تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس با خط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اولویت با تماس از تلفن ثابت میباشد.

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال اول دانشگاه پیام نور


تاریخ :    ۱۳۹۶/۷/۵     بازدید :    ۳۸۰
 جهت مشاوره تخصصی ثبت درخواست مهمان و انتقالی کافیست

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

تمدید مهلت ثبت نام درخواست مهمان ، تغییر رشته و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور تا 7 مهرماه 96

مهلت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال اول دانشگاه پیام نور


هم اکنون که زمان کمی برای بازگشایی دانشگاه ها مانده است . بسیاری از دانشجو ها به دنبال دریافت انتقالی ،میهمان و یاتغییر رشته هستند.در دانشگاه پیام نور مهلت ثبت درخواست هریک از این موارد از 4 شهریور ماه لغایت 7 مهر96 میباشد. 
دریافت میهمانی به صورت حضوری و یا غیرحضوری امکان پذیر است اما این نکته را در نظر داشته باشید که هرواحد دانشگاهی پیام نور به شیوه مختص به خودش عمل میکند،همچنین جهت انجام تغییر رشته باید درخواست خود را به صورت کتبی به دانشگاه ارائه دهید. برای اطلاع از شرایط مهمان یا انتقالی دانشگاه خود باید باواحد دانشگاهی خود صحبت کنید و یادر غیر این صورت به سیستم گلستان مراجعه کنیدو در پنل خود درخواستتان را ثبت کنید. ودرصورت مواجه شدن با هرگونه مشکلی میتوانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید


زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96


پذیرش دانشجو بدون کنکور پیام نور در مقطع کارشناسی برای ورودی مهر و بهمن در دو نوبت انجام میپذیرد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 هم مطابق سال های پیشین دوبار در سال بطور حتمی انجام می پذیرد که اولین ثبت نام 19 مرداد آغاز میشود و دومین ثبت نام در آبان ماه و مختص به متقاضیان تحصیل در ورودی بهمن 96 میباشد. متقاضیانی که میخواهند در پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور 96 ورودی مهرماه شرکت کنند میبایست ، از میان لیست رشته محل هایی که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی انجام میدهند و ازطریق سازمان سنجش آموزش کشور معرفی شده اند، نهایتاً 150 رشته محل را براساس اولویت بندی خودشان انتخاب نمایند تا پس از بررسی سوابق تحصیلی داوطلب توسط سازمان سنجش ، نتایج آن اطلاع رسانی خواهد شد.
در مهلت دوم برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 ورودی بهمن که پذیرش تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 96 می باشد ، داوطلب فقط قادر خواهد بود با انتخاب تنها یکی از رشته محل های معرفی شده در تکمیل ظرفیت ، احتمال قبولی خود را امتحان نماید. در تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان، با توجه به نظر مرکز دانشگاه پیام نوری که در ان پذیرش یافته اند، برای ورودی مهر و یا بهمن ( نیمسال اول یا دوم ) مشغول به تحصیل گردند. باید توجه داشت که پذیرش به روش تکمیل ظرفیت در ورودی بهمن در سالهای گذشته انجام میشده و معلوم نیست که آیا برای ورودی بهمن 96 هم پذیرش برمبنای تکمیل ظرفیت انجام میشود سوابق تحصیلی یا تکمیل ظرفیت نحوه پذیرش بصورت اینترنتی و از طریق وب سایت سازمان سنجش انجام خواهد پذیرفت. توجه داشته باشید در حالت تکمیل ظرفیت ، برای پذیرش میبایست پذیرفته شدگان حضوری به دانشگاه مراجعه نمایند. در هر نقطه از ایران که حضور دارید قادر خواهید بود با تماس تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 را به مشاوران مرکز سامانه صدای مشاور تحصیلی انجام دهید. برای تحقق این امر قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سامانه صدای مشاور بهره ببرید.
 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد :  
9099071611


تماس با خط همراه اول  99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (
حتی ایام تعطیل)

سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 7 و 8
 
   

سوالات کاربران
نسخه قابل چاپ