هر ساله پس از انتخاب رشته کنکور سراسری برگذار خواهد شد . در همین راستا تمامی دانشگاه های سراسری روزانه ،شبانه ،پیام نور ،غیر انتفاعی و پردیس های خودگردان،پس از اعلام نتایج آزمون علاوه بر ظرفیت های درج  شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،برای پذیرش دانشجو اعلام ظرفیت نموده و یا برای بعضی  از رشته های خود که ظرفیت آنها تکمیل نشده است اقدام به تکمیل ظرفیت در رشته های ریاضی ,تجربی،انسانی,هنر و زبان می نمایند . توجه داشته باشید دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مجری دوره های نوبت دوم (شبانه)که در آزمون سراسری 97 اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند ،از ارائه خوابگاه و یا اسکان دانشجویی ،وام تحصیلی ،سرویس ایاب و ذهاب و تسهیلات رفاهی به دانشجویان دوره نوبت دوم (شبانه) معذور خواهند بود لذا به تمامی داوطلبین توصیه می نمائیم انتخاب رشته خود را بر مبنای انتخاب های بومی انجام نمائید.


شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

بر مبنای سال های پیشین به احتمال فراوان ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 در اواخر آبان ماه انجام خواهد پذیرفت و تا ابتدای آذرماه به طول خواهد انجامید .در صورت اطلاع رسانی از سوی سازمان سنجش زمان دقیق تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 را با به روز رسانی این مقاله در اختیارتان قرار می دهیم و یا قادر خواهید بود برای اطلاع یافتن از تمامی اخبار مربوطه به کنکور سراسری 97 و انتخاب رشته کنکور سراسری 97 و تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97،عضو کانال اطلاع رسانی کنکور و انتخاب رشته بشوید.تمامی داوطلبینی که در آزمون سراسری 97 شرکت نموده و در جلسه آزمون حاضر شده اند قادر خواهند بود در ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 شرکت نمایند . داوطلبینی که در انتخاب رشته کنکور سراسری 97 شرکت نموده اند و در یکی از کد رشته محل های دانشگاه سراسری قبول شده اند نیز قادر خواهند بود در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند فقط می بایست این نکته را در نظر داشته باشید که در صورتیکه در ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 شرکت نمائید می بایست  در یکی از کد رشته محل ها قبول شوند،قبولی آنان کان لم یکن تلقی خواهد گردید و چنانچه داوطلبان متقاضی ، در دوره های روزانه مندرج در تکمیل ظرفیت پذیرفته شوند و یا قبولی قبلی آنان دوره روزانه باشد ،حتی با دادن انصراف ازتحصیل نیزحق ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال بعد را نخواهند داشت . به شما توصیه می نمائیم حتما با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور در زمینه قوانین تکمیل ظرفیت تماس حاصل فرمائید
لیست رشته های ارائه شده در ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

تمامی متقاضیان شرکت در ثبت نام  تکمیل ظرفیتت کنکور سراسری 97 ،لیستی از رشته های تحصیلی که بر اساس پذیرش بدون کنکور و بر مبنای سوابق تحصیلی می باشد را مشاهده خواهند نمود . متقاضیان اعم از اینکه در آزمون سراسری 97  ثبت نام و در جلسه آزمون حاضر بوده یا نبوده اند و یا حتی در کنکور سراسری 97 ثبت نام ننموده اند قادر به شرکت در تکمیل ظرفیت خواهند بود . توجه داشته باشید آن دسته از داوطلبینی که قبلا در آزمون سراسری،ثبت نام و شرکت ننموده اند ، می بایست پس از واریز هزینه ثبت نام نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام و انتخاب رشته نمایند .

به شما توصیه می نماییم که انجام مراحل ثبت نام تکمیل ظرفیت خود را به مشاوران مرکز تحصیلی صدای مشاور بسپارید در این راستا هر گونه سوال و یا مشکلی که در روند ثبت نام خود دارید را با مشاوران ما در میان بگذارید . در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاوره تحصیلی بهره ببرید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 7 و 4
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)