تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

خرید خدمت - شرایط خرید خدمت سربازی مشمولان خارج از کشور 97 - 98


تاریخ :    ۱۳۹۷/۱۰/۱۱     بازدید :    ۱۱۰۸


________________________

جهت مشاوره تخصصی خرید خدمت سربازی مشمولان خارج از کشور کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )
______________________

مشمولین خدمت سربازی مقیم خارج از کشور دارای این دغدغه هستند که چگونه می توانند از خدمت سربازی معاف شوند؟؟ و یا چگونه میتوانند خدمت سربازی خود را بخرند؟؟ سامانه مشاوره نظام وظیفه با سالها سابقه مشاوره و با بهترین مشاورین خود راهنمای مناسبی برای مشمولین خدمت سربازی میباشد.


خرید خدمت سربازی مشمولان خارج از کشور 


مشمولانی که قبل از سن مشمولیت از کشور خارج شده و در حال حاضر مشغول به تحصیل هستند نیز در صورتی که پیوستگی تحصیلی خود و سنوات قانونی را رعایت نموده باشد می‌تواند از معافیت تحصیلی استفاده نماید.
 شرایط معافیت ها وخرید خدمت این گروه از مشمولان توسط سازمان نظام وظیفه اعلام شد. شرایط امکان خرید خدمت سربازی برای ایرانیان مقیم خارج در قانون پیشین سربازی وجود داشت. زیرا براساس آن اگر فردی تا پایان سال 1382 از ایران خارج شده بودند و حداقل دو سال در خارج زندگی کرده بودند می‌توانستند خدمت سربازی خود را خریداری کنند. این قانون تا پایان شهریور ماه سال 1391 تمدید شد.
مشمولانی که قبل از تاریخ 82/12/29 از کشور خارج شده و حداقل 2سال بعد از 13سالگی در خارج از کشور اقامت داشته‌اند. مشمولان مقیم خارج از کشور درصورت داشتن شرایط لازم شخصاً به کنسول‌گری یا نزدیکترین نمایندگی جمهوری اسلامی در کشور محل اقامت مراجعه نمایند و مدارک مورد نیاز از قبیل گواهی 2 سال اقامت در خارج از کشور که باید توسط نمایندگی جمهوری اسلامی تائید شده باشد و کپی شناسنامه و صفحه توضیحات و عکس و مدرک تحصیلی به تائید نمایندگی ایران رسانده نمایندگی نیز پس از تائید، آن را برای وزرات امور خارجه ارسال می‌نماید، وکیل مشمول با وکالت‌نامه محضری مدارک را که مجددا در وزرات امور خارجه تائید شده است، اخذ و به سازمان وظیفه عمومی مراجعه می‌نماید. کارشناس سازمان، پس از بررسی مدارک در صورت داشتن شرایط معافیت را صادر می‌نماید لازم به ذکر است چنانچه مدرک تحصیلی در خارج از کشور اخذ شده باشد، باید به تایید وزارت علوم و یا بهداشت رسیده باشد اقامت‌های کمتر از 9 ماه در هر سال مانع بهره‌مندی از معافیت خرید ریالی می‌باشد.

ما در این مقاله یه سری از شرایط خرید خدمت سربازی مشمولان خارج از کشور ذکر کرده ایم اما هرکدام از مشمولین دارای شرایط خاص میباشند و میبایست اطلاعات کامل را در این زمینه داشته باشند.از همین رو سامانه صدای مشاور با سالها سابقه مشاوره و با بهترین مشاورین خود راهنمای مناسبی برای مشمولین خدمت سربازی میباشد
 
 

نرخ خرید خدمت سربازی مشمولان خارج از کشور

افرادی که مشمول خدمت سربازی شده اند و بیش از 8 سال غیبت دارند می توانند با پرداخت جریمه چه به صورت نقدی چه به صورت  قسطی از خدمت سربازی معاف شوند.  متن تبصره ۱۱ بودجه سال ۹۶ درخصوص میزان جرائم مربوط به خدمت سربازی و نحوه اجرای آن منتشر شد.
براساس تبصره ۱۱ قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور به دولت اجازه داده می‌شود کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی که بیش از ۸ سال غیبت دارند را با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت به صورت نقد و اقساطی که تا پایان سال ۹۶ تسویه می‌شود معاف کند.
تمام درآمدهای حاصل از اعطای معافیت‌های مشمولان مذکور به حساب درآمد عمومی کشور موضوع ردیف ۱۵۰۱۲۸۸ نزد خزانه‌داری کل کشور واریز می‌شود و تا سقف ۱۵ هزار میلیارد ریال در قالب ردیف ۱۳۰,۵۳۰۰۰۰ جدول شماره ۹ این قانون به صورت مساوی به ردیف‌های ذی‌ربط تقویت بنیه دفاعی نیروهای مسلح مطابق موافقتنامه متبادله با سازمان برنامه و بودجه کشور اختصاص می‌یابد. 

 
زیردیپلم ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
دیپلم ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
فوق دیپلم ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
لیسانس ۲۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
فوق لیسانس ۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
دکترای پزشکی ۳۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
دکترای غیرپزشکی ۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
پزشکان متخصص و بالاتر ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال

 در این بند همچنین توضیحاتی به عنوان مشخص کننده ضوابط اعمال جریمه و تخفیف برای مبالغ فوق در نظر گرفته شده است که طبق قانون عبارتند از:
۱, به ازای هر سال غیبت مازاد بر هشت سال، ده‌درصد (۱۰۰%) به مبالغ جریمه پایه اضافه و مدت غیبت بیش از شش‌ماه، یکسال محسوب می‌شود.
۲, برای مشمولان متأهل، پنج‌درصد(۵%) و برای مشمولان دارای فرزند نیز به‌ازای هر فرزند، پنج‌درصد(۵۵%) از مجموع مبلغ جریمه کسر می‌شود.
 به بیان دیگر همانطور که از مواد فوق استنباط می شود قانون گذار، حد سنی یا شرایط سنی برای استفاده کننده از این قانون در نظر نگرفته و مشمولان این قانون می توانند بدون در نظر گرفتن شرط سنی در گروه های پایه تحصیلی نسبت به استفاده از قانون اقدام کنند.
 

نکات مهم خرید خدمت سربازی 

به ازای هر سال غیبت مازاد بر هشت سال، ده‌درصد (10%) به مبالغ جریمه پایه اضافه می‌گردد
مدت غیبت بیش از شش‌ماه، یكسال محسوب می‌شود.
برای مشمولان متأهل،پنج‌درصد(5%) و برای مشمولان دارای فرزند نیز به‌ازای هر فرزند پنج‌درصد(5% ) از مجموع مبلغ جریمه كسر می‌شود.
مثال: شخصی با مدرک تحصیلی لیسانس دارای همسر و میزان غیبت او 11 سال تمام است. میزان جریمه او این‌گونه محاسبه می‌گردد.
 
تومان 31,250,000=1,250,000 ,7,500,000 +25,000,000  = میزان جریمه
 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 8 و 8
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت