تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

لیست رشته های پرطرفدار بدون کنکور دانشگاه آزاد 97


تاریخ :    ۱۳۹۷/۵/۲۳     بازدید :    ۳۱۶۳

همانطور که میدانید در سالهای اخیر ، ثبت نام در دانشگاه هایی که به صورت بدون کنکور پذیرش مینمایند ، بسیار پر طرفدار شده است. اما آگاهی از اینکه چه رشته هایی جز بهترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد است بسیار مهم است. برای اطلاع از لیست رشته های پر طرفدار بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در ارتباط باشید.


 جهت مشاوره تخصصی لیست رشته های پرطرفدار بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

 رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 

در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 97 و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 97 بیش از 90 درصد از رشته های کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد بدون کنکور می باشد. ، می بایست به این نکته اشاره کنیم که تمامی رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد به دو دسته رشته های علوم پزشکی و رشته های غیر پزشکی تقسیم می شود. توجه داشته باشید که تمامی رشته های غیر پزشکی به صورت بدون کنکور ارائه خواهند شد. بنابراین تمامی داوطلبان برای تحصیل بدون کنکور دانشگاه آزاد قادر خواهند بود که در کلیه رشته های مهندسی، رشته های علوم انسانی، رشته های هنر، رشته های زبان های خارجه و رشته های علوم تجربی شرکت نمایند. فقط این موضوع را فراموش نکنید که برای تحصیل در تعداد کمی از رشته های پرطرفدار و پر متقاضی در دانشگاه های معروف دانشگاه آزاد، می بایست از طریق آزمون سراسری قبولی در آن ها را کسب نمایید. در مقابل تمامی رشته های پزشکی در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی را نخواهید دید چرا که حتما می بایست برای شرکت در رشته های فئق در آزمون سراسری و انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت نمایید. 

به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که هرگونه سوال یا ابهامی در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 داشتید، با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور مشورت نمایید. در راستای تحقق این امر قادر خواهید بود با شماره تلفن صدای مشاور تماس بگیرید 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 5 و 4
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)