تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

شیوه تست زنی در کنکور سراسری 98 - نکات مهم


تاریخ :    ۱۳۹۸/۳/۲۱     بازدید :    ۲۵۱۷
بسیاری از داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کردم آزمون آزمایشی میدهند پس از خواندن تمامی دروس و مسلط شدن تمامی دروس اما همچنان نمی توانند در آزمون های تستی نتیجه خوبی کسب کنند. زیرا تست زدن و موفق شدن در آزمونهای تستی فقط با درس خواندن امکان پذیر نمی باشد. برای اینکه بتوانید در آزمون های تستی موفق شوید می بایست یکسری نکات را رعایت کنید و شیوه تست زنی در کنکور را بدانید. ایا از تسلط خود به کتاب‌های درسی مطمئن هستید؟ این مقاله را مطالعه کرده و با شیوه تست زنی در کنکور  آشنا شوید


 جهت مشاوره تخصصی شیوه تست زنی در کنکور سراسری 98 - نکات مهم کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )چگونه در کنکور تست بزنیم

برای تست زدن باید تمرین تست زنی انجام دهید این تمرین در چند مرحله صورت میگیرد:

مرحله اول شیوه تست زنی در کنکور این است که همراه با درس خواندن تست درس مورد نظر را هم زمان بزنید این موضوع به شما کمک می‌کند تا با توجه به شرایط کدام بخش های مطلب اهمیت بیشتری دارد و دقت شما  را  در خواندن مطلب بالا می‌برد.

مرحله دوم شیوه تست زنی در کنکور  به این صورت که شما به کل کتاب را مطالعه کنید و سپس تمام تست آن کتاب را حل کنید. این مسئله باعث می‌شود تا  بفهمید کدام قسمت های درس را متوجه نشده اید.

مرحله سوم شیوه تست زنی در کنکور که می توان گفت مهمترین مرحله است بعد از عید نوروز می باشد زمانی که شما عید نوروز را پشت سر می‌گذاریم دیگر کنکور سراسری بسیار نزدیک شده و دوران جمع بندی است در این دوره می بایست تست ها را به صورت مختلط بزنید یعنی تست های همه دروس همزمان تمرین شود. در این زمان اگر توانستید جواب تست را بدهید می‌بایست جزوه‌ها و کتاب‌های مراجعه کردند و پاسخ آن را پیدا کنید توصیه ما به شما عزیزان این است که پاسخ تمامی تست ها را بدانید زیرا امکان دارد همون سوالی که حل نشده در کنکور مطرح شود. نگذارید نکته مبهمی در ذهنتان بماند مخصوصاً در دروس عمومی که نیاز به حفظ شدن و تکرار مجدد دارد.

مرحله آخر شیوه تست زنی در کنکور  و یا می توان گفت مرحله ای که در تمام مراحل باید وجود داشته باشد. شرکت در آزمون های معتبر و شبیه سازی شده کنکور سراسری است. این آزمون ها به صورت سراسری و بعد از عید نوروز برگزار می شود و بسیار شبیه سازی شده با کنکور ساری هستند برخی ازمون ها نیز طی سال تحصیلی برگزار شده و وضعیت دانش آموز را بررسی می‌کنند قبل از ثبت نام در هر آزمونی درباره استاندارد سازی شدن سوالات تحقیقات لازم را انجام دهید زیرا اگر سوالات استانداردهای نزدیک به سوالات کنکور نباشد شما را دچار سردرگمی میکند. اگر نمی دانید کدام آزمون برای شما بهترین است میتوانید با کارشناسان مشاوره تحصیلی تماس گرفته و بهترین آزمون های جامعه و نزدیک ترین محل برگزاری به منطقه زندگی خود را دریافت کنید.
مهمترین تاثیر آزمون های جامع دارد مدیریت زمان درس خواندن است شما میتوانید با شبیه سازی کردن سوالات کنکور و هماهنگ کردن مدت زمان پاسخگویی برای هر درس تواناییهای خود را بسنجید تا در جلسه کنکور سراسری 97 دچار استرس نشوید


تست زنی به روش مهندسی معکوس

این نکته را نیز توجه داشته باشید که بدون درس خواندن و تمرین مداورم تست هیچ روش دیگری جهت قبولی در کنکور سراسری موثر نیست. امروزه روش های متعددی با نام های تست زنی مهندسی معکوس، تست زدن بدون معلومات و... وجود دارد که هیچکدام معتبر نمیباشد.

بهترین کتاب تست کنکور

کتابهای تست گوناگون ای در رابطه با دروس کنکور سراسری وجود دارد که  نمیتوان در این مقاله به ذکر تک تک آنها پرداخت. بهترین کتاب تست، کتابی است که سوالات کنکور سراسری سالهای گذشته و سوالات تالیفی گوناگون و کاملی داشته باشد. 
شما عزیزان میتوانید با مشاوره کنکور تلفنی تماس گرفته و لیست برترین کتابها و منابع را از مشاورین مرکز دریافت کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 8 و 5
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت