تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97


تاریخ :    ۱۳۹۷/۵/۲۳     بازدید :    ۴۹۰۰
قبولی در دانشگاه آزاد همیشه به عنوان راه دوم  برای تمامی داوطلبینی که در کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت مینمایند میباشد. چراکه پس ازاینکه در اعلام نتایج  نهایی کنکور سراسری نتوانسته باشند در دانشگاه و رشته های مورد علاقه خود ثبت نام نمایند به سراغ دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد رفته و اقدام به انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد براساس لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه در مقطع کارشناسی می نمایند تا بتوانند در رشته مورد علاقه خود مشغول به تحصیل شوند. خوشبختانه دانشگاه آزاد از حدود 4 سال پیش اقدام به ثبت نام بدون کنکور آزاد نمود .

 جهت مشاوره تخصصی  بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

در همین راستا دانشگاه آزاد دوبار در سال تحصیلی برای ورودی مهر و بهمن ماه اقدام به ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد می نماید از همین سو تعداد داوطلبینی که خواستار شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هستند ، روز به روز رو به افزایش میباشد چرا که دانشگاه آزاد شرایط  ثبت نامی خود را بر خلاف ثبت نام بدون کنکور سراسری به گونه ای ساده نموده که تمامی متقاضیانی که در هر یک از رشته های ریاضی تجربی انسانی هنر ، قادر خواهند بود در  کد رشته های زیر گروه هریک از رشته های دیگر شرکت و تحصیل نمایند.

در ضمن دانشگاه آزاد با برداشتن شرط معدل گامی بزرگ برای تحقق بخشیدن به رویای تمامی متقاضیان برداشته تا بتوانند در رشته و دانشگاه موردعلاقه خود ثبت نام و تحصیل نمایند. باید این نکته را نیز متذکر شویم که دانشگاه آزاد هیچ تفاوتی میان کسانیکه از طریق شرکت در آزمون سراسری و افرادی که به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شده اند ، قائل نخواهد شد و حتی در مدرک فارغ التحصیلی و کارت دانشجویی آنان نیز عبارت بدون کنکور را درج نخواهد نمود و تنها مزیتی که برای افرادی که از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه آزاد شده اند ، این میباشد که افرادی که به صورت بدون کنکور ثبت نام نموده اند ، حق انتقالی یا مهمان به دانشگاه های دیگر را نخواهند داشت .

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97


توجه داشته باشید تمامی متقاضیانی که خواهان شرکت در پذیرش بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97 می باشند می بایست حتما مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی داشته باشند و با مراجعه به دفترچه بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد  و رشته موردعلاقه خود را از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97 انتخاب نمایند و برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نمایند. جهت دانلود لیست رشته های کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97 روی لینک زیر کلیک کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 9 و 1
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)