تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

banner

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی
سامانه صدای مشاور تحصیلی

هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99 - هزینه دریافت سریال ثبت نام کنکور 99


تاریخ :    ۱۳۹۸/۱۱/۱۶     بازدید :    ۳۶۳۶
هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99- هزینه دریافت سریال ثبت نام کنکور 99
اکنون زمان اصلی نگرانی و برنامه ریزی برای کنکور سراسری 99میباشد.اما قبل از هر چیزی جهت موفقیت درکنکور،داوطلبان عزیز کنکور 99 باید آرامش داشته باشند.یکی از عوامل کاهش استرس اطلاع دقیق از زمان ها در کنکور سراسری میباشد.زمان هایی چون ،زمان ثبت نام کنکور سراسری ،زمان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری ، زمان برگزاری کنکور سراسری ، و زمان هایی امثال آن.... حال جهت اطلاع از زمان های دقیق مقاله زیر را مطالعه کنید.
هزینه کنکور 99 هنوز طبق تصویر زیر است :
زمان ثبت نام در کنکور 99

بنابه اطلاعیه که سازمان سنجش منتشر کرده است ، ثبت نام در کنکور سراسری بهمن 99آغاز میشود .(عموماً این زمان تمدید میشود)،اما بهتر است جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل ثبت نام خود را در روزهای ابتدایی انجام دهید و به روزهای پایانی موکول نکنید.

اگر ثبت نام امسال همانند سال قبل باشد، زمانی را مشخص میکنند برای داوطلبانی که از ثبت نام جا مانده اند و یا اطلاعات ثبت نامی خود را اشتباه ثبت کرده اند.


 جهت مشاوره تخصصی هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99کافیست 

با تلفن ثابت با شماره 9099071611

و یا باموبایل همراه اول با شماره  99225595 تماس بگیرید.

 تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )


نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99

پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری همزمان با ثبت نام آن صورت میگیرد. جهت ثبت نام در کنکور سراسری 99 ابتدا میبایست وارد سایت سازمان سنجش شده و روی بخش سراسری کلیک کنید.در این مرحله شما وارد بخش کنکور سراسری میشوید. برای اطلاع از شرایط ثبت نام، ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 99 را دانلود کرده و تمامی شرایط ثبت نام را مطالعه کنید و یا به مقاله ثبت نام کنکور  مراجعه کنید.

سپس اگر تصمیم به ثبت نام گرفتید به بخش خرید سریال ثبت نام مراجعه کرده و با سه بخش
1) سریال ثبت نام کنکور سراسری 99 و علاقه مند به دریافت پیامک اطلاع رسانی
2) سریال ثبت نام کنکور سراسری 99 و عدم دریافت پیامک اطلاع رسانی
3) سریال علاقه مندی به پیام نور و غیر انتفاعی کنکور سراسری 99 

تفاوت بین این گزینه ها کاملا مشخص است.مورد یک و دو جهت ثبت نام در آزمون سراسری روزانه و شبانه است. اما مورد سوم برای داوطلبانی است که میخواهند بتوانند در دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی نیز تحصیل کنند. پس از ورود به مرحله بعد با وارد کردن اطلاعات شخصی و انتخاب تعداد خرید میتوانید سریال ثبت نام را دریافت کنید.
اگر علاقه مند به انتخاب رشته دانشگاه ازاد 99 هستید نیازی به کارت اعتباری جداگانه نیست .
آن دسته از داوطلبانی که علاوه بر شرکت در یکی از گروه های آزمایشی اصلی ( ریاضی ، تجربی ، انسانی ) علاقه مند به شرکت در گروه های آزمایشی هنر و یا زبان هستند نیز می بایست کارت اعتباری دیگری برای شرکت در کنکور هنر و کنکور زبان خریداری نمایند .

 هزینه ثبت نام کنکور سراسری 99


با توجه به اینكه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله كارت‌های عضو شبكه بانكی شتاب كه پرداخت الكترونیكی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ثبت نام به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در آزمون، نسبت به دریافت اطلاعات كارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) اقدام نمایند.

تبصره 1- با توجه به اینكه مقرر گردیده است كه در مراحل مختلف فرآیند این آزمون، خدماتی از طریق ارسال پیام كوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلبانی كه تمایل به استفاده از خدمات پیام كوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ مربوطه به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام كوتاه، می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.

تبصره 2- هر داوطلب مطابق ضوابط آزمون می‌تواند متقاضی شركت در یكی از گروه‌های پنجگانه آزمایشی شامل گروه آزمایشی یك (علوم ریاضی و فنی)، گروه آزمایشی 2 (علوم تجربی)، گروه آزمایشی 3 (علوم انسانی)، گروه آزمایشی 4 (هنر) و گروه آزمایشی 5 (زبان‌های خارجی) گردد.

تبصره 3- چنانچه داوطلبی متقاضی ثبت‌نام در 2 یا 3 گروه آزمایشی (با توجه به توضیحات تبصره 4 ذیل) ‌باشد، لازم است كه به ازای هر گروه آزمایشی، مبلغ مشخص شده دیگر نیز از همین طریق پرداخت و اطلاعات كارت اعتباری را دریافت دارد.

تبصره 4- منظور از ثبت‌نام در 2 یا 3 گروه آزمایشی بدین صورت است كه داوطلب می‌تواند علاوه بر انتخاب یكی از گروه‌های آزمایشی (علوم ریاضی و فنی یا علوم تجربی یا علوم انسانی) به عنوان گروه آزمایشی اصلی در گروه آزمایشی هنر و زبان خارجی نیز متقاضی شود؛ به عبارت دیگر، هیچ داوطلبی نمی‌تواند به طور همزمان، در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی شركت نماید.

تبصره 5- چنانچه داوطلبی علاقه‌مند به شركت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی باشد، لازم است كه نسبت به پرداخت مبلغ مشخص شده دیگر نیز از همین طریق، اقدام و اطلاعات كارت اعتباری (شماره سریال 10 رقمی) را دریافت نماید.

تبصره 6- در رابطه با نحوه اعلام علاقه‌مندی به رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران، به اطلاع می‌رساند كه در صورت اخذ مجوزهای قانونی توسط وزارت آموزش و پرورش از مراجع ذیصلاح برای پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های فوق، موضوع در مرحله انتخاب رشته‌های تحصیلی (حدود دهه دوم مرداد ماه سال 99) اطلاع‌رسانی خواهد شد.


شماره سریال خریداری شده را تا پایان مراحل کنکور سراسری 99 (مهرماه) نزد خود نگهداری نمایید .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید ** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های ناآگاهانه گذشته **


سوالات و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید
 
نام *
 
ایمیل *
 
پیام شما *
سوال امنیتی جمع اعداد 7 و 6
 
   

سوالات کاربران
printerنسخه قابل چاپ