تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

زمان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد سال 97-98


تاریخ :    ۱۳۹۷/۱۱/۱     بازدید :    ۹۰۶
بر اساس اعلام سامانه نقل و انتقال دانشگاه آزاد ثبت درخواست در هر ترم فقط يكبار امكان پذير است و در صورت تأييد نهايي امكان ويرايش درخواست وجود نخواهد داشت. ثبت درخواست در سامانه به منزله موافقت با انتقال يا ميهماني نيست و در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالي متقاضي در هر مرحله از تحصيل، درخواست وي لغو و مطابق با آيين نامه انظباطي در اين خصوص صدور رأي خواهد شد.

 جهت مشاوره تخصصی زمان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد سال 97-98 کافیست


با تلفن ثابت با شماره 9099071611


و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.


 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


ثبت درخواست میهمانی - انتقال دارای هزینه بررسی مدارک است، پس از ثبت درخواست و یا مخالفت با درخواست، هزينه بررسی مسترد نخواهد شد.


اطلاعیه تاریخ 30 بهمن : نتایج نهایی نقل و انتقال دانشجویان تا پایان هفته اعلام می‌شود  (جهت دریافت نتایج عضو کانال تلگرام دانشگاه ازاد شوید)

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نهایی نقل و انتقال دانشجویان این دانشگاه تا پایان هفته جاری خبر داد.

حجت الاسلام ابراهیم کلانتری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص اعلام نتایج نقل و انتقال این دانشگاه گفت: ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد برای نیمسال دوم تحصیلی از طریق سامانه منادا انجام شد و نتایجی که نیاز به بررسی نداشت در همان زمان ثبت نام به دانشجو اعلام شده است.

وی افزود: درخواست هایی که نیاز به بررسی توسط کمیسیون های نقل و انتقال داشت در حال بررسی است که بسیاری از نتایج مشخص شده و تا پایان هفته اعلام نهایی خواهد شد.

کلانتری یاد آورشد: در این دوره هم سعی شده که با بیشترین درخواست های دانشجویان موافقت شود به ویژه دانشجویان دختر که شرایط لازم را برای نقل و انتقال دارند.


زمان ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد 97

 ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی نیمسال دوم تحصیلی ۹۷-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۵ آذرماه آغاز و تا یکم دی ماه ادامه دارد .

تعاریف و جزئیات نقل و انتقال:

واحد مبدأ: واحدی که متقاضی در آن پذیرفته شده است.

واحد مقصد: واحدی که متقاضی جهت ادامه تحصیل درخواست میهمانی به آن را خواهان است.

انتقال: تغییر محل تحصیل دانشجو از واحد مبدأ به واحد مقصد به طور دائم.

میهمانی: تحصیل دانشجو در واحد مقصد به طور موقت.

میهمانی دائم: دانشجو کلیه واحدهای خود را به صورت میهمان می گذراند و در پایان هر نیمسال ریزنمرات به دانشگاه مبدأ ارسال و در پایان تحصیلات، مدرک وی توسط واحد مبدأ صادر می گردد.

شهریه میهمانی و میهمانی دائم: دانشجوی میهمان می بایست شهریه ثابت هر ترم میهمانی را به واحد مبدأ و شهریه متغیر را به واحد مقصد پرداخت نماید.

هزینه نقل و انتقال: دانشجوی میهمان غیر دائم، می بایست درصدی از شهریه ثابت هر ترم میهمانی، که درصد آن در هر سال توسط معاون دانشجویی دانشگاه (سازمان مرکزی) اعلام می گردد را به واحد مبداء، مازاد بر شهریه ثابت آن ترم پرداخت نماید.

جدول همطرازی: جدولی که کلیه واحدهای دانشگاهی و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی را به ده گروه طبقه بندی نموده است (پیوست می باشد).

سقف مجاز میهمانی: انتقال دانشجویان در هر سال تحصیلی تا سقف 20% کل پذیرش دانشجویان ورودی سال و رشته تحصیلی با موافقت واحدهای مبدأ و مقصد امکان پذیر است و واحدهای مبداء و مقصد مجاز به موافقت با درخواست ها بیش از این سقف نمی باشند.

 

شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97

درخواست برای نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 در صورتی امکان پذیر است که دانشجو هیچ گ,نه منع آمورشی نداشته باشد و همچنین برای نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 تایید مدرک م مستندات ارسال شده از سمت دانشجو برای واحدهای دانشگاه جز لزومات می باشد.


اعلام نتیجه نهایی برای نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97

نتیجه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 قبل از شروع ترم به آنها ابلاغ می شود.(لازمه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97 ثبت نام در قبل از شروع ترم جدید می باشد).جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 

برای مشاوره با مشاوران سامانه صدای مشاور از استان تهران با شماره 9092301612 تماس بگیرید 

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس از خط همراه اول :99225595 

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 9 و 2
 
   

سوالات کاربران
با سلام ببخشید پدر من هم جانباز ۱۰ درصد هست،و هم سابقه ۱۲ ماهه حضور در جبهه را دارد،با این شرایط من میتوانم از دانشگاه آزاد بوشهر به شیراز انتقالی بگیرم یا مهمانی دائم؟یا که نه فقط میتوانم مهمانی موقت بگیرم؟

printerنسخه قابل چاپ
به پرداخت ملت